CNN Prima News Fakultní nemocnice Brno

Fakultní nemocnice Brno

Výpis příspěvků ke štítku „Fakultní nemocnice Brno“

Těžká nehoda na D1, dálnice hodiny stála. Zranili se čtyři lidé, policista je ve vážném stavu

4. listopadu 2022 12:29
Aktualizováno

Vážná nehoda zastavila v pátek dopoledne provoz na dálnici D1 za Brnem na 174. kilometru směrem na Prahu poté, co opilý řidič narazil v mlze osobním autem zezadu do policejní dodávky. Zraněni byli čtyři lidé včetně dvou policistů. Jeden z policistů je zraněný těžce, další tři pacienti mají středně těžká až těžká zranění. Řidiči vozu naměřili v dechu 1,63 promile alkoholu.

Vážná nehoda zastavila provoz na dálnici D2. Do nemocnice musely i dvě těžce zraněné děti

11. září 2022 16:40

Nehoda dvou osobních aut a dodávky zastavila v neděli odpoledne na téměř dvě hodiny dopravu na 22. kilometru dálnice D2 z Brna na Lanžhot. Při nehodě se zranili dva dospělí a dvě děti. Informovali o tom mluvčí policistů, záchranářů a hasičů. Policisté odkláněli dopravu na sjezdu 11 u Blučiny, zpět na dálnici se mohli řidiči vracet u Hustopečí. Odklon dopravy skončil před 16:30, kdy se otevřel jeden pruh.

Zmlátili a okradli mě Ukrajinci, tvrdí žena z Brna. Policie zjišťuje, zda si příběh nevymyslela

9. května 2022 19:04

Policie vyšetřuje případ ženy, kterou v Brně podle jejích slov měli napadnout Ukrajinci. Incident se měl odehrát před několika dny. O údajném loupežném přepadení žena informovala na sociálních sítích a její výpověď sdílely tisíce lidí. Web bojující proti dezinformacím tvrdí, že si autorka celý příběh nejspíš vymyslela.

Nemocnice se pomalu plní. Omikron ve světě způsobuje rekordní hospitalizace dětí

8. února 2022 05:51

Omikronová vlna se v České republice zřejmě blíží ke svému vrcholu, což se projevuje v zátěži nemocnic. Ty se plní například v Praze, která má vrchol poslední vlny již za sebou. Přestože varianta omikron nezpůsobuje takové potíže, jako předchozí delta, nese s sebou nepříjemný fenomén. V nemocnicích totiž se zdravotními potížemi spjatými s covidem končí stále častěji malé děti.