reklama

herci

Výpis příspěvků ke štítku „herci“

Herci vyzvali děti, aby si v divadle sundaly roušku. Jak vznikají ohniska nákazy?

15. října 2021 17:16

Od začátku školního roku bylo ve školách zjištěno asi 2420 žáků pozitivních na COVID-19. Jedním z ohnisek nákazy bylo i divadlo, kde si děti měly sundat roušky. Celkově do karantény muselo 12 tisíc dětí, uzavřeny byly čtyři školy, řekla ve čtvrtek novinářům hlavní hygienička Pavla Svrčinová. Žáci podstoupili na začátku září plošné testování, během něhož bylo potvrzeno 438 pozitivních případů.

10 nejbohatších celebrit: Vede Kylie Jenner, ostatní příčky ovládli sportovci

5. června 2020 21:17

Nejvíce vydělávající „veřejnou“ celebritou za posledních dvanáct měsíců nebyl ani jeden z trojlístku hvězdných fotbalistů Messi, Neymar, Ronaldo, ani tenisový gentleman Roger Federer, či basketbalová superstar LeBron James. V přepočtu přes 14 miliard korun vydělala jediná žena v žebříčku. Ovšem vítězka. Kylie Jenner, americká modelka, návrhářka, podnikatelka a hvězda, kterou proslavila reality show Keeping Up with the Kardashians.

Hrát bez diváků je jako sex v jednom. Dotace jsou pro návštěvníky, říká Töpfer

15. května 2020 19:49

„Divadlo na Vinohradech žádnou dotaci nedostává, tu dostávají diváci. Kdybychom hráli bez příspěvku města, lístek by stál 1 500 korun,“ řekl herec a ředitel vinohradské scény Tomáš Töpfer. Ohradil se tak proti nevoli soukromých divadel, která mají pocit, že je stát v koronavirové krizi staví oproti městským divadlům na druhou kolej. „Možná nás pandemie poučí, státní hmotné rezervy budou plné, a herci nebudou muset šít roušky v krejčovnách,“ pokračoval Töpfer v pořadu Silný hlas Markéty Fialové.

reklama