reklama

Dívku nalezenou na D5 zřejmě nikdo nezabil. Podle policie spadla nebo skočila z mostu

Tělo 18leté dívky nalezli policisté v neděli nad ránem na dálnici D5. Příčinu smrti nechtěli vyšetřovatelé do výsledků nařízené pitvy příliš komentovat. Podle informací deníku Právo se policisté přiklánějí k verzi, že se mladé ženě stala nehoda nebo spáchala sebevraždu.

reklama

Policie přijala oznámení o ženě bez známek života na dálnici D5 poblíž Svaté Kateřiny na Tachovsku v neděli ve 3:20. Vzhledem k tomu, že k případu nebyly uvedeny žádné další podrobnosti o příčině dívčiny smrti, vyrojily se různé spekulace.

K tématu

Ty přiživil i otec dívky, který v neděli na Facebook napsal: „Kdo ví něco o smrti mé 18leté dcery Kristýny, ať pošle zprávu. Byla zabita dnes ráno cca ve 4 hodiny na Kateřině.“ Za svůj příspěvek se později v pondělí omluvil. „Možná jsem přestřelil výrokem, kdo zabil mou dceru, ale nikdo mi nedal na výběr. Dnes bych napsal: Umřela mi dcera, to nejdražší, co máme. Rodiče milují své děti stále. Ještě jednou děkuji, nevěděl jsem, kolik přátel opravdu měla, je vás hodně,“ napsal.

„Už jsem zjistil většinu sám. Nevěděl jsem, jak obrovskou sílu má sociální síť. Teď po kruté noci, kterou jsem si prožil, si účastníci oslavy alibisticky potvrzují, že nic nezavinili. Vinen je jen otec, který neuchránil svou dceru,“ dodal muž.

Z večírku se už domů nevrátila

Dívka totiž měla být na večírku, ještě v jednu v noci měla volat své starší sestře a tvrdit jí, že je vše v pořádku. Její tělo našli policisté 20 minut po třetí hodině ráno na dálnici.

Podle informací Práva policisté pracují s verzí, že dívka spadla nebo skočila z mostu a následně ji přejel kamion. „Ano, spadla nebo skočila, ale v tuto chvíli nevím, co bylo tím spouštěčem. Jestli to bylo její vlastní rozhodnutí nebo ji k tomu někdo třeba vyhecoval,“ řekl otec dívky redaktorovi deníku s tím, že verzi o sebevraždě odmítá uvěřit.

Přesnou příčinu smrti určí až nařízená soudní pitva. Policisté ale hledají i případné svědky. „Žádáme řidiče, kteří projížděli na dálnici okolo třetí hodiny ráno tímto úsekem, aby se obrátili na linku 158. Ocenili bychom i kamerové záznamy,“ uvedla pro CNN Prima NEWS mluvčí policistů Plzeňského kraje Martina Korandová.

K tématu

Další hlavní zprávy

Koronavirus

Švýcarům se nelíbí koronavirová opatření. V referendu chtějí omezit pravomoci vlády

Švýcarům se nelíbí koronavirová opatření. V referendu chtějí omezit pravomoci vlády

Ve Švýcarsku proběhne referendum, ve kterém se občané alpské země vyjádří, jestli vládu zbaví moci rozhodovat o zavádění tvrdých opatření proti šíření koronaviru. Organizátorům petice už se povedlo nasbírat potřebný počet podpisů. Pokud by se lidé vyslovili pro omezení vládních pravomocí, stalo by se Švýcarsko zřejmě první zemí světa, kde mohou občané přímo ovlivňovat zavádění koronavirových opatření, informuje web Financial Times.

Auto

Mercedes-Benz GLA 220d 4Matic: Narostl a do rodiny lépe zapadá

Mercedes-Benz GLA 220d 4Matic: Narostl a do rodiny lépe zapadá

Mercedes GLA hlásí nástupce, je tady druhá generace! Na trhu je kompaktní crossover od roku 2013 a vstoupil do míst, kde se poptávka neustále zvyšovala. A roste dosud. Jenže jeho design byl značně specifický a ne úplně pro každého. Aktuální typ přináší hodně změn. My jsme si vyzkoušeli model 220d 4Matic a nemohli jsme si ho vynachválit.

Nemám být tak rychlá. Herečka Jiřina Bohdalová skončila v nemocnici, uklouzla na náledí
Rakev a koňský povoz. Desítky lidí přišly před dům Blatného demonstrovat proti opatřením
Der Spiegel o Česku: Nemocnice na hraně kapacit, ale převážila hrdost miliardáře Babiše
reklama
reklama
Babiš očkování předstíral, říkají Romové z Vítkovic a odmítají vakcínu

Reportáž

Domácí zpravodajství

Dvouletá holčička poráží covidový syndrom. Brzy by mohla být z nemocnice doma
Tři nadané tanečnice přišly nečekaně o otce. Maminka Nikol se bojí, že ztratí i domov
Senioři čekali na rezervaci očkování marně. Hejtmani: Nemáme vakcíny, je to frustrující
Babiš navrhne Dzurillu na státní vyznamenání. Registrační systém prý funguje dobře
Další články
reklama
reklama