CNN Prima News dobrodružství

dobrodružství

Výpis příspěvků ke štítku „dobrodružství“

Nejmodernější kávovar De’Longhi u vás doma dřív než na trhu? Vydražte si ho

7. listopadu 2022 07:00

Voňavá a teplá káva provází člověka už po staletí. Máloco nás dokáže spolehlivě vytáhnout z postele jako její vůně. Ale káva není jen tradice či zvyk, bez něhož se spousta z nás neobejde. Se společností De’Longhi je to také požitek, umění skloubit historii s moderním způsobem života a schopnost empatie a ohleduplnosti. A právě italský výrobce kávovarů teď nabízí možnost zúčastnit se neobvyklého dobrodružství. Vyhlásil dražbu zbrusu nového kávovaru ELETTA EXPLORE, který bude na trhu až v roce 2023. Výtěžek dražby jde na dobrou věc!

PRIMA ČESKO KVÍZ: Graselova stezka, muzeum vidlí či doporučení Washington Post

24. října 2022 01:42

Jednodenní výlety, prodloužené víkendy i delší dovolené. O tom, jak povedené vaše volno bude, rozhoduje jediná věc: správně zvolený cíl. A právě tipy na cesty po naší vlasti, ať už trvají jakkoli dlouho, přináší každý týden v neděli dopoledne pořad Prima Česko. Své diváky bere za uměním, dobrodružstvím i nedotčenou přírodou.

PRIMA ČESKO KVÍZ: Atom muzeum, světoznámé pivo i vesnický statek

16. září 2022 23:29

Není tip na výlet jako tip na výlet. Někdo má rád dobrodružství, jiný adrenalin. Další dávají přednost odhalování tajemství a jiní přírodě. V Prima Česku si na své přijdou všichni. V posledním díle jsme prošli skladiště jaderných zbraní v Brdech, kam donedávna ještě smělo vstoupit jen pár povolaných. V obytném voze jsme vyrazili za sportem na Klínovec i za památkami do Chebu. A tipů, kam vyrazit, jsme vám naservírovali mnohem víc! Teď máte možnost zjistit, jak dobře jste Prima Česko sledovali.

PRIMA ČESKO KVÍZ: Romantická Toulava, tavící pece a koksovny i sysel obecný

2. září 2022 01:02

Léto je v plném proudu a cesty za dobrodružstvím a zážitky jsou více než vítané. Kdo má smůlu a místo dovolenkování musí trčet v práci, může si v neděli pustit Prima Česko. To poslední nás zavedlo na jihočeskou stezku Toulavu nebo do světa těžebního průmyslu v ostravských Vítkovicích. Na Hadcové stepi u Mohelna jsme číhali na kriticky ohroženého sysla obecného a architektonickou krásou jsme se pokochali na zámku Kozel v západních Čechách. Došlo i na relax a hýčkání při návštěvě Karlových Varů nebo na pořádný dlabanec v berounském Medvědáriu. Co víc si přát? Snad jedině další díl Prima Česka, ten už se chystá na další neděli.

Od Kúdely s Krmenčíkem se mohou místní hodně naučit, říká jejich trenér v Jakartě Doll

29. července 2022 11:37

Německý fotbalový trenér Thomas Doll vede v indonéském klubu Persija Jakarta dva bývalé české reprezentanty Michaela Krmenčíka a Ondřeje Kúdelu. Dává je za příklad místním hráčům, oceňuje jejich profesionalitu i lidskost. „Ale co je pro mě ještě důležitější, že to jsou skvělí kluci. U zahraničních hráčů je důležité, aby si nemysleli, že přišli za dobrodružstvím a nebo na dobře placenou dovolenou,“ říká Doll v exkluzivním rozhovoru pro CNN Prima NEWS.

Zemřel Vlastislav Toman, autor legendárních komiksů Kruanova dobrodružství a Příchod Bohů

12. května 2022 08:33

Zemřel autor dobrodružných knih, novinář a scenárista komiksů Vlastislav Toman. Bylo mu 92 let. Na Facebooku o tom informovalo Nakladatelství Josef Vybíral, kterému zprávu oznámila Tomanova žena, a šéfredaktor časopisu ABC Zdeněk Ležák. Toman patřil k průkopníkům českého sci-fi, je podepsán zejména pod mnoha komiksy, které vyšly v časopise ABC mladých techniků a přírodovědců. Toman časopis pomáhal zakládat, působil tam přes tři desetiletí, nejprve jako redaktor a poté jako šéfredaktor.