CNN Prima News Děčín

Děčín

Výpis příspěvků ke štítku „Děčín“

Děčínský čaroděj měl obrat klientky o miliony. Neždímu je, pomáhám, vysvětluje v dopise

2. října 2022 23:01

O případu samozvaného čaroděje z Děčína, který měl podle policie za magické rituály z žen vylákat přes internet stovky tisíc korun, jsme vám v Krimi zprávách už říkali. Policie ho obvinila z podvodu. Do naší redakce v Ústí nad Labem ale přišel dopis a můžeme prozradit, že ho nedonesla sova. Samozvaný čaroděj v něm tvrdí, že není žádný podvodník – magické schopnosti prý zdědil po předcích.

Děsivé detaily vraždy dítěte v Děčíně: Řezání i polykání krve. Soudce prozradil motiv činu

31. srpna 2022 21:52

Krajský soud v Ústí nad Labem ve středu rozhodl, že si za surovou vraždu 13letého dítěte mladistvý odpyká 8 a půl roku za mřížemi, jeho dospělý komplic ve vězení stráví 17 let. Dvojice chlapce trýznila několik desítek minut, jeho utrpení si natáčela na mobilní telefon. Vyhlášení rozsudku, který není pravomocný, provázely emoce pozůstalých. Trest se jim zdál příliš nízký, což soudce mimo jiné zdůvodnil tím, že se mladíci přiznali a projevili lítost.

Brutální vražda dítěte v Děčíně: Mladíci, kteří do oběti ryli nožem, dostali 8,5 a 17 let

31. srpna 2022 10:08

Krajský soud v Ústí nad Labem dnes rozhodl, že si za surovou vraždu 13letého dítěte mladistvý odpyká osm let a šest měsíců za mřížemi, jeho dospělý komplic ve vězení stráví 17 let. Oba musí uhradit pozůstalým odškodnění asi 2,4 milionu korun. Rozsudek není pravomocný, obžalovaní i státní zástupkyně si ponechali lhůtu na rozmyšlenou. Vyhlášení rozsudku provázely emoce pozůstalých. Trest se jim zdál příliš nízký, což soudce mimo jiné zdůvodnil tím, že mladíci prohlásili vinu.

Brutální vražda školáka otřásla Českem. Mladíci se přiznali, žalobce chce nejvyšší tresty

29. srpna 2022 16:51

U krajského soudu v Ústí nad Labem v pondělí začalo hlavní líčení v případu brutální vraždy školáka, která měla podle informací CNN Prima NEWS vykazovat znaky satanismu. Chlapce měli v jednom z děčínských lesů umlátit dva mladíci ve věku 18 a 15 let. Ti už půl roku tráví čas ve vazební věznici, kam je poslal děčínský okresní soud. O jejich trestech by mohlo být rozhodnuto už tento týden.

Kouř je větší zabiják než oheň, varují experti. Co dělat, pokud ucítíte dým?

26. července 2022 21:48

Boj s plameny v Českém Švýcarsku pokračuje. Více než 400 hasičů se snaží zkrotit ohnivé inferno, které zachvátilo Hřensko. Konec požáru je ale stále v nedohlednu. Vítr navíc roznesl do dalších koutů republiky štiplavý zápach kouře. Jak byste se měli zachovat, pokud ho ucítíte? Hasiči, záchranáři i policie doporučují dodržovat několik jednoduchých, ale důležitých rad. Na pozoru by měli být především nemocní lidé a děti.

Hejtman Schiller: Dobré zprávy nemám, požár je pro kraj i celé Česko katastrofa

26. července 2022 13:34

Hejtman Ústeckého kraje Jan Schiller (ANO) nemá k současnému požáru v Českém Švýcarsku žádné dobré zprávy. Podle něj je situace pro celý kraj katastrofou. Problémem je podle něj především složitý terén, ve kterém se pouze těžko daří dostat situaci pod kontrolu. Místostarosta Hřenska Robert Mareš zase připomněl, že se alespoň podařilo zajistit bezpečí tamních obyvatel.