CNN Prima News domácí mazlíčci

domácí mazlíčci

Výpis příspěvků ke štítku „domácí mazlíčci“

Po roce u vdovy z garáže: Minus 15, bez dřeva a uhlí, hřejí ji kočky, pes a peřina

20. prosince 2022 10:45

Poslední noc byla krutě mrazivá. „Teploměr ukazoval minus 15, topit jsem moc nemohla, nemám uhlí. A dřevo se teď pod závějemi sněhu hledá strašně těžko,“ vypráví 50letá Dagmar Paláková z Ostravy. Vdova bez adresy a milovnice toulavých koček a psů, s nimiž žije v garáži. Reportér CNN Prima NEWS ji poprvé navštívil loni ve vánočním čase. Co se změnilo po roce?

Pes jako účinný marketingový nástroj? Babiš se pochlubil novým mazlíčkem, má pudla trpaslíka

10. října 2022 06:32

Toto je Izzy, náš nový člen rodiny. S takovým poselstvím přišel v neděli expremiér Andrej Babiš (ANO), když nasdílel na sociální sítě fotografii s trpasličím pudlem. Není to poprvé, co se pochlubil novým přírůstkem do rodinné psí smečky. V minulosti se Babiš párkrát ukázal s domácími mazlíčky v momentě, kdy musel zároveň řešit složitou politickou situaci – ať už střet zájmů kvůli vlastnictví médií, či narůstající počet nakažených covidem.

Práce v kanceláři i s mazlíčkem? Nemusí jít o problém, ukážeme vám jak na to

13. června 2022 11:21

Do práce se psem nebo s kočkou? Jde to už i v Česku. Tento benefit nabízí svým zaměstnancům stále více firem. Dobře si uvědomují, že spousta lidí doma mazlíčka má. A pokud ho smí přivést na pracoviště, mohou z toho pro vedení firmy plynout i výhody. Zaměstnanec například s klidem pracuje i přesčas, protože nespěchá domů, aby vyvenčil psa. Zvíře v kolektivu navíc umí navodit příjemnou atmosféru, která stmeluje. Ovšem majitelé mazlíčků musí dodržovat také pravidla a především brát ohledy na ostatní.

Sebevědomý pohled na výživu vašeho mazlíčka

Téma: Komerční sdělení
23. května 2022 09:00

Česká značka NATIVIA skrývá ve svém názvu přirozenost, která je velmi důležitým faktorem pro sestavení receptur kvalitních krmiv a pamlsků pro naše čtyřnohé psí i kočičí kamarády. Její autoři si zakládají na poctivosti v surovinách i v prezentaci složení, což dokazují i kladné ohlasy a vzrůstající počet spokojených zákazníků. Základem krmiva je tedy kvalitní masová část a lehce stravitelná rostlinná složka, kterou je rýže v potravinářské kvalitě.