CNN Prima News dárek

dárek

Výpis příspěvků ke štítku „dárek“

PŘEHLEDNĚ: Nadělte na Vánoce dvojí radost. Jak potěšit děti, seniory nebo zvířata v nouzi?

23. listopadu 2022 15:36

Nejkrásnější svátky v roce se kvapem blíží a lidé již přemýšlí, čím své nejbližší obdarovat. Na internetu i v obchodech mají možnost vybírat z tisíců dárků, ale co pořídit takový, který udělá radost hned dvakrát? V České republice fungují desítky charitativních projektů, které mají za cíl podpořit osamělé děti v dětských domovech, seniory, nemocné nebo zvířata v nouzi. Redakce CNN Prima NEWS pro vás připravila seznam programů s dárky, který vykouzlí dvojí úsměv na rtech, a to nejen na Vánoce.

Dárek, s nímž nešlápnete vedle. Nadělte pod stromeček Pomožky, výtěžek jde samoživitelům

8. listopadu 2022 18:47

Vánoční svátky se blíží a mnozí již začínají přemýšlet nad tím, co svým blízkým, přátelům či zaměstnancům pod stromeček nadělí. Řešením může být charitativní projekt Pomožky, za kterým stojí dárcovská on-line platforma Znesnáze21. Koupí limitované edice ponožek, které pomáhají, podpoříte samoživitele v nouzi. Výtěžek poputuje na nákup potravin a zaplacení účtů za energie. Šlápnete letos do dobra?

Burešovou dojali kolegové ze ZOO obrovským darem. Prozradila, co bude s Viky

4. července 2022 12:53

Poslední natáčecí den před porodem si prožila Eva Burešová alias seriálová Viky. Nastal tak čas, kdy se bude připravovat na příchod miminka a natáčení seriálu ZOO musí jít na chvíli stranou. Diváci ale o svoji oblíbenou postavu Viktorii Janečkovou rozhodně nepřijdou. Eva bude v natáčení pokračovat hned, jak jí to mateřské povinnosti dovolí.

Psa, 11 koček a andulky v garáži bezdomovkyně stále vykrmují čtenáři CNN Prima NEWS

11. ledna 2022 06:58

Takový blahobyt asi dosud nezažily. „Už ty granule nechtějí žrát,“ směje se 49letá bezdomovkyně Dagmar Paláková, která se za plechovými vraty ostravské garáže stará o 11 koček. Čtenáře CNN Prima NEWS z celé republiky totiž osud ženy a jejích zvířecích přátel zaujal natolik, že do Ostravy posílají balíky s potravinovou pomocí. „Další žrádlo. A pro mě citrony, ty se mi teď hodí, jsem hodně nachlazená,“ raduje se paní Dagmar nad pondělní zásilkou.