CNN Prima News Elvis Presley

Elvis Presley

Výpis příspěvků ke štítku „Elvis Presley“

Smutný konec hollywoodské sexbomby. Stevensová zemřela po boji s Alzheimerem v hospicu

18. února 2023 12:12

Hollywoodská modelka a herečka Stella Stevensová, která se proslavila nejen rolí v Dobrodružství Poseidonu, ve věku 84 let zemřela. Dlouhá léta se potýkala s Alzheimerovou chorobou. Její syn Andrew řekl časopisu Hollywood Reporter, že se léčila v losangeleském hospici, kde také v pátek skonala. Stevensová si zahrála mimo jiné po boku Elvise Presleyho v muzikálu Girls! Girls! Girls!, mezi její filmové partnery patřili také Dean Martin nebo Jerry Lewis.

Zlatý glóbus za nejlepší drama získal Spielbergův film Fabelmanovi. Porazil Avatara i Top Gun

11. ledna 2023 06:56

Zlatý glóbus za nejlepší filmové drama si v noci na středu odnesl částečně autobiografický snímek Stevena Spielberga Fabelmanovi, který je volně založený na režisérově dětství a dospívání. Spielberg byl za stejný film oceněn také v kategorii režie. Cenu za nejlepší komedii či muzikál dostal film Víly z Inisherinu režiséra Martina McDonagha, který měl také nejvíce nominací.

Netflix mu dal polibek smrti, muka nyní končí. Sunderland opět ví, co je to radost

2. června 2022 06:23

Být oddaným fanouškem je někdy těžký úděl. Romány o tom, jak bolestivá může být podpora milovaného fotbalového klubu, by mohli psát lidé ze Sunderlandu. Byli zvyklí na Premier League, najednou se museli vzpamatovávat z toho, že se klub, který pro ně znamená vše, topí až ve třetí anglické lize. Roky zmaru a deprese konečně střídá trocha radosti.