CNN Prima News Elvis Presley

Elvis Presley

Výpis příspěvků ke štítku „Elvis Presley“

Smutný konec hollywoodské sexbomby. Stevensová zemřela po boji s Alzheimerem v hospicu

Hollywoodská modelka a herečka Stella Stevensová, která se proslavila nejen rolí v Dobrodružství Poseidonu, ve věku 84 let zemřela. Dlouhá léta se potýkala s Alzheimerovou chorobou. Její syn Andrew řekl časopisu Hollywood Reporter, že se léčila v losangeleském hospici, kde také v pátek skonala. Stevensová si zahrála mimo jiné po boku Elvise Presleyho v muzikálu Girls! Girls! Girls!, mezi její filmové partnery patřili také Dean Martin nebo Jerry Lewis.

Zlatý glóbus za nejlepší drama získal Spielbergův film Fabelmanovi. Porazil Avatara i Top Gun

Zlatý glóbus za nejlepší filmové drama si v noci na středu odnesl částečně autobiografický snímek Stevena Spielberga Fabelmanovi, který je volně založený na režisérově dětství a dospívání. Spielberg byl za stejný film oceněn také v kategorii režie. Cenu za nejlepší komedii či muzikál dostal film Víly z Inisherinu režiséra Martina McDonagha, který měl také nejvíce nominací.

To nejlepší z afterparty u Vémolových: Natřásající se Lela, koncert Rytmuse i pokoj ve věži

Novomanželé Vémolovi to na čtvrteční afterparty pořádně rozjeli. Velkou pozornost si vysloužila hlavně čerstvá paní Vémolová, která po setmění odhodila svou mohutnou svatební róbu a zvolila lehčí a jednodušší outfit. V bílých krátkých šatech s velkým výstřihem se pak společně s kamarádkami natřásala do rytmu hudby na tanečním parketu. V jednu chvíli dokonce rapoval známý zpěvák Rytmus.