CNN Prima News David Limberský

David Limberský

Výpis příspěvků ke štítku „David Limberský“

Fotbalové legendy mají jasno: K nároďáku dejte Haška. A co trio disco-flamendrů a Euro?

Kdo by měl po rezignaci Jaroslava Šilhavého vést český fotbalový národní tým, který příští rok v létě čeká Mistrovství Evropy v Německu? Měl by Vladimír Coufal, Jakub Brabec a Jan Kuchta, kteří se dva dny před rozhodujícím zápasem s Moldavském bavili na diskotéce, dostat druhou šanci? Na tyto otázky se redakce CNN Prima NEWS ptala fotbalových legend.

Nedostat se na Euro? Průšvih, má jasno Limberský. Prozradil, kým by nahradil Šilhavého

Výkony reprezentace v kvalifikaci na Euro nejsou žádná sláva, ohodnotil pro CNN Prima NEWS bývalý fotbalista David Limberský. Po ostudné porážce 0:3 v Albánii národní tým vydřel v neděli těsné vítězství 1:0 nad outsiderem z Faerských ostrovů. Plzeňská ikona by zatím trenéra Jaroslava Šilhavého neodvolávala, kdyby ale následovaly další špatné výsledky, byl by pro, aby ho nahradil Martin Svědík ze Slovácka.

Sex fotbalistů během šampionátu? Limberský připomíná, že nejde o tabu, pomáhaly úplatky

Fotbalový šampionát v Kataru vstoupil do druhého týdne. Zatím baví překvapivými výsledky i výroky aktérů. Třeba takový španělský kouč Luis Enrique zaujal výrokem, jak to má s (ne)zakazováním sexu svým svěřencům před zápasem. To bylo jedním z témat pořadu Co Čech, to trenér!, jehož hosty byli Pavel Kuka a David Limberský s manželkou Lenkou.

Tvrdík k Limberskému: Tak vypadá kultura vyšší třídy. Kr*tén dělá s amatéry, dodává Novotný

Bývalý český fotbalový reprezentant David Limberský má podle všeho opět velký problém. Legenda plzeňské Viktorie, která během kariéry proslula řadou výstřelků a kontroverzí, má nyní čelit dokonce hrozbě vězení. S několika dalšími muži byl prý totiž policií obviněn z vydírání. Muži, který měl Limberskému a spol. dlužit peníze, totiž skupina vyhrožovala zbraní. Na jeho kauzu již reagovali i třeba takový šéf fotbalové Slavie Jaroslav Tvrdík či starosta pražských Řeporyjí Pavel Novotný (ODS).

Kde mám peníze? Fotbalista Limberský má být obviněn z vydírání, hrozí mu osmiletý trest

Karlovarští kriminalisté obvinili čtyři muže z vydírání, podle informací CNN Prima NEWS je jedním z nich český fotbalista David Limberský. Čtveřice podle policistů před několika dny přijela do Karlových Varů a vymáhala tam peníze od 32letého muže. Má jít o několik milionů korun, které mu poskytli s vidinou zisku z kryptoměn. Muže měli následně napadnout a zranit. Policisté je stíhají na svobodě, hrozí jim osmileté tresty.

Svatby slavných: Slunce nám na obřadu zařídil tatínek, zářil Kotek. Kraus propálil tajemství

Letní období je jako stvořené pro pořádání svateb. Jednu před širokou veřejností utajovanou absolvoval herec a moderátor Vojtěch Kotek, který se oženil se svou přítelkyní v bývalém vládním areálu Vystrkov na Orlíku. Jejich nová rodina se brzy rozroste: novomanželé čekají prvního potomka. Nejsou však jediní, kteří si v těchto týdnech řekli své životní „ano“.