CNN Prima News dívky

dívky

Výpis příspěvků ke štítku „dívky“

Dívky v Lounech pronásledovala modrá dodávka. Rodiče mají strach, policie obavy mírní

13. ledna 2023 19:02

Tmavá dodávka, která sleduje děti. Historka, která se někdy vyprávěla snad v každém městě. Tentokrát se podobný příběh objevil v Lounech. Na sociálních sítích se začalo šířit varování před tmavou dodávkou, která měla o víkendu sledovat skupinku děvčat. Případem se zabývala i policie, která nakonec přišla na to, že tentokrát historka o tmavé dodávce není tak daleko od pravdy. Rodiče se prý ale bát nemusí.

Muž z Eritreje v Německu napadl dvě školačky, jedna zraněním podlehla

5. prosince 2022 12:41
Aktualizováno

Život 14leté dívky a těžké zranění její o rok mladší spolužačky si v pondělí ráno vyžádal útok muže v Illerkirchbergu na jihozápadě Německa. Podezřelého, který zaútočil, když šly dívky do školy, podle agentury DPA policie zadržela. Je jím 27letý žadatel o azyl z Eritreje. Motiv činu policie zjišťuje.

Malé holčičky teď mají noční můry. Otcové zlobivek plísní šampiona, který se nevyspal

30. září 2022 12:50

Co mají Novak Djokovič a Mathieu van der Poel společného? Oba jsou celosvětově známí sportovci, kteří by nejradši z paměti vymazali letošní výlet do Austrálie. Tenistovi přidělaly vrásky na obličeji zmatky s vízem, cyklistické personě zase dvě nezletilé dívky. K hotelovému incidentu, který nizozemskému závodníkovi znemožnil šance na vítězství na mistrovství světa, se vyjádřili otcové dvou narušitelek nočního klidu.

Ani po 10 letech neskončil případ mrtvých dívek na rallye Lopeník. Soud bude pokračovat

31. května 2022 08:51

Státní zástupce Tomáš Pindur podal odvolání proti zprošťující části dubnového rozsudku Okresního soudu v Uherském Hradišti v případu rallye v Lopeníku na Uherskohradišťsku. Závodní auto řízené advokátem Michaelem Bartončíkem tam na podzim 2012 srazilo šest lidí stojících u trati. Čtyři dívky zemřely, další dva lidé utrpěli zranění. Odvolal se i Petr Plášek, jediný z pěti obžalovaných, kterého soud v kauze uznal vinným. Případem se tedy bude zabývat krajský soud, řekl v úterý mluvčí uherskohradišťského okresního soudu Michal Tománek.

Nevěřím soudům. Otec chce pomstít své tři dcery, které měl znásilnit pedofil z Liberce

19. dubna 2022 18:52

Případ pedofila z Liberce, kterého policie obvinila ze znásilnění dítěte, dostává děsivé rozměry. Reportér CNN Prima NEWS Libor Tampier získal informace o třech dalších dívkách z jedné rodiny, které měl také velmi brutálním způsobem znásilnit. Všechny tři sestry, z nichž nejmladší je teprve žačkou prvního stupně základní školy, se účastnily akcí pořádaných spolkem Děti ráje železnice. Ten si Jan R. založil přesto, že byl už dvakrát odsouzený za znásilnění dítěte.

Tragédie při rallye v Lopeníku: Traťový komisař dostal podmínku, čtyři lidi soud zprostil

7. dubna 2022 13:31

Okresní soud v Uherském Hradišti uložil traťovému komisaři Petru Pláškovi 18měsíční trest odnětí svobody s podmíněným odkladem na zkušební dobu 18 měsíců za pochybení při pořádání rallye v Lopeníku na Uherskohradišťsku. Závodní auto řízené advokátem Michaelem Bartončíkem tam na podzim 2012 srazilo šest lidí stojících u trati. Čtyři dívky zemřely, další dva lidé utrpěli zranění. Další čtyři muže, kteří se na organizací závodu podíleli, soud obžaloby zprostil.