Děsivá bouračka taxíku s kamionem. 21letý Michal ani jeho zákaznice neměli šanci přežít

Na Slovensku došlo k tragické autonehodě. Mladý taxikář se v sobotu ráno v Kysucích čelně srazil s kamionem. On ani jeho 59letá zákaznice střet s nákladním vozem nepřežili. Řidička kamionu vyvázla bez zranění.

Žena jezdila taxíkem pravidelně, uvedl slovenský deník Nový Čas. Její jízda v sobotu ráno však dopadla tragicky. Podle informací TV JOJ 21letý taxikář Michal přejel do protisměru. Následně došlo ke srážce s kamionem, v němž seděla polská řidička. Ta se zranění vyhnula, posádka osobního automobilu už ale takové štěstí neměla.

❗TRAGICKÁ DOPRAVNÁ NEHODA ❗ Dňa 26.11.2022 v skorých ranných hodinách došlo z doposiaľ presne nezistených príčin na...

Posted by Polícia SR - Žilinský kraj on Saturday, November 26, 2022

„V ranních hodinách došlo z dosud přesně nezjištěných příčin k čelní srážce nákladního motorového vozidla Volvo a osobního motorového vozidla Opel Astra Combi,“ informovala policejní mluvčí Zuzana Šefčíková. Rovněž potvrdila, že řidič taxíku i pasažérka utrpěli zranění, kterým na místě podlehli.

„U 26leté řidičky nákladního motorového vozidla byla provedena dechová zkouška s negativním výsledkem. U zemřelých byla nařízena soudní pitva. Další okolnosti a příčiny vzniku tragické dopravní nehody jsou předmětem probíhajícího vyšetřování,“ dodala slovenská policie.

Tagy: