reklama
CNN Prima News dárek

dárek

Výpis příspěvků ke štítku „dárek“

Tamagoči, robotický vysavač nebo outdoorový vařič. Co bude dárkem roku letos?

26. listopadu 2021 08:06

Vánočním dárkem letošního roku budou vstupenky na kulturní a jiné akce. Alespoň ve Švédsku. V článku listu The Local to předpovídá organizace HUI Research, podle níž chtějí tamní obyvatelé po 18 měsících dodržování společenských odstupů znovu prožívat chvíle v davu s ostatními lidmi. Na rozdíl od dalších evropských zemí Švédsko zatím nepostihla nová vlna pandemie. Objevují se ale náznaky, že epidemie nabírá znovu na intenzitě.

Nikdo vám neuvěří, že květiny na stole jste vyrobili z mýdlové hmoty

24. října 2021 09:46

Mýdlo používáme každý den a hodí se také jako praktický dárek. Vlastnoručně vyrobené bude navíc radostí dvojnásobnou. Nás potěší výroba a obdarovaného i čas, který jsme tomu věnovali. A pokud vyrobíte mýdlové květiny, můžete takovou kyticí potěšit každou ženu. Vyrobit se pak dají různé dekorace, drobné pozornosti do práce nebo nevadnoucí kytky či rozkvetlé květináče.

V pokoji si vylepil 11 tisíc fotek Zemana. Říkají mi, že patřím do Bohnic, přiznává Kočiš

28. září 2021 10:07

Prezident Miloš Zeman slaví 77. narozeniny a od svého největšího fanouška Pavla Kočiše dostane opět vlastnoručně zavařené okurky. Kočiš v Novém dni na CNN Prima NEWS však neprozradil, kolik jich hlavě státu daruje. Kočiš je známý tím, že má pokoj vytapetovaný fotografiemi Miloše Zemana, ne vždy ale obdivoval současného prezidenta. Dříve jeho srdce tíhlo k bývalé hlavě státu Václavu Klausovi.

Ze zadku do zadku, odmítla lady Diana Trumpovu kytici na své poslední narozeniny

1. července 2021 15:05

Princezně Dianě by bylo 1. července 60 let, zemřela v roce 1997. Novinář Richard Kay, který se dlouhodobě věnuje britské královské rodině, popsal pro deník Daily Mail, jak proběhly oslavy jejích posledních narozenin. Proč musela vrátit nádherné šaty od argentinského módního návrháře? A kam poslala drahé květiny od Donalda Trumpa, které doma nechtěla?

Dárek pro chudé země. Státy G7 jim darují miliardu dávek vakcíny proti covidu

13. června 2021 16:05

Ekonomicky silné země skupiny G7 poskytnou v následujícím roce miliardu vakcín proti covidu chudým zemím, aby mohly naočkovat svoji populaci. V neděli po skončení summitu to na tiskové konferenci řekl britský premiér Boris Johnson. V prohlášení vydaném po třídenním jednání G7 v Cornwallu mimo jiné účastníci slíbili další peníze na boj proti globálnímu oteplování a kritizují Čínu.

Harry a Meghan prolomili mlčení. Pro Archieho chtějí k narozeninám nezvyklý dárek

7. května 2021 09:05

Britský princ Harry a jeho žena Meghan při příležitosti druhých narozenin svého syna Archieho vyzvali k dárcovství, které by pomohlo poskytnout vakcíny proti covidu nejchudším zemím. Pár, který se po loňském rozhodnutí vzdát se královských povinností přestěhoval do Kalifornie, v prohlášení uvedl, že si nedokáže představit výraznější způsob poctění synových narozenin, než že lidé darují, co mohou – třeba po pěti dolarech (zhruba 110 korun).

reklama