CNN Prima News David Limberský

David Limberský

Výpis příspěvků ke štítku „David Limberský“

Sex fotbalistů během šampionátu? Limberský připomíná, že nejde o tabu, pomáhaly úplatky

28. listopadu 2022 16:19

Fotbalový šampionát v Kataru vstoupil do druhého týdne. Zatím baví překvapivými výsledky i výroky aktérů. Třeba takový španělský kouč Luis Enrique zaujal výrokem, jak to má s (ne)zakazováním sexu svým svěřencům před zápasem. To bylo jedním z témat pořadu Co Čech, to trenér!, jehož hosty byli Pavel Kuka a David Limberský s manželkou Lenkou.

Tvrdík k Limberskému: Tak vypadá kultura vyšší třídy. Kr*tén dělá s amatéry, dodává Novotný

8. října 2022 17:07

Bývalý český fotbalový reprezentant David Limberský má podle všeho opět velký problém. Legenda plzeňské Viktorie, která během kariéry proslula řadou výstřelků a kontroverzí, má nyní čelit dokonce hrozbě vězení. S několika dalšími muži byl prý totiž policií obviněn z vydírání. Muži, který měl Limberskému a spol. dlužit peníze, totiž skupina vyhrožovala zbraní. Na jeho kauzu již reagovali i třeba takový šéf fotbalové Slavie Jaroslav Tvrdík či starosta pražských Řeporyjí Pavel Novotný (ODS).

Kde mám peníze? Fotbalista Limberský má být obviněn z vydírání, hrozí mu osmiletý trest

7. října 2022 20:57

Karlovarští kriminalisté obvinili čtyři muže z vydírání, podle informací CNN Prima NEWS je jedním z nich český fotbalista David Limberský. Čtveřice podle policistů před několika dny přijela do Karlových Varů a vymáhala tam peníze od 32letého muže. Má jít o několik milionů korun, které mu poskytli s vidinou zisku z kryptoměn. Muže měli následně napadnout a zranit. Policisté je stíhají na svobodě, hrozí jim osmileté tresty.

Svatby slavných: Slunce nám na obřadu zařídil tatínek, zářil Kotek. Kraus propálil tajemství

19. července 2022 08:11

Letní období je jako stvořené pro pořádání svateb. Jednu před širokou veřejností utajovanou absolvoval herec a moderátor Vojtěch Kotek, který se oženil se svou přítelkyní v bývalém vládním areálu Vystrkov na Orlíku. Jejich nová rodina se brzy rozroste: novomanželé čekají prvního potomka. Nejsou však jediní, kteří si v těchto týdnech řekli své životní „ano“.

Letos to cinkne. Známé osobnosti před mistrovstvím světa v hokeji favorizují Čechy

12. května 2022 18:01

Přivezou čeští hokejisté po dlouhých letech čekání konečně medaili? Jako před každým mistrovstvím světa, i tentokrát jsou očekávání veliká. Kvůli válečné agresi na Ukrajině se navíc letos turnaje nezúčastní reprezentace Ruska, která by patřila k favoritům, a také Běloruska. Jak si podle osobností z kulturního i sportovního světa Češi povedou?

Na vylomeniny už nemám čas, říká Limberský. V Domažlicích platí pokuty v tatrankách

6. února 2022 14:25

Loni v létě odešel do fotbalového důchodu, byť jen částečného. Fanoušci už sice Davida Limberského nevidí v dresu prvoligové Viktorie Plzeň, ale stále hraje profesionální soutěž – ČFL – v Domažlicích. Všichni ho mají zaškatulkovaného jako výtečného levého beka, ale také muže, jenž se nebojí užívat si života mimo trávník. „Bouřlivé období už mám za sebou,“ dušuje se Limberský pro CNN Prima NEWS.

Vánoce sportovců: Limberského extrémně ozdobený stromeček a Mäki v plavkách

25. prosince 2021 15:33

Sportovní hvězdy si během svátků dopřály zasloužený odpočinek. Zatímco fotbalista David Limberský ukázal další z rodinných „extrémně“ nazdobených stromečků, česko-finská běžkyně Kristiina Mäki strávila s rodinou Štědrý den v Jihoafrické republice. Také hokejista Tomáš Plekanec sdílel rodinné vánoční fotografie – s bývalou tenistkou Lucií Šafářovou a dcerou Leontýnou.

Krmenčík bodl Plzeň do zad. I „brášku“ Limberského a Šádka, bez kterého by dělal šichty

1. listopadu 2021 15:29

Jako by zapomněl na všechno, co bylo v minulosti. Během jediného týdne stihl aktuálně útočník pražské Slavie Praha Michael Krmenčík hned dvakrát urazit klub, díky kterému je profesionálním fotbalistou, díky kterému si zahrál Ligu mistrů a díky kterému si splnil sen o zahraničním angažmá. Zvlášť, když Viktorii Plzeň včetně managementu ještě nedávno vynášel do nebes silnými prohlášeními. V článku naleznete ty – ve světle současnosti – nekurióznější Krmenčíkovy výroky.

Krmenčík je bezmozek a největší ostuda, psali Limberský a spol. Slavii obvinili z rasismu

1. listopadu 2021 07:55

Emoce na hřišti i mimo něj. To přinesl šlágr 13. kola nejvyšší fotbalové soutěže mezi pražskou Slavií a plzeňskou Viktorií. Kromě tří červených karet na straně hostů diváci viděli i dvě branky – z kopaček domácích. O jednu z nich se postarala bývalá hvězda Plzně Michael Krmenčík. Svůj gól bouřlivě oslavil, čímž namíchnul soupeře. „Krmenčík je největší ostuda, co kdy v Plzni byla,“ napsal na sociální sítě bývalý hráč západočeského klubu David Limberský.