Dcera Blaženy ze Slunce seno si našla miliardáře. Pár tvoří s Richardem Chladem

Český miliardář Richard Chlad má novou přítelkyni. Miss s bujným poprsím a plnými rty vyměnil za dceru někdejší představitelky Blaženy v trilogii Slunce seno. Věkově ani barvou vlasů se od sebe dámy ale neliší.

Dcera Veroniky Kánské, představitelky Blaženy z filmů Slunce seno, Anna Marie Kánská, chodí už čtyři měsíce s českým miliardářem a bývalým automobilovým závodníkem Richardem Chladem. Ten se s novou přítelkyní oficiálně pochlubil na sociálních sítích.

„Ne, to není Paris Hilton, to je má nová přítelkyně, láska Anna. Anna Marie Kánská, absolventka vysoké školy, zaměstnaná, zároveň má ‚vedlejšák‘ jako cvičitelka a vyznavačka jógy. Zcela přírodní,“ pochlubil se podnikatel na Instagramu.

Chlad se donedávna na veřejnosti ukazoval s vnadnou kráskou, blonďatou Liou Kees, která má kořeny v Kyrgyzstánu a je držitelkou titulu Miss Europe z roku 2016. Tento vztah je ale už od začátku léta minulostí.

„Od 14. června nejsme partneři. Lia má bohužel jeden obrovský problém. Alkohol. Ti, kdo nás lépe znají, vědí, jak skvěle to mezi námi klapalo, společně jsme dokázali obohatit každou společnost, stejně jako to, co moje bývalá partnerka dokázala prodělat za obludnou změnu po jedné lahvi prosecca,“ prozradil miliardář koncem června na Instagramu. Jeho expartnerka ale problémy s alkoholem popřela.

Tagy:
Instagram Kyrgyzstán seno miliardář Slunce nová přítelkyně Richard Chlad Lia Kees Anna Marie Kánská Miss Europe Veronika Paris Hiltonová