reklama
CNN Prima News důchodce

důchodce

Výpis příspěvků ke štítku „důchodce“

Další brutální vražda ve Francii. Vrah seniorovi usekl hlavu a pak ho vykuchal

22. října 2021 09:48

Francií otřásla další brutální vražda, která se stala ve městečku Bollène na jihu země. Dvě zdravotní sestry šly za 80letým důchodcem na rutinní návštěvu, v jeho bytě ale našly už jen zohavené tělo bez hlavy a vnitřností. Hlavním podezřelým je vnuk oběti, policie ho již zadržela. Brutalitou je vražda podobná té z minulého týdne, kdy pachatel své oběti také uřízl hlavu. K hrůznému činu došlo rovněž na jihu Francie.

Důchodce ve sklepě ukrýval tank, dělo i torpédo. Soud řeší, jak ho potrestat

27. července 2021 05:32

Němečtí právníci vedou spor o to, jak se vypořádat s čtyřiaosmdesátiletým penzistou, který měl ve svém sklepě německý tank z dob druhé světové války, protiletadlové dělo a torpédo. Soud v Kielu na severu Německa se v pondělí snažil určit, zda se na penzistovu sbírku vztahuje zákon regulující výrobu, prodej a přepravu válečných zbraní, uvedla stanice BBC.

Lupič chtěl okrást seniora o důchod. Peníze mu zachránil pohotový zásah kolemjdoucího

29. dubna 2021 21:19

Kriminalisté v Brně dopadli lupiče, který měl minulý týden přepadnout dvaaosmdesátiletého seniora. Toho si pravděpodobně vyhlédl při přebírání důchodu na poště a sledoval ho až do místa jeho bydliště. Tam na něj podle policie zaútočil a sebral mu veškeré peníze. Staříkovo volání o pomoc uslyšel jeden z kolemjdoucích, který se rozhodl agresora pronásledovat.

Nájemník zavraždil majitele domu sekáčkem na maso. Půjde na 18 let do vězení

12. ledna 2021 11:11

Za vraždu domácího v rodinném domě v Bedihošti na Prostějovsku potvrdil vrchní soud Pavlu Šestákovi 18 let vězení. Majitele domku napadl 30letý muž sekáčkem na maso. Razantní útok vedl na hlavu a ruku poškozeného, devětašedesátiletý senior utrpěl rozsáhlá devastující zranění, po necelém měsíci v nemocnici zemřel. Podle soudu šlo o vraždu s rozmyslem provedenou zvlášť surovým způsobem.

Stařík zmizel při túře. Ztratil kompas i brýle, spadl ze stromu, ale přežil tři dny

9. září 2020 17:51

Osmdesátiletý Harry Harvey se ztratil poté, co vyrazil na túru po anglickém národním parku Yorkshire Dales. V přírodě strávil tři dny a tři noci, kdy kempoval pod širým nebem. Seniora, který je prý zkušeným horalem, našla až fotografka, jež se snažila vyfotit divoká zvířata. Rozsáhlé pátrání tak skončilo happy endem, který navíc zachytila kamera.

reklama