Okázalá hostina, luxusní šaty a dva obřady. Dcera Billa Gatese Jennifer se provdala

Budoucí dědička společnosti Microsoft Jennifer Gatesová se o víkendu provdala. Své ano řekla třicetiletému egyptskému jezdci na koni Nayelu Nassarovi. Obřad se uskutečnil v jejím rodném Westchesteru v New Yorku a pompézní hostiny se zúčastnilo přibližně 300 hostů. Jednalo se přitom již o druhý svatební obřad. Novomanželé totiž svůj svazek stvrdili už v pátek během soukromého muslimského obřadu.

Nevěsta si na svůj velký den D oblékla krajkové šaty ušité na zakázku od známé americké návrhářky Very Wang, které doplnila dlouhým bílým závojem. V ruce pětadvacetiletá kráska svírala kytici z bílých květů. K oltáři ji doprovodili oba její rodiče Bill a Melinda Gatesovi, píše deník Daily Mail.

Hostina začala krátce po 16. hodině a kromě rodiny byli například k vidění také dcera miliardáře Michaela Bloomberga Georgina. S otcem si nevěsta zatančila na píseň Eltona Joha Can You Feel The Love Tonight, která je známá z animovaného filmu Lví král.

Na celou akci pečlivě dohlížely desítky bodyguardů, a také policisté, kteří uzavřeli jednu celou ulici. Sobotní veselka vyšla obě rodiny na dva miliony dolarů, tedy 43 milionů korun. Party novomanželům zorganizovala svatební organizátorka Marcy Blumová, mezi jejíž klienty patří osobnosti jako Kevin Bacon, Le Bron James a Billy Joel.

Svůj manželský svazek pár stvrdil už v pátek během soukromého muslimského obřadu, který se konal v North Salem ve státě New Yorku.

Jennifer Gatesová je nejstarší dcerou manželů Billa a Melindy Gatesových. Mladá dědička je absolventkou Stanfordu a stejně jako její partner miluje jízdu na koních. Pár své zasnoubení oznámil v lednu 2020. O radostnou zprávu se tehdy podělili na sociálních sítích. „Nayle, jsi jedinečný. Nemůžu se dočkat, až strávíme zbytek našeho života učením se, růstem, společným smíchem a láskou,“ napsala tehdy Gatesová.

Tagy:
New York dcera svatba Bill Gates Microsoft USA Melinda Gatesová Jennifer Gatesová Nayel Nassar