reklama
CNN Prima News Dagmar Damková

Dagmar Damková

Výpis příspěvků ke štítku „Dagmar Damková“

Tragikomické Berbrovy perly z odposlechů: Nejvyšší Číňan Tvrdík, Asiati i suchý záchod

13. prosince 2021 17:21

Roman Berbr dostal od kriminalistů přezdívku „Dirigent“. A není se čemu divit. V policejních spisech s odposlechy bývalého místopředsedy FAČR je všudypřítomné osobité dirigování všech možných funkcionářů a zainteresovaných osob plné vulgárních výrazů. V článku naleznete přehled kuriózních hlášek muže, který čeká na verdikt v kauze táhnoucí se od loňského října.

Damkovou naštvali hráči posílající ženy k plotně: Ubohé, je mi líto jejich manželek

24. listopadu 2021 09:24

18. října 2003 se Dagmar Damková stala první ženskou rozhodčí, která v Česku řídila utkání první ligy mužů. Byla to tehdy sledovaná událost s jasným vzkazem: „Je zkrátka normální, že se kolem fotbalu nemotají jen muži.“ Přesto, i když uběhlo 18 let, jsme od hráčů Příbrami opět slyšeli, komu patří místo na hřišti a komu v kuchyni. „Když to někdo prohlásí v klidu s chladnou hlavou, je to přes čáru, trochu ujetý i ponižující,“ glosuje pro CNN Prima NEWS Damková.

Berbr bude mít vliv i po zatčení. Styděl jsem se za to, že pískám, říká bývalý sudí

18. listopadu 2020 07:33

V říjnu spadla klec. Bývalý místopředseda FAČR Roman Berbr, kterého ze všech stran obklopovala dlouhé roky kontroverze, byl zatčen. „Dostal se na vrchol, absolutně nechápu, proč dělal věci, pro které ho zadrželi,“ uvádí v rozhovoru pro CNN Prima NEWS bývalý ligový rozhodčí Antonín Kordula. Proti „šedé eminenci“ českého fotbalu spolu s jiným sudím Liborem Kovaříkem před lety otevřeně vystoupil.

Zpátky do Berbrovy minulosti. Leckteré mužstvo by jej potřebovalo, psalo se roku 1987

22. října 2020 10:43

Roman Berbr je ústřední postavou kauzy týkající se ovlivňování výsledků zápasů v tuzemském fotbale, která počínaje minulým pátkem odstartovala velké změny ve Fotbalové asociaci České republiky. Berbr se za roky vypracoval až na pozici 1. místopředsedy svazu, na kterou po nynější aféře rezignoval. Svoji cestu na vrchol hierarchie odstartoval v 80. letech coby rozhodčí. Kuriózní vzpomínku na tyto časy nabízí pohled do týdeníku Gól z roku 1987. V něm je například muži dlouhodobě spojovanému s mafiánskými praktikami přisuzována jako hlavní vlastnost skromnost.

Po Berbrovi i jeho partnerka. Damková dobrovolně končí ve výkonném výboru asociace

21. října 2020 12:50

To, co se dalo očekávat, se nyní stalo. Funkci ve výkonném výboru Fotbalové asociace České republiky položila v souvislosti s kauzou týkající se ovlivňování výsledků zápasů Dagmar Damková. Jejím partnerem je totiž Roman Berbr, který v korupční aféře platí za stěžejní obviněnou osobu. Sám v pondělí rezignoval na všechny své pozice v tuzemském fotbale.

reklama