reklama

Dívku nalezenou na D5 zřejmě nikdo nezabil. Podle policie spadla nebo skočila z mostu

Tělo 18leté dívky nalezli policisté v neděli nad ránem na dálnici D5. Příčinu smrti nechtěli vyšetřovatelé do výsledků nařízené pitvy příliš komentovat. Podle informací deníku Právo se policisté přiklánějí k verzi, že se mladé ženě stala nehoda nebo spáchala sebevraždu.

reklama

Policie přijala oznámení o ženě bez známek života na dálnici D5 poblíž Svaté Kateřiny na Tachovsku v neděli ve 3:20. Vzhledem k tomu, že k případu nebyly uvedeny žádné další podrobnosti o příčině dívčiny smrti, vyrojily se různé spekulace.

K tématu

Ty přiživil i otec dívky, který v neděli na Facebook napsal: „Kdo ví něco o smrti mé 18leté dcery Kristýny, ať pošle zprávu. Byla zabita dnes ráno cca ve 4 hodiny na Kateřině.“ Za svůj příspěvek se později v pondělí omluvil. „Možná jsem přestřelil výrokem, kdo zabil mou dceru, ale nikdo mi nedal na výběr. Dnes bych napsal: Umřela mi dcera, to nejdražší, co máme. Rodiče milují své děti stále. Ještě jednou děkuji, nevěděl jsem, kolik přátel opravdu měla, je vás hodně,“ napsal.

„Už jsem zjistil většinu sám. Nevěděl jsem, jak obrovskou sílu má sociální síť. Teď po kruté noci, kterou jsem si prožil, si účastníci oslavy alibisticky potvrzují, že nic nezavinili. Vinen je jen otec, který neuchránil svou dceru,“ dodal muž.

Z večírku se už domů nevrátila

Dívka totiž měla být na večírku, ještě v jednu v noci měla volat své starší sestře a tvrdit jí, že je vše v pořádku. Její tělo našli policisté 20 minut po třetí hodině ráno na dálnici.

Podle informací Práva policisté pracují s verzí, že dívka spadla nebo skočila z mostu a následně ji přejel kamion. „Ano, spadla nebo skočila, ale v tuto chvíli nevím, co bylo tím spouštěčem. Jestli to bylo její vlastní rozhodnutí nebo ji k tomu někdo třeba vyhecoval,“ řekl otec dívky redaktorovi deníku s tím, že verzi o sebevraždě odmítá uvěřit.

Přesnou příčinu smrti určí až nařízená soudní pitva. Policisté ale hledají i případné svědky. „Žádáme řidiče, kteří projížděli na dálnici okolo třetí hodiny ráno tímto úsekem, aby se obrátili na linku 158. Ocenili bychom i kamerové záznamy,“ uvedla pro CNN Prima NEWS mluvčí policistů Plzeňského kraje Martina Korandová.

K tématu

Další hlavní zprávy

Politika

ODS, lidovci a TOP 09 se dohodli na koalici proti Babišovi. V úterý podepíší memorandum

ODS, lidovci a TOP 09 se dohodli na koalici proti Babišovi. V úterý podepíší memorandum

Už na úterý plánují zástupci ODS, KDU-ČSL a TOP 09 podpis memoranda o společném postupu ve volbách do Poslanecké sněmovny. V následujících měsících by mělo dojít k podpisu koaliční smlouvy. Strany chtějí ve volbách zvítězit a „změnit poměry v naší zemi k lepšímu“. Již mají jasno v tom, ve kterých krajích budou kandidovat jejich předsedové, které strany nominují krajské lídry a podle jakého klíče obsadí volitelná místa na jednotlivých kandidátkách.

Jan Hamáček

Hamáček: Z vlády neodcházíme, přes víkend vydržíme. Situaci s Prymulou mám za vyřešenou

Hamáček: Z vlády neodcházíme, přes víkend vydržíme. Situaci s Prymulou mám za vyřešenou

Ačkoliv Roman Prymula (za ANO) stále zůstává ministrem zdravotnictví, vicepremiér Jan Hamáček a předseda ČSSD i tak považuje situaci za vyřešenou. Příslib řešení mu v tuto chvíli stačí a ze slov premiéra Andreje Babiše (ANO) soudí, že Zeman příští čtvrtek nového ministra jmenuje. Na odchod z vlády, kterým ČSSD při neodvolání Prymuly hrozila, tak zatím podle něj není čas.

Sport

Životní triumf českého hrdiny. Dosáhl jsem snu, uvedl Černý po skvostné jízdě na Giru

Životní triumf českého hrdiny. Dosáhl jsem snu, uvedl Černý po skvostné jízdě na Giru

Vše začalo chaotickým ránem. Cyklisté nechtěli podstoupit nejdelší etapu v itineráři Gira d´Italia v plném rozsahu. Polovinu trasy tak absolvovali v autobusech, šlapali jen posledních 124 kilometrů. Atypické podmínky dokonale sedly českému závodníkovi Josefu Černému. Na konci propršeného dne byl sladký triumf – jeho první vítězství na závodě Grand Tour. „Nemám slov,“ uvedl k obřímu úspěchu 27letý jezdec. Pak ze sebe přece jen po fantastickém výkonu dostal více.

reklama
Superpřenašeči a superimunita. Proč se nemusíte nakazit od rodiny, ale v tramvaji ano?
Babiš: Jak nám teď lidé mohou věřit? Prymula pochybil, Zeman ho možná neodvolá
reklama
reklama
Babiš: Prymula musí rezignovat, nebo ho odvolám. Je to absolutní katastrofa

Roman Prymula

Domácí zpravodajství

Vondráček: Kamenování Prymuly a Faltýnka se nezúčastním. Lidé vycítili jejich krev
Další články
reklama
reklama