CNN Prima News Fiat Ducato

Fiat Ducato

Výpis příspěvků ke štítku „Fiat Ducato“

Babiš prodává obytňák? Bude to chtít exorcismus, smějí se lidé ironickému inzerátu

Od vyhlášení výsledků druhého kola senátních voleb neuplynul ani den, ale internet již zaplavily vtípky poukazující na drtivou prohru kandidátů hnutí ANO. Mezi ty nejsdílenější se soudě z reakcí na sociálních sítích řadí falešný inzerát, dle kterého předseda ANO Andrej Babiš prodává svůj ikonický karavan. „Měl jsem ho pár měsíce, použiť len necelé sezóne,“ uvádí mimo jiné satirická anonce.

Dostálová měla financovat auto pro manžela ze sněmovních peněz. Nesmysl, reaguje

Bývalá ministryně pro místní rozvoj Klára Dostálová (ANO) z vlády Andreje Babiše (ANO) měla údajně financovat nákup vozu pro svého manžela z peněz Poslanecké sněmovny. Podle webu Seznamzprávy to prošetřovala policie, která však nakonec nemohla použít klíčové odposlechy jako důkaz a případ tak uzavřela bez obvinění. Poslankyně pro CNN Prima NEWS uvedla, že se jedná o nesmysl.

Muž se dal před policií na útěk a skočil do studny, kde uvízl. Měl být ve vězení

Běžná silniční kontrola se v Mělníku proměnila v honičku. Spolujezdec bezdůvodně vystoupil z auta a dal se před policií na útěk. Chtěl se schovat, tak skočil do studny, kde se zaklínil. Později se zjistilo, že na něj soudy vydaly dva evropské zatykače, jeden mezinárodní, dva příkazy k dodání do výkonu trestu odnětí svobody a příkaz k zatčení. Skončil za mřížemi.