CNN Prima News dobrodružství

dobrodružství

Výpis příspěvků ke štítku „dobrodružství“

Vysněná dovolená kdekoli na Zemi: Za spokojenost v Exclusive Tours ručí osobně

Vysněná dovolená může mít celou řadu podob. Zatímco pro někoho ideál odpočinku znamená vystavování se slunci na vyhřáté pláži, jiný raději prožívá dobrodružství v divoké přírodě nebo hledá tajemství dávné historie mezi památkami. A jsou tací, kteří touží úplně po všech zážitcích, které dovolená dokáže nabídnout. A právě nejnáročnějším cestovatelům umějí pomoci profesionálové v Exclusive Tours. Tamní travel designéři nejen že vědí, kde se dá zažít nezapomenutelná dovolená. Tihle lidé mají v popisu práce vše, co k ní patří, vyzkoušet na vlastní kůži. A tak se za absolutní spokojenost cestovatelů všech věkových kategorií i tužeb mohou osobně zaručit.

Místa, kde zapomenete na všechny trable světa: Čtěte, kam se vyplatí vyrazit

Také se občas během dne zadíváte z okna, za kterým na vás čeká jen studená podzimní plískanice, zatímco v hlavě se vám odehrává film o vyhřátých plážích a dobrodružných zážitcích třeba i na druhém konci světa? Nejste sami. A proto jsme vám sepsali exkluzivní seznam míst, kam stojí za to, vyrazit a splnit si všechno, po čem toužíte. Už jen čtení o nich vás zahřeje.

Okouzlující městečko, kde vás budou s radostí hýčkat: St. Johann in Pongau

Konečně jste se dočkali - nastal čas jen pro vás, pro vašeho partnera či partnerku nebo přátele. Ať je to jak chce, tuhle dovolenou si hodláte užít po všech směrech. Možná ji teprve plánujete, třeba už máte i termín, pořád ale nevíte kam vyrazit? A co takhle St. Johann in Pongau v rakouských Alpách? Tady můžete zažít všechno, po čem pozemský smrtelník obvykle sní - vydávat se za dobrodružstvím, překonávat vlastní limity, odpočívat, nechat se hýčkat i ochutnávat vyhlášené speciality. Sečteno podtrženo - tady najdete, co jste hledali.

Dny strávené uprostřed Alp: Dovolená v St. Johann in Pongau baví celou rodinu

Nejen léto, ale i podzim přeje dovoleným! Pokud si říkáte, že byste s velkou chutí vyrazili za dobrodružstvím či odpočinkem, jen nevíte kam, máme pro vás inspiraci. A ne ledajakou - poznáte nové prostředí, které má rozhodně co nabídnout i velmi náročným průzkumníkům (čtěte dětem), milovníkům horské turistiky i poněkud klidnějším povahám, které raději uvítají možnost nerušeně čerpat nové síly vlastním tempem. To všechno nabízí rakouské městečko St. Johann.

Mámy s Hyundai po Česku: Jizerské hory! Srdcovka, která bude baví i děti

Prázdniny jsou v plném proudu, rodiče dělí volný čas mezi práci a děti, které lační po dobrodružství a zábavě. Ale kde pořád brát tipy na výlety, aby děti bavily a současně jim nabízely vhodné prostředí? Právě od toho je tu pořad Prima Česko, který vám ve svém dalším dílu nabídl novou porci tipů kam vyrazit. A to i s těmi úplně nejmenšími členy rodiny. Jako obvykle šla v rubrice Mámy na cestách příkladem reportérka a brzy dvojnásobná maminka Andrea Antony. Tentokrát se s rodinou vydala poznávat Jizerské hory.

Sny trpaslíků i moudra velryb: Oblíbená Trnkova zahrada se zhmotnila!

Jak nejlépe popsat oblíbené kratochvíle všech majitelů dětských duší, lhostejno kolik jim je v běžném lidském světě let? Třeba takhle – dobrodružství, překvapení a legrace. Všechno mohou zažít v Trnkově zahradě 2, což je místo, které lidem a človíčkům dovolí prožít oblíbený příběh malíře a filmaře Jiřího Trnky. Tady lze bez obav proniknout do trpasličí hlavy, zahrát si na štěkafon či nekonečně zírat do nebehledu. Na nic nečekejte, sbalte si, co potřebujete, a vyrazte do plzeňského DEPO2015.

Léto nekonečných dobrodružství a nezapomenutelných pobřežních kouzel

Léto v Chorvatsku je kouzelný zážitek! Se svou ohromující krajinou, křišťálově čistou vodou a příjemnými teplotami je Chorvatsko skutečným rájem léta. Se svými stovkami pobřežních ostrovů a velkým počtem hodin slunečního svitu patří Chorvatsko mezi nejkrásnější pobřežní krajiny Evropy. Ať už hledáte aktivní dobrodružství, romantický útěk nebo zábavnou rodinnou dovolenou, Chorvatsko má pro každého cestovatele něco. Sůl na kůži, slunce na obličeji a spousta endorfinů v těle - to je pravděpodobně nejlepší způsob, jak shrnout den na chorvatském pobřeží. Obklopen magickou přírodou a okouzlujícím výhledem na moře, Falkensteiner Hotels & Residences v Chorvatsku nabízí nejlepší podmínky pro holistický zážitek z dovolené.

Miluji místa, kvůli nimž stojí za to trpět. Po krizi přijde odměna, říká dobrodruh na kole

Vytrvalostní cyklista Adam Záviška se svou exmanželkou Markétou Peggy Marvanovou jako první na světě pokořili Lapland Extreme Challenge, extrémní závod, který se koná v oblasti Laponska. Společně ujeli třeba i nejdelší trasu planety pro horská kola napříč Spojenými státy. O svých dobrodružstvích i největších cestovatelských „fuck-upech“ povyprávěl Záviška na přednášce v rámci festivalu Neznámá země s mottem „Snílci posouvají svět“.