Eva Burešová oslavila narozeniny. Kolegové ze Slunečné ji překvapili dortem

Eva Burešová oslavila ve středu narozeniny. Kolegové ze Slunečné ji přímo na natáčení seriálu překvapili gratulacemi a dortem. A Eva byla dojatá, protože údajně nikdy neměla velkou oslavu.

Pokud byste čekali, že Evě Burešové budou hrát při narozeninových gratulacích písničku Happy birthday, tak byste se načekali. Odstartovali to ACDC a jejich Highway to Hell. „Oni tady kluci vědí, že jsem trošku ráznější a drsnější,“ smála se Eva.

Bude další oslava

Herečka mimo jiné dostala dort s Malým princem, ze kterého byla unesená. „Je to moje neoblíbenější knížka už od dětství a každý rok v ní najdu něco nového, protože ji čtu, když mi je smutno, a tady to taky ví, že Malý princ je mi moc blízký, takže dostávám různé přívěsky, hrníčky a tentokrát to byl dort, který byl fakt nádherný,“ řekla Eva v pořadu Showtime.

Burešová letos tráví narozeninový den pracovně. Vystupuje v Brně na Letních shakespearovských slavnostech. Je to tak poprvé, kdy nebude oslavovat s rodinou. „Já vždycky mámě objednám květinu, protože jí poděkuji za to, že ten život mám od ní, a je to náš společný den, takže ho slavím s mámou,“ svěřila se Eva.

Herečka podle svých slov dodatečně zorganizuje oslavu pro své kamarády a kolegy. Nikdy v životě prý velkou narozeninovou párty neměla, a tak to chce napravit.

Tagy: