Eva Samková sbalila herce Adamczyka po Instagramu. On jí sám od sebe nenapsal

Snowboardistka Eva Samková a její přítel herec Marek Adamczyk byli hosty talkshow 7 pádů Honzy Dědka.

Eva Samková sbalila herce Adamczyka po Instagramu. On jí sám od sebe nenapsal

Nejúspěšnější česká snowboardistka Eva Samková tvoří už téměř dva roky pár s mladým talentovaným hercem Markem Adamczykem. Ona sbírá medaile, on potlesk, oba na prknech, která znamenají svět. Jak se dali dohromady? I o tom byla zábavná talkshow 7 pádů Honzy Dědka.

Snowboardistku Evu Samkovou a herce Marka Adamczyka svedla dohromady náhoda, sociální sítě, Markova lhostejnost a Evina proaktivita. „Začal mě sledovat na Instagramu, taky jsem ho začala sledovat a předpokládala jsem, že mi napíše. A on mi nenapsal. Tak jsem mu napsala já,“ svěřila se Samková.

„Dával tam vtipné instastories a já mu napsala, že je skoro stejně tak vtipný jako já. To zabralo a pak mě pozval do divadla,“ popisuje Eva první krůčky k jejich vztahu. „Tím jsem to vyhrál,“ směje se Adamczyk, který se s Evou osobně viděl poprvé jen pár dní před instagramovým spojením.

„Poznali jsme se na koncertě pro Světlušku. Dělal jsem s Evou rozhovor. Byl jsem z toho hrozně nervózní, přímé přenosy moc nedělám a Evu jsem vůbec neznal. Věděl jsem, kdo je Eva Samková, znal jsem to jméno, ale to bylo všechno,“ svěřil se herec.

Připravoval jsem si fóry o prknech, která znamenají svět, a bylo to strašně trapný...

„Připravoval jsem si fóry o prknech, která znamenají svět, a bylo to strašně trapný,“ vzpomíná Marek na první setkání s Evou. I pro ni bylo ale první setkání rozčarováním. „Říkali mi, že se mnou bude dělat rozhovor Marek, myslela jsem, že to bude Marek Eben, a říkala jsem si, že to je skvělý, protože ho mám moc ráda. A pak přišel tenhle Marek. Ale byl v pohodě,“ pokračuje Samková.

Jak funguje jejich soužití a jak se jeden druhému přizpůsobují? I to prozradili v zábavné talkshow 7 pádů Honzy Dědka. Dále se také dozvíte, proč Bára Poláková myslí na smrt, co s Eliškou Křenkovou dělá její fobie z věku a jaký názor na nošení roušek má přední český chirurg a „lékař bez hranic“ Tomáš Šebek.

Na celý díl pořadu 7 pádu Honzy Dědka se můžete podívat zde.

Tagy: