reklama
CNN Prima News dívky

dívky

Výpis příspěvků ke štítku „dívky“

Srazil dvě dívky na přechodě a ujel. Rožnovská policie pátrá po svědcích i řidiči

17. ledna 2022 16:01

Osobní auto srazilo v pondělí ráno na přechodu pro chodce v Rožnově pod Radhoštěm na Vsetínsku dvě mladistvé dívky. Jejich zranění by neměla být vážná. Po neznámém řidiči (nebo řidičce), který od nehody bez poskytnutí pomoci ujel, pátrá policie. O pomoc žádá i případné svědky, uvedl v tiskové zprávě policejní mluvčí Petr Jaroš.

Dívky utekly z dětské psychiatrie v Lounech, policie po nich pátrá. Mohou být i v Praze

17. ledna 2022 15:20

Policisté pátrají po dvou mladistvých pacientkách dětské psychiatrické léčebny v Lounech. Dívky ve věku 16 a 17 let v neděli společně utekly při návratu z vycházky, od té doby jsou nezvěstné. Je možné, že se po útěku rozdělily, pohybovat se mohou po Praze ve velkých obchodních centrech a jejich okolí. V tiskové zprávě to uvedla policejní mluvčí Miroslava Glogovská.

Nezletilé dívky líbal na pusu. U soudu si 60letý muž oblečený jako elf cucal palec

24. prosince 2021 10:27

V britském městě Maidstone došlo ve čtvrtek k velmi bizarnímu soudnímu slyšení. 60letý Janiel Verainer, který čelí obvinění z opakovaného obtěžování nezletilých dívek, dorazil k soudu oblečený jako elf. Během slyšení si pak olizoval palec. Sám se přiznal k tomu, že za poslední dva roky obtěžoval dvě nezletilé dívky, i když má od roku 2016 zákaz se k dětem přibližovat nebo je kontaktovat.

Adenubi: Holkám se líbím hodně. Těžko se mi odmítají, vždy se snažím decentně vybruslit

19. prosince 2021 09:53

Moderátor pořadu Showtime Immanuel Adenubi se na sociálních sítích těší velké oblibě. Na TikToku a Instagramu ho celkem sledují stovky tisíc lidí. Díky svému exotickému vzhledu a vypracované postavě sklízí velký úspěch u dívek. „Nebudeme si nic nalhávat, holkám se líbím hodně,“ zavtipkoval Adenubi v pořadu Povídej na CNN Prima NEWS.

Co jiného můžu dělat? Afghánci prodávají malé dcery do manželství, bojí se hladomoru

13. prosince 2021 09:31

Nezaměstnaný, zadlužený Afghánec Fazal říká, že kvůli katastrofální ekonomické situaci v zemi se musel rozhodnout, zda provdá své dvě mladé dcery, nebo bude riskovat smrt rodiny hladem. Minulý měsíc dostal tři tisíce dolarů, když jeho 13letá a 15letá dcera vstoupily do manželství s muži ve věku více než dvojnásobném, než jsou ony samy.

Hromadné znásilnění v covidové karanténě. Migranti využili bezbrannosti nezletilých dívek

12. prosince 2021 13:53

Nemyslitelné chvíle hrůzy provázely každý večer deset dívek z migračního centra na Sicílii, které byly kvůli covidu v karanténě. Šest Egypťanů, z nichž pěti nebylo ještě osmnáct let, za nezletilými chodili uprostřed noci a hromadně dívky znásilňovali. I přes vyhrožování a vydírání se informace o jejich činech dostala k policii, která „znásilňovací gang“ zadržela.

Tragická rally v Lopeníku: Zemřely čtyři mladé dívky, soud ani po devíti letech nerozhodl

9. listopadu 2021 07:45

Po téměř půlroční pauze v pondělí u Okresního soudu v Uherském Hradišti pokračovalo hlavní líčení v kauze Lopeník. Jde o tragickou nehodu, která se odehrála před devíti lety, kdy závodní auto během Rally Uherský Brod usmrtilo čtyři diváky. Obžalováni jsou čtyři členové organizačního výboru a také traťový komisař, který podle obžaloby nevykázal diváky od trati.

Měl dvě tváře a byl posedlý mladými dívkami. Expřítelkyně popsala údajného únosce Maddie

14. září 2021 20:13

Bývalá přítelkyně Němce Christiana B., který je podezřelý z únosu britské dívky Madeleine „Maddie“ McCannové, promluvila o jeho soukromí. Nyní 52letá Nuray Oezgenová s o osm let mladším mužem chodila tři měsíce v roce 2012. Společně spávali i v dodávce, ve které měl Němec tehdy tříletou dívenku unést. Prý by se nedivila, kdyby tento čin opravdu spáchal. Podle ní měl dvě tváře a byl posedlý mladými dívkami.

reklama