reklama

Herečka Eva Burešová vystřídá na Shakespearovských slavnostech Veroniku Arichtevu

Herečka ze seriálu Slunečná Eva Burešová v druhé půlce července posílí divadelní tým Letních shakespearovských slavností. Ty se budou konat v Praze od 22. července do 7. září. V představení Zimní pohádka vystřídá Burešová těhotnou herečku Veroniku Arichtevu.

reklama

„Poslední tři čtyři roky jsem zvyklá se učit texty rychle, naučím se spoustu stránek nazpaměť. Ale divadelní věci se učím pomaleji,“ uvedla Eva Burešová, která ale zároveň upozornila, že ji to baví.

K tématu

V představení Zimní pohádka vystřídá svou bývalou kolegyni ze seriálu Slunečná Veroniku Arichtevu, která se připravuje na roli maminky. Radu pro ni ale matka tříletého Nathaniela ohledně mateřství nemá. „Maminky mají potřebu radit, když je nějaká žena těhotná. Ale každá maminka to má v sobě, takže se mateřský pud automaticky probudí a Veronika se nebude muset vůbec nic učit. Přijde to přirozeně, určitě si najdou cestu sami,“ usmála se Burešová.

Kromě hraní na Letních shakespearovských slavnostech bude herečka a zpěvačka přes prázdniny natáčet oblíbený seriál Slunečná. A fanouškům vzkazuje, že pokud nevydrží čekat do září na premiérové díly Slunečné, mohou si je koupit ve videopůjčovně.

Další hlavní zprávy

Byznys

Bude mít Česko další státní banku? Nutnost, říká Alena Schillerová

Bude mít Česko další státní banku? Nutnost, říká Alena Schillerová

Ministryně financí Alena Schillerová plánuje založit státní banku po vzoru německého KfW. O záměru šéfky státní kasy informoval Deník N. Schillerovou k tomu vede zkušenost se zpracováním žádostí firem o státní finanční pomoc v průběhu koronavirové krize. Nebyl by to přitom první bankovní dům, který ve svých rukou drží český stát.

Koronavirus

Hygienička: Pokud je dítě na táboře, v ČR musí být přítomen i zákonný zástupce

Hygienička: Pokud je dítě na táboře, v ČR musí být přítomen i zákonný zástupce

O tomto víkendu se naplno rozbíhá sezóna dětských táborů. I ty letos poznamenala koronavirová krize. Jak hlásí mnozí vedoucí, dětí oproti loňsku jim ještě přibylo, protože lidé rušili dovolené v zahraničí a posílali náhradou děti právě na tábory. Hygienici už také vyrazili na kontroly, letos samozřejmě i se zaměřením na dodržování zvýšených hygienických požadavků kvůli prevenci nákazy koronavirem, jak potvrdila v rozhovoru pro CNN Prima NEWS ředitelka odboru hygieny dětí a mladistvých, Krajské hygienické stanice Jihočeského kraje Marie Nosková.

reklama
Prezidentské volby rozhoduje jen několik států USA. Jak tyto swing states fungují?
reklama
reklama
Japonsko má revoluční rychlovlak šinkansen, může jet i při zemětřesení

Zahraničí

Domácí zpravodajství

Milion chvilek volá po společné opoziční stínové vládě. Nejde to, reagují politici
Šikana mezi vězni: Odsouzenému ostatní propichují ušní bubínky nebo strhávají nehty
Černý pátek na českých silnicích: Následkem nehod zemřelo šest lidí, letos nejvíce
Další články
reklama
reklama