reklama
CNN Prima News David Limberský

David Limberský

Výpis příspěvků ke štítku „David Limberský“

Limberský se vrátil ke kauze Kúdela: Organizovaný zločin, nemůžu se s tím smířit

Na fotbalovém Euru začíná čtvrtý den a český národ je na nohou. Svěřence trenéra Jaroslava Šilhavého čeká první a třaskavý zápas na šampionátu proti Skotsku (od 15:00). Před utkáním je velkým tématem několik měsíců stará záležitost týkající se Ondřeje Kúdely a jeho údajného rasismu. I to se řešilo v pořadu Co Čech, to trenér!, jehož hosty byli bývalí fotbalisté David Limberský s Romanem Bednářem, atletka Nikola Bendová a expert CNN Prima NEWS Jakub Burian.

Co Čech, to trenér! s Limberským i Bednářem: Má český tým proti Skotům šanci?

Čeští fotbalisté se připravují na důležitý zápas. Premiéru na Euru si zahrají v pondělí v 15:00 a nebudou mít snadného soupeře. Jako první se ve skupině D utkají se Skotskem, kterému na podzim v Lize národů dvakrát podlehli. Jak se manšaft na zápas připravuje a jak zásadní je pro něj vyhrát? Na to v pořadu Co Čech, to trenér! na CNN Prima NEWS odpovídali bývalí reprezentanti Roman Bednář a David Limberský a atletka Nikola Bendová.

Miláček i „hovado“ končí. Jaké průšvihy provázely kariéru fotbalisty Limberského?

Fotbalista David Limberský v 37 letech oznámil ve středu konec úspěšné kariéry. Ve Viktorii Plzeň se odchovanec stal miláčkem a klubovou legendou, která byla jedním ze základních stavebních kamenů nejlepší éry Západočechů. Dost často se ale do médií dostával skrze jiné záležitosti než standardní nadprůměrné výkony na hřišti. Připomeňte si, čím vším „Limba“ proslul.

Svéráz fotbalových trávníků se loučí. David Limberský ukončil ve 37 letech kariéru

Jeden z nejlepších českých levých obránců posledních let David Limberský ukončil kariéru. Zahrál si i za Spartu Praha, ale naprostou většinu aktivní fotbalové kariéry strávil v dresu Viktorie Plzeň, která ho také vychovala. Na hřišti rychlostně exceloval, byl považován za velkého dříče, fanoušci si pamatují i jeho bájnou šajtli, ale také několik průšvihů včetně slavné nasimulované penalty a bouračky v opilosti.

Exploze, výhrůžky, ale spokojenost. Fotbalista Ďuriš vypráví o Kypru i letech v Plzni

Tuzemským fanouškům se vryl do paměti coby hráč plzeňské Viktorie. „Nejlepší období mého života,“ shrnuje v rozhovoru pro CNN Prima NEWS fotbalista Michal Ďuriš. Západ Čech opustil zkraje roku 2017, aby okusil angažmá v Orenburgu. Svojí ruštinou bavil ostatní, ale ne dlouho. O dvanáct měsíců později už musel zase pilovat angličtinu, protože se vydal na Kypr. V rámci ostrovního státu teď v létě změnil angažmá a přešel k rivalovi. Výhrůžky na sebe nenechaly dlouho čekat.

reklama