herci

Výpis příspěvků ke štítku „herci“

Slováček, Janda, Harapes, Růžičková. Kdo ze slavných kandidoval do Senátu a jak dopadl?

17. září 2022 14:56

Ne nadarmo se říká: Ševče, drž se svého kopyta. Své by o tom mohly vyprávět známé tváře ze světa šoubyznysu, které se pokoušely vrhnout na politickou dráhu. Přestože by se mohlo na první pohled zdát, že úspěch celebrity, která má spoustu fanoušků, je předem zaručený, opak bývá pravdou. Kdo ze slavných kandidoval do Senátu, za jakou stranu a s jakým výsledkem?

Velká premiéra filmu Jan Žižka: Jákl promluvil o ambicích, proč chyběly hlavní hvězdy?

5. září 2022 22:23

Dlouho očekávaný velkofilm Petra Jákla Jan Žižka míří konečně do kin. Historické drama má hvězdné obsazení, mnohé celebrity se tak před premiérou prošly po červeném koberci před Slovanským domem v Praze. Ty největší hvězdy však chyběly. Kdo je klíčovou osobou celého snímku a jaké má Jákl s filmem ambice? To prozradil redakci ShowTime.

Banderas slaví 62. narozeniny. Které další hollywoodské idoly mají také na krku šedesátku ?

10. srpna 2022 22:29

Španělský herec Antonio Banderas slaví 62. narozeniny. Ačkoliv už není nejmladší, svůj šarm rozhodně neztratil a doteď je idolem mnohých žen. Nepolevuje ani po pracovní stránce, kromě herectví se věnuje také režii a scénaristice. Banderas ovšem není jediný, který se blíží nebo už překročil šedesátku. Zejména v Hollywoodu je takových idolů více. Které to jsou?

Další obří spor hollywoodských hvězd? Brad Pitt žene k soudu Angelinu Jolie, prý ho podvedla

10. června 2022 22:01

Mezi hollywoodskými superhvězdami se zřejmě schyluje k dalšímu obřímu soudnímu procesu. Po skončení ostře sledovaného sporu Johnnyho Deppa s jeho exmanželkou Amber Heardovou to vypadá, že k soudu požene svou bývalou partnerku také oscarový herec Brad Pitt. Ten Angelinu Jolie viní z toho, že úmyslně poškodila pověst jejich společného vinařství ve Francii.