CNN Prima News dokument

dokument

Výpis příspěvků ke štítku „dokument“

Tragédie ve vlnách. Odešel „Šílený pes“ Freire, surfař nezvládl divoké vody v Portugalsku

6. ledna 2023 22:06

Surfařskou komunitu zasáhla tragická zpráva. Ve 47 letech zemřel Brazilec Marcio Freire, kterému se přezdívalo „Šílený pes“. Osudná se mu stala jeho vášeň, konkrétně obrovské vlny v Nazaré na centrálním pobřeží Portugalska. Freire se za pomoci vleku snažil jednu z nich zachytit, náhle však upadl a skončil v bezvědomí.

Past na diváky? Harry a Meghan svůj skutečný domov neukázali. Luxusní vilu si pronajali

30. prosince 2022 14:14

V dokumentu Harry a Meghan poodhalil královský pár své soukromí. Někteří se mohli domnívat, že vévodové ukázali i své bydlení v kalifornském Montecitu. Skutečnost je ale jiná. Honosné sídlo s výhledem na Tichý oceán jim nepatří, manželé si jej pouze vypůjčili. Nyní je luxusní vila na prodej za 49 milionu dolarů (asi 1,1 miliardu korun). 

Porušil jsi slib, obvinil Harry Williama. Vztah bratrů je prý i přes snahu Meghan u konce

26. prosince 2022 16:54

Vydání šestidílné dokumentární série si vybírá svou daň. Poté, co princ Harry s manželkou Meghan zveřejnili třaskavé informace o britské královské rodině, se podle zdrojů z Buckinghamského paláce a blízkých lidí šlechticů řítí vztah dvou bratrů do záhuby. Domnívají se, že obvinění, která mladší syn krále Karla III. v dokumentu vznesl na účet prince Williama, následník trůnu již nepřejde.

Harry odkryl hádky v královské rodině: Děsivé, otec lhal, bratr hulákal a babička nic

15. prosince 2022 16:33

Ve čtvrtek 15. prosince vyšlo pokračování třaskavého dokumentárního seriálu o princi Harrym a jeho manželce Meghan. Vévoda ze Sussexu svého staršího bratra a následníka trůnu Williama obvinil, že byl součástí mediálních útoků na něj. Řekl také, že bulvární média jsou zodpovědná za to, že Meghan potratila. Ta v posledních třech dílech seriálu popisuje, že zvažovala sebevraždu.

Harry s Meghan dokumentem dál vytáčí Brity. Ještěže to už královna neviděla, říká expert

11. prosince 2022 23:15

Vzdejte se královských titulů a nejezděte na korunovaci krále Karla III. I k tomu vyzývají někteří Britové prince Harryho a jeho manželku Meghan poté, co vyšel nový dokument o jejich životě. Mnozí šestidílnou sérii považují za přímý útok na odkaz zesnulé královny Alžběty II. Královská rodina se zatím k dokumentu oficiálně nevyjádřila.

Harry si seriálovým „odpadem“ zavařil. S Williamem se už nikdy neusmíří, říká princův přítel

11. prosince 2022 08:02

Britská veřejnost je šokovaná z nového dokumentu o princi Harrym a jeho manželce Meghan. Diváci šestidílnou sérii často hodnotí jako „odpad“. Mnozí počin považují za přímý útok na odkaz zesnulé královny Alžběty II. Královská rodina se k dokumentu oficiálně nevyjádřila. Dobře informované osoby i odborníci se však shodují, že se princ William se svým bratrem už zřejmě nikdy neusmíří.