CNN Prima News Dallas

Dallas

Výpis příspěvků ke štítku „Dallas“

Erotické zvuky narušily tiskovou konferenci v NBA. Snad to není živě, smál se basketbalista

Na pozápasové tiskové konferenci ve čtvrtfinále play off NBA došlo k bizarnímu momentu. Během řeči Slovince Luky Dončiče se místností začaly rozléhat zvuky jako při sexu. „Doufám, že to není v přímém přenosu,“ reagoval basketbalista se smíchem. Usmíval se i proto, že jeho Dallas Mavericks vyhráli proti Oklahomě City Thunder 119:110 a srovnali stav série na 1:1. O nezvyklém incidentu informoval web Daily Mail.

Záběry tvrdého dopadu letadla: Pilot v USA přelétl ranvej a naboural do projíždějícího auta

Dramatické záběry se podařilo natočit svědkům hrozivé sobotní havárie letadla v americkém Dallasu. Pilot při pokusu o nouzové přistání přeletěl ranvej a svým strojem zasáhl automobil projíždějící po nedaleké silnici. O incidentu píše zpravodajský web BBC. Příčinu nehody, která si vyžádala převoz jednoho zraněného do nemocnice, vyšetřují úřady.

Šel po chodníku a střílel. Útočník poblíž Dallasu zabil osm lidí, mezi oběťmi jsou i děti

Aktualizováno

Při střelbě v nákupním centru poblíž texaského Dallasu zemřelo v sobotu devět lidí včetně dětí, uvedly v noci na neděli zdejší úřady na tiskové konferenci. Nejméně sedm dalších lidí utrpělo zranění, tři z nich jsou v kritickém stavu. Mezi mrtvými je i muž, který za útokem stál. Motiv jeho činu zatím není známý. Prezident Joe Biden po střelbě znovu vyzval Kongres, aby zakázal útočné pušky.