reklama

Plekanec Šafářová si zvyká na nové jméno. Plánuje bývalá tenistka s hokejistou další dítě?

Před pár týdny se jim podařilo utajit svatbu. Jen před nejbližšími řekla bývalá tenistka Lucie Šafářová ano hokejistovi Tomáši Plekancovi. Čerstvá paní Plekanec Šafářová prozradila, jak se jim to podařilo.

reklama

„Asi máme dobré kamarády, protože my jme ani nečekali, že se to povede. Ale povedlo. A jsme za to rádi, protože jsme to tak chtěli mít. Klid a pohodu,“ vypráví vdaná sportovkyně. Z veselky pak novomanželé zveřejnili video.

Velmi složité prý byly přípravy obřadu. „Svatba se pořád odkládala kvůli covidu, tak se to táhlo, pak tolik příprav kvůli jednomu dnu… Ale my jsme si ten den fakt užili a budou z toho krásné vzpomínky na celý život,“ říká.

Na nové příjmení si zatím zvyká. „Myslím, že obecně se tou svatbou moc nezměnilo a nezmění. Máme se rádi pořád stejně. Teď hlavně, ať to vydrží,“ přeje si.

Tomáš Plekanec a Lucie Šafářová spolu mají téměř dvouletou dceru Leontýnku, hokejista pak má ještě dva syny z manželství se zpěvačkou Lucií Vondráčkovou.

Novomanželka Lucie teď načas zakotví u domácího krbu, Tomáše čeká další hokejová sezona s kladenskými Rytíři. „Tomáš má teď plnou sezonu, takže plány moc velké nejsou. Spíše kolem Leontýnky – začíná chodit na kroužky,“ popisuje.

Lucii Plekanec Šafářovou jsme vyzpovídali v Divadle Spejbla a Hurvínka, jehož se stala na příští sezonu kmotrou. Na malého Hurvínka však ale mají ještě čas. „Myslím, že máme zatím dost plnou domácnost, tak uvidíme, třeba časem,“ dodává s tím, že si především přeje, aby její rodina byla šťastná a zdravá.

Tagy:

Hlavní zprávy

Krypto Magazín: Bitcoin býval obskurní. Teď s ním firmy spojují budoucnost, říká expert

Dynamický svět kryptoměn byl ještě před pár lety pro řadu lidí obskurní, nyní ale do rozjetého ekosystému naskakují globálně vlivní hráči. V prvním díle pořadu Krypto Magazín to prohlásil investor a externí poradce společnosti XTB Jaroslav Brychta. V rozhovoru okomentoval také kontroverzní projekt digitálních měn centrálních bank či zavedení bitcoinu jako zákonného platidla v El Salvadoru.

Šéf výrobce polovodičů Intel: Čipů je dost, ale automobilky je nechtějí

Nejžhavějším tématem posledních dnů a týdnů v automobilovém průmyslu je nedostatek polovodičových součástek nezbytných pro provoz moderních aut. Kvůli jejich absenci automobilky zastavují nebo omezují výrobu, což se zase neblaze promítá do dodacích lhůt. Podle šéfa jednoho z nejvýznačnějších producentů mikročipů, firmy Intel, si však výrobci automobilů za současnou situaci mohou částečně sami.

Senátor Růžička: Mynářovo chování je hanebné. Lidé kolem Zemana se jen snaží získat čas

První místopředseda Senátu Jiří Růžička (za TOP 09 a STAN) považuje chování ředitele kanceláře prezidenta republiky Vratislava Mynáře v posledních dnech za hanebné. Podle něj se akorát snaží získat čas. Uvedl to v pořadu K věci na stanici CNN Prima NEWS. Růžička zároveň připomněl, že diskutovaný článek 66 byl v minulosti použit již dvakrát.

Babiš: Válek lže, opozice podklady a data k pandemii má. Pořád hrají politiku

S koncem současné vlády Andrej Babiš (ANO) nabídl svému kritikovi Vlastimilu Válkovi (TOP 09) post ministra zdravotnictví místo Adama Vojtěcha (za ANO). „Opozice měla plno řečí, co všechno budou dělat, tak mohl Válek nastoupit. Bral to jako vtip a evidentně o to nestojí,“ řekl pobouřeně Babiš v rozhovoru redakci CNN Prima NEWS. Následně Válka osočil ze lži. Podle premiéra neříká poslanec pravdu, že opozice nedostává data a podklady k pandemii.

Vyhrát nemůžete, sami se odsuzujete. Ovčáček opět zahltil Twitter, jinak nekomunikuje

Hradní mluvčí Jiří Ovčáček se opět rozjel na svém twitterovém účtu. Svými příspěvky, ve kterých mimo jiné zmiňuje staré výroky prezidenta Miloše Zemana, reaguje na pondělní dopis Senátu od Ústřední vojenské nemocnice (ÚVN). V něm stojí, že hlava státu není aktuálně schopna vykonávat svůj úřad. Ovčáček ale kromě vlastní aktivity na sociálních sítích s médii takřka nekomunikuje.

reklama

Domácí zpravodajství

Vláda není připravena na sílící epidemii, tvrdí Spolu. Jaká opatření preferuje koalice?

Vláda podle expertního týmu koalice Spolu nemá připravená opatření proti sílící epidemii koronaviru a neposkytla opozici potřebná data. V prohlášení, které AntiCovid tým v úterý poskytl novinářům, experti uvádí, že bez znalostí dat nemohou aktivně podpořit stanoviska připravovaná ministerstvem zdravotnictví. K jejich zapojení do rozhodování vyzval minulý týden premiér končící vlády Andrej Babiš (ANO).

reklama