reklama
CNN Prima News David Limberský

David Limberský

Výpis příspěvků ke štítku „David Limberský“

Krmenčík bodl Plzeň do zad. I „brášku“ Limberského a Šádka, bez kterého by dělal šichty

1. listopadu 2021 15:29

Jako by zapomněl na všechno, co bylo v minulosti. Během jediného týdne stihl aktuálně útočník pražské Slavie Praha Michael Krmenčík hned dvakrát urazit klub, díky kterému je profesionálním fotbalistou, díky kterému si zahrál Ligu mistrů a díky kterému si splnil sen o zahraničním angažmá. Zvlášť, když Viktorii Plzeň včetně managementu ještě nedávno vynášel do nebes silnými prohlášeními. V článku naleznete ty – ve světle současnosti – nekurióznější Krmenčíkovy výroky.

Krmenčík je bezmozek a největší ostuda, psali Limberský a spol. Slavii obvinili z rasismu

1. listopadu 2021 07:55

Emoce na hřišti i mimo něj. To přinesl šlágr 13. kola nejvyšší fotbalové soutěže mezi pražskou Slavií a plzeňskou Viktorií. Kromě tří červených karet na straně hostů diváci viděli i dvě branky – z kopaček domácích. O jednu z nich se postarala bývalá hvězda Plzně Michael Krmenčík. Svůj gól bouřlivě oslavil, čímž namíchnul soupeře. „Krmenčík je největší ostuda, co kdy v Plzni byla,“ napsal na sociální sítě bývalý hráč západočeského klubu David Limberský.

Zku*vená Plzeň, křičel Krmenčík o týmu, který ho vychoval. Limberského tím vytočil

28. října 2021 14:15

Slavia Praha zvládla středeční dohrávku s Olomoucí výsledkem 1:0, čímž se naladila na nedělní šlágr s Viktorií Plzeň, která vede tabulku Fortuna ligy. To, že se blíží veledůležitá bitva, bylo patrné při pozápasové děkovačce v Edenu. Slávistický kotel na nadcházející utkání upozornil skandováním „zku*vená Plzeň“. A dole pod tribunou se kupodivu přidal i útočník Michael Krmenčík, kterého západočeský klub vychoval pro velký fotbal a který v něm zažil nejlepší období. Nad tímto okamžikem se podivoval i Krmenčíkův exparťák David Limberský.

Limberského „prokleté“ černé Bentley. Figuruje v několika kauzách, padl první rozsudek

27. září 2021 19:18

Je to černé, drahé a plete se to do života bývalému fotbalistovi FC Viktoria Plzeň Davidu Limberskému víc, než by chtěl. Řeč je o jeho luxusním vozu Bentley Continental, kvůli kterému se někdejší reprezentační obránce několikrát dostal do médií. V pondělí padl rozsudek v jedné z několika kauz, ve kterých „prokleté“ auto figuruje.

Poklekávání na Euru leze krkem trenérům i politikům. Ministryně podpořila bučící fanoušky

15. června 2021 16:55

Poklekávání před fotbalovými zápasy vyvolává vášně i na fotbalovém Euru. Gesto na podporu hnutí Black Lives Matter (Na černošských životech záleží) už leze krkem nejen některým hráčům či týmům, ale také odborníkům a politikům. Britská ministryně vnitra dokonce podpořila i fanoušky, kteří klečící hráče vypískávají a bučí na ně.

Limberský se vrátil ke kauze Kúdela: Organizovaný zločin, nemůžu se s tím smířit

14. června 2021 13:14

Na fotbalovém Euru začíná čtvrtý den a český národ je na nohou. Svěřence trenéra Jaroslava Šilhavého čeká první a třaskavý zápas na šampionátu proti Skotsku (od 15:00). Před utkáním je velkým tématem několik měsíců stará záležitost týkající se Ondřeje Kúdely a jeho údajného rasismu. I to se řešilo v pořadu Co Čech, to trenér!, jehož hosty byli bývalí fotbalisté David Limberský s Romanem Bednářem, atletka Nikola Bendová a expert CNN Prima NEWS Jakub Burian.

Co Čech, to trenér! s Limberským i Bednářem: Má český tým proti Skotům šanci?

14. června 2021 10:26

Čeští fotbalisté se připravují na důležitý zápas. Premiéru na Euru si zahrají v pondělí v 15:00 a nebudou mít snadného soupeře. Jako první se ve skupině D utkají se Skotskem, kterému na podzim v Lize národů dvakrát podlehli. Jak se manšaft na zápas připravuje a jak zásadní je pro něj vyhrát? Na to v pořadu Co Čech, to trenér! na CNN Prima NEWS odpovídali bývalí reprezentanti Roman Bednář a David Limberský a atletka Nikola Bendová.

Miláček i „hovado“ končí. Jaké průšvihy provázely kariéru fotbalisty Limberského?

9. června 2021 19:11

Fotbalista David Limberský v 37 letech oznámil ve středu konec úspěšné kariéry. Ve Viktorii Plzeň se odchovanec stal miláčkem a klubovou legendou, která byla jedním ze základních stavebních kamenů nejlepší éry Západočechů. Dost často se ale do médií dostával skrze jiné záležitosti než standardní nadprůměrné výkony na hřišti. Připomeňte si, čím vším „Limba“ proslul.

reklama