reklama
CNN Prima News dálnice D8

dálnice D8

Výpis příspěvků ke štítku „dálnice D8“

Kalamitu jsme zvládli na jedničku, chlubí se silničáři. Dopravci tak nadšení nejsou

9. února 2021 15:59

Podle zástupce sdružení automobilových dopravců Vojtěcha Hromíře zvládli silničáři sněhovou kalamitu z neděle na pondělí na „opatrnou dvojku“, jejich reakce však podle něj byly rychlejší než v prosinci 2018. Naproti tomu vedoucí komunikace ŘSD Jan Rýdl označil práci silničářů za heroický výkon a vyzdvihl, že se podařilo udržet dálnice v provozu.

Dopravu v Česku stále komplikují sníh a námraza. Na D8 jsou celý den problémy

9. února 2021 07:05
Aktualizováno

Dopravu v Česku nadále komplikují sníh a námraza. Největší dopravní problémy sužují dálnici D8, která byla přes den několikrát uzavřena. Naposled policie varovala, aby se jí řidiči vyhnuli, protože na navazující německé dálnici A17 hoří vozidlo. Před půl pátou odpoledne pak informovala, že nehoda v Německu byla vyřešena a kolony se rozjíždějí.

Dálnice D8 na Litoměřicku stála 7 hodin. V noci po nárazu auta do mostu zemřeli dva lidé

9. listopadu 2020 07:56
Aktualizováno

Provoz na dálnici D8, zastavený v noci na pondělí na Litoměřicku kvůli tragické nehodě, byl obnoven. Omezení trvalo zhruba sedm hodin. Při tragické nehodě zemřeli v noci na dnešek dva muži poté, co jejich osobní vůz vyjel z vozovky a narazil do mostu. Nehoda uzavřela dálnici ve směru na Ústí nad Labem, uvedla policejní mluvčí Veronika Hyšplerová.

reklama