CNN Prima News fitness

fitness

Výpis příspěvků ke štítku „fitness“

Neočkovaní se mstí podnikům, sestavili blacklist: Kde kontrolovali, tam nevkročíme

11. února 2022 11:42

Msta nebo jen silné přesvědčení? Někteří odmítači očkování i kritici protikoronavirových opatření sestavili takzvaný blacklist, do kterého lze vyznačovat „kolaborantské“ podniky. Týká se to těch provozoven, ve kterých v době restrikcí postupovaly dle platných nařízení a vyžadovaly certifikát o bezinfekčnosti. Mapa je na internetu volně dostupná. Přestože už tato povinnost nyní neplatí, antivaxeři nechtějí tyto hospody, posilovny nebo třeba divadla podporovat.

Nejdřív vyřeší právní spor a pak vás motivuje k pohybu při cvičení. O kom je řeč?

21. listopadu 2021 07:10

Rodiče z ní chtěli mít právničku nebo doktorku. Rozhodla se ale nakonec pro práva. I přesto, že si pohrávala s myšlenkou, že bude grafičkou. Za obor je ale vděčná, tvrdí, že s ním může dělat více věcí najednou. Třeba zakládat fitness on-line projekty. V pořadu Úspěšní byla Andrea Pavelcová naším hostem a ukázala se nám jako právnička i jako lektorka fitness.

Třetí svatbě se nebráním, říká dvakrát rozvedená Pazderková. Žádost o ruku zatím nedostala

21. listopadu 2021 06:51

Se svým partnerem Hynkem je známá stand-up komička Iva Pazderková téměř šest let. Poznali se během natáčení hudební show, a jak sama přiznává, je to její zatím nejdelší vztah. Přestože už má za sebou dvě nevydařená manželství, novému sňatku se nebrání. Vzkázala to přímo svému příteli. Žádost o ruku ale zatím nedostala, přiznala v pořadu Povídej na CNN Prima NEWS.

Pazderková o panické atace: Antidepresiva mi zachránila život. Pomohlo i fitness bláznění

15. listopadu 2021 18:39

Známá stand-up komička Iva Pazderková se netají tím, že se od mládí potýká s úzkostlivými stavy a panickými ataky. Prošla si prý i těmi nejtěžšími fázemi, kdy člověk pomýšlí na to, že si vezme život. Dnes už se naštěstí Pazderková cítí lépe. Cestu ven našla i díky fitnessu. Uvedla to v pořadu Povídej na CNN Prima NEWS.

Když se chce, všechno jde, zní od neočkovaných. Testy platí, ale i falšují

5. listopadu 2021 23:33

Zpoplatněné preventivní testy i zákaz vstupu do restaurací. Takové „problémy“ musí nyní řešit neočkovaní. A i když všechny pojí nechuť k vakcinaci proti covidu, jejich přístupy se různí. Někteří si testy bez problému zaplatí, jiní přemýšlejí o vakcinaci a další třeba o tom, že raději omezí návštěvy hospody i fitness centra. Najdou se ale ti, kteří se rozhodli systém obcházet. Těm hrozí tučné pokuty.

Grznár o náhlé smrti české kulturistky: Selhalo jí srdce, zkoušela nové metody

16. srpna 2021 11:49

Kulturistku Alenu Kosinovou čekala ve Španělsku soutěž, na kterou se tvrdě připravovala. Tělo však obrovský zápřah před závody nevydrželo a z nemocnice v Alicante přišla smutná zpráva. Ke smrti kamarádky i kolegyně se vyjádřila jedna z hlavních tváří tuzemského fitness Filip Grznár. Podle něj doplatila Kosinová, jež závodila pod jménem Hatvani, na „nové metody“.

Aby se jen nehrbili u PC. Vrcholová sportovkyně chce srovnat hráče do latě

25. července 2021 23:45

Hráči počítačových her nejsou většinou spojováni s aktivním pohybem. To se pokouší změnit osminásobná mistryně světa v racketlonu a fitness trenérka Zuzana Kubáňová v rámci iniciativy Zdravý hráč. Hned na začátek dostala za úkol rozpohybovat dvojici českých profesionálních hráčů z esportového týmu Inside Games, který se řadí mezi nejlepší tuzemské skupiny v populární on-line hře League of Legends.