reklama

Čenský měl vážnou nehodu. Další herci muzikálu Láska nebeská jsou také zranění

Muzikálovou komedii Láska nebeská, kterou připravuje divadlo Broadway, provází od samého začátku smůla. Hned několik protagonistů se zranilo. Muzikál má mít premiéru 28. ledna a herci teprve hojí polámané kosti. Jan Čenský si dokonce poranil mozkovou plenu a zlomil si snad vše, co šlo.

reklama

Zdravotní problémy v týmu muzikálu Láska nebeská odstartoval scenárista Zdeněk Zelenka, který byl na plánované operaci kyčelního kloubu, a tak scénář psal z nemocnice. Neplánovaně se ale na chirurgii dostala zpěvačka, manželka hokejisty Michala Neuvirtha a maminka dvou dětí Karolína Gudasová.

„Já jsem šla jenom ráno k autu vyndat všechny věci, abych ho připravila, že pojedeme s dětmi na výlet a špatně jsem šlápla na kámen. Zvrtla jsem si nohu a zlomila nártní kost. Takže úplná blbost mě vyřadila na šest týdnů,“ popsala svoji nehodu Gudsová.

Dal jsem si do držky. Měl jsem odchlíplou i plenu v hlavě...

U Čenského se jednalo už o vážnější nehodu. „Dal jsem si do držky. Spadl jsem z kola. Neměl jsem samozřejmě přilbu jako frajer. Odchlíplou plenu v hlavě, utržené ucho, mám venku klíční kost, tři zlomená žebra, zlomenou ruku a koleno,“ vyjmenoval herec všechna svá zranění.

K tématu

„Jakou jsem udělal chybu? Já jsem přišel na dva faktory. Byl jsem střízlivý a jsem starý,“ dodal s úsměvem Čenský, který se dával dohromady asi tři měsíce. Naštěstí divadlo nehrálo a seriály se netočily, a tak ho to v práci výrazně neomezilo.

Naopak Sandra Pogodová prý se zdravím nehazarduje a dělá vše pro to, aby svoji kondici a imunitu posílila. V květnu totiž najela na zdravý životní styl, upravila jídelníček, začala cvičit a spolu s kolegyní Nelou Boudovou teď chodí denně plavat do Vltavy.

„My jsme s Nelou teď opravdu členky l. plaveckého otužileckého oddílu Praha,“ popisuje nadšeně, ale i trochu vyplašeně Pagodová, jelikož pro tento koníček je hlavní sezonou leden a únor.

„Takhle, já jsem opravdu zvědavá. Od listopadu to asi konečně začne být opravdu velký adrenalin,“ dodala se smíchem herečka, která si v připravovaném muzikálu zazpívá například duet Tam za vodou v rákosí.

Dále se svěřil zpěvák Jan Kopečný, že pravděpodobně bude zpívat píseň Kristýnka. Vojtěch Drahokoupil to ale nechtěl prozrazovat a lezlo to z něj jako z chlupaté deky, ale nakonec něco odtajnil. „Jeden opravdu velký hit na mě vyšel a jsou to Slavíci a jsem za to hrozně rád,“ dodal.

K tématu

Další hlavní zprávy

Politika

ODS, lidovci a TOP 09 se dohodli na koalici proti Babišovi. V úterý podepíší memorandum

ODS, lidovci a TOP 09 se dohodli na koalici proti Babišovi. V úterý podepíší memorandum

Už na úterý plánují zástupci ODS, KDU-ČSL a TOP 09 podpis memoranda o společném postupu ve volbách do Poslanecké sněmovny. V následujících měsících by mělo dojít k podpisu koaliční smlouvy. Strany chtějí ve volbách zvítězit a „změnit poměry v naší zemi k lepšímu“. Již mají jasno v tom, ve kterých krajích budou kandidovat jejich předsedové, které strany nominují krajské lídry a podle jakého klíče obsadí volitelná místa na jednotlivých kandidátkách.

Jan Hamáček

Hamáček: Z vlády neodcházíme, přes víkend vydržíme. Situaci s Prymulou mám za vyřešenou

Hamáček: Z vlády neodcházíme, přes víkend vydržíme. Situaci s Prymulou mám za vyřešenou

Ačkoliv Roman Prymula (za ANO) stále zůstává ministrem zdravotnictví, vicepremiér Jan Hamáček a předseda ČSSD i tak považuje situaci za vyřešenou. Příslib řešení mu v tuto chvíli stačí a ze slov premiéra Andreje Babiše (ANO) soudí, že Zeman příští čtvrtek nového ministra jmenuje. Na odchod z vlády, kterým ČSSD při neodvolání Prymuly hrozila, tak zatím podle něj není čas.

Sport

Životní triumf českého hrdiny. Dosáhl jsem snu, uvedl Černý po skvostné jízdě na Giru

Životní triumf českého hrdiny. Dosáhl jsem snu, uvedl Černý po skvostné jízdě na Giru

Vše začalo chaotickým ránem. Cyklisté nechtěli podstoupit nejdelší etapu v itineráři Gira d´Italia v plném rozsahu. Polovinu trasy tak absolvovali v autobusech, šlapali jen posledních 124 kilometrů. Atypické podmínky dokonale sedly českému závodníkovi Josefu Černému. Na konci propršeného dne byl sladký triumf – jeho první vítězství na závodě Grand Tour. „Nemám slov,“ uvedl k obřímu úspěchu 27letý jezdec. Pak ze sebe přece jen po fantastickém výkonu dostal více.

reklama
Filozof Sokol: Prymula udělal prkotinu. Zvedá se mi žaludek, reagoval Kalousek
Kdo je aktivistka s megafonem, která narušovala živý vstup CNN Prima NEWS?
Superpřenašeči a superimunita. Proč se nemusíte nakazit od rodiny, ale v tramvaji ano?
Babiš: Jak nám teď lidé mohou věřit? Prymula pochybil, Zeman ho možná neodvolá
reklama
reklama
Babiš: Prymula musí rezignovat, nebo ho odvolám. Je to absolutní katastrofa

Roman Prymula

Domácí zpravodajství

Vondráček: Kamenování Prymuly a Faltýnka se nezúčastním. Lidé vycítili jejich krev
Další články
reklama
reklama