reklama

Čenský měl vážnou nehodu. Další herci muzikálu Láska nebeská jsou také zranění

Muzikálovou komedii Láska nebeská, kterou připravuje divadlo Broadway, provází od samého začátku smůla. Hned několik protagonistů se zranilo. Muzikál má mít premiéru 28. ledna a herci teprve hojí polámané kosti. Jan Čenský si dokonce poranil mozkovou plenu a zlomil si snad vše, co šlo.

reklama

Zdravotní problémy v týmu muzikálu Láska nebeská odstartoval scenárista Zdeněk Zelenka, který byl na plánované operaci kyčelního kloubu, a tak scénář psal z nemocnice. Neplánovaně se ale na chirurgii dostala zpěvačka, manželka hokejisty Michala Neuvirtha a maminka dvou dětí Karolína Gudasová.

„Já jsem šla jenom ráno k autu vyndat všechny věci, abych ho připravila, že pojedeme s dětmi na výlet a špatně jsem šlápla na kámen. Zvrtla jsem si nohu a zlomila nártní kost. Takže úplná blbost mě vyřadila na šest týdnů,“ popsala svoji nehodu Gudsová.

Dal jsem si do držky. Měl jsem odchlíplou i plenu v hlavě...

U Čenského se jednalo už o vážnější nehodu. „Dal jsem si do držky. Spadl jsem z kola. Neměl jsem samozřejmě přilbu jako frajer. Odchlíplou plenu v hlavě, utržené ucho, mám venku klíční kost, tři zlomená žebra, zlomenou ruku a koleno,“ vyjmenoval herec všechna svá zranění.

K tématu

„Jakou jsem udělal chybu? Já jsem přišel na dva faktory. Byl jsem střízlivý a jsem starý,“ dodal s úsměvem Čenský, který se dával dohromady asi tři měsíce. Naštěstí divadlo nehrálo a seriály se netočily, a tak ho to v práci výrazně neomezilo.

Naopak Sandra Pogodová prý se zdravím nehazarduje a dělá vše pro to, aby svoji kondici a imunitu posílila. V květnu totiž najela na zdravý životní styl, upravila jídelníček, začala cvičit a spolu s kolegyní Nelou Boudovou teď chodí denně plavat do Vltavy.

„My jsme s Nelou teď opravdu členky l. plaveckého otužileckého oddílu Praha,“ popisuje nadšeně, ale i trochu vyplašeně Pagodová, jelikož pro tento koníček je hlavní sezonou leden a únor.

„Takhle, já jsem opravdu zvědavá. Od listopadu to asi konečně začne být opravdu velký adrenalin,“ dodala se smíchem herečka, která si v připravovaném muzikálu zazpívá například duet Tam za vodou v rákosí.

Dále se svěřil zpěvák Jan Kopečný, že pravděpodobně bude zpívat píseň Kristýnka. Vojtěch Drahokoupil to ale nechtěl prozrazovat a lezlo to z něj jako z chlupaté deky, ale nakonec něco odtajnil. „Jeden opravdu velký hit na mě vyšel a jsou to Slavíci a jsem za to hrozně rád,“ dodal.

K tématu

Další hlavní zprávy

Politika

Netolický: Hamáček mi o konci v dozorčí radě nic neřekl. Zavolal mi Kuba z ODS

Netolický: Hamáček mi o konci v dozorčí radě nic neřekl. Zavolal mi Kuba z ODS

V ČSSD je dusno. Místo toho, aby se pardubický hejtman Martin Netolický (ČSSD) o svém konci v dozorčí radě České pošty dozvěděl od ministra vnitra a svého stranického šéfa Jana Hamáčka, musel mu informaci zavolat jihočeský hejtman a šéf asociace krajů Martin Kuba z ODS. Podle Netolického může jeho odvolání souviset s výroky o cestě Hamáčka do Moskvy.

Izrael

Střety u jeruzalémské mešity Al-Aksá: Zraněno bylo 163 Palestinců a šest policistů

Střety u jeruzalémské mešity Al-Aksá: Zraněno bylo 163 Palestinců a šest policistů

Nejméně 163 Palestinců a šest izraelských policistů bylo v pátek zraněno při večerních střetech u jeruzalémské mešity Al-Aksá. S odvoláním na palestinské zdravotníky a izraelskou policii o tom napsala agentura Reuters. Střety přichází v době zvýšeného napětí kvůli možnému nucenému vystěhování několika palestinských rodin z jejich domovů ve východním Jeruzalémě.

Nové informace k útoku v Chabrech: V domě bylo další dítě, pobodaná matka přišla o oko
Obětí covidu ve světě je zřejmě dvojnásobek. Výsledky studie se týkají i Česka
Bém: Jed z ropuchy byl fenomenální zážitek, charismatičtí politici skoro vymřeli
reklama
reklama
Z každé operace musíte mít respekt, rutina neznamená fušerství, říká Pirk

360°

Domácí zpravodajství

Komentátoři: Další příšerný omyl Janka Kroupy. Hamáček se do toho ale uvrtal trochu sám
Další články
reklama
reklama