reklama

Dojemná slova matky zesnulého Hodbodě: Ztratila jsem to nejdražší

Zesnulý mladý atlet Ondřej Hodboď
Foto: Facebook.com

Ondřeji Hodboďovi, který si vzal koncem září život, přišly dát při pátečním rozloučení v nymburském krematoriu své sbohem stovky známých i přátel. Hodboďova matka zveřejnila na Facebooku poděkování lidem i srdceryvný vzkaz do nebe.

reklama

Hodboďova matka zveřejnila na svém Facebooku dojemný vzkaz. „Vždy jsi pro mě byl a i nadále zůstaneš moje zlatíčko, na které jsem tak hrdá! Žil jsi naplno a i za tak krátký čas jsi stihl dokázat víc než spousta lidí dohromady. Ztratila jsem to nejcennější a nejdražší. Tebe, Ondro.“

„Zůstala tu po tobě jen obrovská prázdnota, ale vím, že v mém srdci budeš navždy se mnou, a až nadejde i můj čas, tak budeme zase spolu. Pro mě jsi nezemřel, jen jsi spíš daleko ode mne,“ uvedla dále v příspěvku.

Poslední rozloučení proběhlo v pátek 2. října, kdy se s mladým atletem do Nymburka přišly rozloučit se slzami v očích stovky lidí. Matka tak poděkovala v dalším příspěvku všem, kteří rodinu podpořili. „Nesmírně si toho vážíme! Vaše podpora, ať už přes sociální sítě, osobně, nebo jakkoli jinak, nám dává sílu a i díky tomu víme, že na to nejsme sami. Děkujeme, moc to pro nás znamená.“

Atlet si vzal život

„S nezměrným zármutkem a bolestí v našich srdcích oznamujeme, že ve čtvrtek 24. září 2020 tragicky ukončil svůj život vynikající běžec a skvělý kamarád, atlet Ondra Hodboď. Ondro, zůstává tu po tobě obrovské prázdno...,“ napsal oficiální vyjádření nymburský klub na svém webu.

Ondřej Hodboď závodil převážně na středních tratích, v roce 2018 skončil na mistrovství Evropy dorostenců čtvrtý na 2 000 metrů překážek. Na domácím šampionátu měl z posledních čtyř let tituly ve steeplu ve svých kategoriích a v hale byl juniorským i dorosteneckým mistrem republiky na patnáctistovce.

K tématu

reklama
reklama

Další hlavní zprávy

Rozhovor

Organizátor protestu: Vláda se snaží do davu nasadit provokatéry, magistrát vyhrožuje

Organizátor protestu: Vláda se snaží do davu nasadit provokatéry, magistrát vyhrožuje

Na svátek 28. října se v Praze uskuteční další demonstrace. Organizátoři „Manifestace za svobodu a pravdu“ chtějí protestovat proti vládním opatřením, ale neplánují se omezovat nařízenými pravidly o rozestupech a maximální účasti sta lidí. Jeden z organizátorů, ekonom Luděk Tesař, v rozhovoru pro CNN Prima NEWS potvrdil své obavy z provokatérů a mluvil také o údajném vyhrožování ze strany magistrátu.

Prezidentské volby v USA 2020

ŽIVĚ Finální střet Trumpa a Bidena: Sledujte dabovanou debatu i on-line reportáž

ŽIVĚ Finální střet Trumpa a Bidena: Sledujte dabovanou debatu i on-line reportáž

V noci na pátek se spolu naposledy střetnou v předvolební debatě kandidáti na prezidenta USA – Donald Trump a Joe Biden. Řečnické klání startuje v pátek ve 3:00 středoevropského času. Televize CNN Prima NEWS bude vysílat dabovanou debatu a po jejím skončení chystá mimořádné vysílání s experty. Na našem webu vám pak bude po celou dobu k dispozici on-line reportáž.

reklama
Slovensko zakáže vycházení. V části země se ven dostanou jen lidé s negativním testem
Kotleba měl pozitivní test. Jak je to možné, když tvrdí, že covid není? ptá se Matovič
Vláda jedná chaoticky. Působení Hřiba v Praze je hrůzostrašné, nešetřil Klaus kritikou
Komplikace pro české pendlery. Bavorsko od pátku vyžaduje negativní testy na koronavirus
reklama
reklama
Chystá se další velká demonstrace. Počet účastníků pořadatelé omezovat nehodlají

Domácí

Domácí zpravodajství

Forejt o zrušení ceremoniálu: Prázdný sál by byl depresivní. Možná bude projev na dálku
Prodloužení nouzového stavu se nevyhneme, přiznal Prymula. Rozhodne se 30. října
U stromečku s rouškou? Babiš nechce nic slibovat, Flegr má o letošních Vánocích jasno
PŘEHLEDNĚ: Vláda omezila pohyb, maloobchod i služby. Jaké jsou výjimky?
Ve čtvrtek přibylo zatím 7511 případů nákazy. Za jediný den zemřelo 108 lidí s covidem
Další články
reklama
reklama