CNN Prima News dokumentární série

dokumentární série

Výpis příspěvků ke štítku „dokumentární série“

Ostrý vzkaz Harrymu: Stáhni se z veřejného života, tlačí na prince spisovatelka

27. května 2021 00:24

Britská spisovatelka Angela Levinová se opět pustila do prince Harryho. Podle ní by se měl vévoda „stáhnout, aby se z něj nestala celebrita kázající o sociální a rasové spravedlnosti“. Uvedla tak v reakci na jeho otevřenou zpověď v dokumentárním seriálu Mé já, které nevidíš (The Me You Can’t See), kde mimo jiné konstatoval, že situace kolem jeho manželky Meghan mu připomínala matčiny poslední dny.

Český národ i politika se nacházejí v permanentní pubertě, říká komentátor Staněk

22. března 2021 15:25

Český národ i politika se nacházejí v permanentní pubertě, řekl ve vysílání pořadu Nový den na CNN Prima NEWS komentátor a komik Luděk Staněk, který má za sebou bohatou kariéru v tištěných médiích. Byl jedním z nejmladších šéfredaktorů magazínu Esquire, psal nebo píše pro Reflex, Hospodářské noviny, ale v současné době je vidět i v internetovém prostředí jako glosátor a komik v duu s Milošem Čermákem.

Síla soucitu: Nový dokument ukazuje strasti i radosti azylových farem

20. října 2020 15:20

Poměrně novým fenoménem v ochraně zvířat u nás jsou azylové farmy, které slouží jako netradiční útulky. Kromě psů a koček zde totiž nacházejí bezpečný domov i krávy, prasata či slepice. Hned dvěma azylovým farmám a lidem, kteří se kvůli zvířatům vzdali svého pohodlí, se věnuje i nový dokumentární seriál Síla soucitu z produkce brněnské aktivistické skupiny Kolektiv pro zvířata.

Poslední tanec Michaela Jordana: Emotivní pohled na sportovní ikonu

23. května 2020 06:52

Nová dokumentární série Poslední představení (v originále The Last Dance) nabízí komplexní ohlédnutí za úctyhodnou kariérou pravděpodobně nejlepšího basketbalisty všech dob Michaela Jordana. Deset hodin ve společnosti milované sportovní a kulturní ikony nabízí napětí a emoce, které se lidem, co nezažili devadesátá léta, dají jen stěží vysvětlit.