reklama

Herečka Eva Burešová vystřídá na Shakespearovských slavnostech Veroniku Arichtevu

Herečka ze seriálu Slunečná Eva Burešová v druhé půlce července posílí divadelní tým Letních shakespearovských slavností. Ty se budou konat v Praze od 22. července do 7. září. V představení Zimní pohádka vystřídá Burešová těhotnou herečku Veroniku Arichtevu.

reklama

„Poslední tři čtyři roky jsem zvyklá se učit texty rychle, naučím se spoustu stránek nazpaměť. Ale divadelní věci se učím pomaleji,“ uvedla Eva Burešová, která ale zároveň upozornila, že ji to baví.

K tématu

V představení Zimní pohádka vystřídá svou bývalou kolegyni ze seriálu Slunečná Veroniku Arichtevu, která se připravuje na roli maminky. Radu pro ni ale matka tříletého Nathaniela ohledně mateřství nemá. „Maminky mají potřebu radit, když je nějaká žena těhotná. Ale každá maminka to má v sobě, takže se mateřský pud automaticky probudí a Veronika se nebude muset vůbec nic učit. Přijde to přirozeně, určitě si najdou cestu sami,“ usmála se Burešová.

Kromě hraní na Letních shakespearovských slavnostech bude herečka a zpěvačka přes prázdniny natáčet oblíbený seriál Slunečná. A fanouškům vzkazuje, že pokud nevydrží čekat do září na premiérové díly Slunečné, mohou si je koupit ve videopůjčovně.

Další hlavní zprávy

Rozhovor

Student se pomocí triku proklikal registrem očkování. Nic těžkého, popisuje

Student se pomocí triku proklikal registrem očkování. Nic těžkého, popisuje

Ve vládním rezervačním systému k očkování proti covidu byla chyba, které by dokázal zneužít běžný programátor, řekl v rozhovoru pro CNN Prima NEWS čtyřiadvacetiletý student informačních technologií Filip Šedivý. I když se od pátečního rána mohli hlásit pouze senioři starší 80 let, Šedivý se dokázal prokousat několika kroky se správným zadáním svého věku. Tématu problémového registru se bude věnovat také pořad 360° Pavlíny Wolfové od 20:15 na CNN Prima NEWS.

Kvůli machinacím s očkováním padají hlavy. Další případy hlásí Český Krumlov a Motol
Komentář: Stát řízený jako firma opět selhal. Zlomí Babišovi nezvládnuté očkování vaz?
Přestaňte slavit góly a objímat se. Emoce hráčů z Premier League vytáčí politiky
reklama
reklama
Totální selhání: Volné termíny očkování pro seniory došly už hodinu po startu

Koronavirus

Domácí zpravodajství

Pandemie ustupuje. Mírnější opatření v příštím týdnu nečekejte, prozradil Blatný
Divadla, kina a koncerty pro očkované či testované? Neotevřeme, vzkazují pořadatelé
Další články
reklama
reklama