reklama
CNN Prima News fitness

fitness

Výpis příspěvků ke štítku „fitness“

Grznár o náhlé smrti české kulturistky: Selhalo jí srdce, zkoušela nové metody

16. srpna 2021 11:49

Kulturistku Alenu Kosinovou čekala ve Španělsku soutěž, na kterou se tvrdě připravovala. Tělo však obrovský zápřah před závody nevydrželo a z nemocnice v Alicante přišla smutná zpráva. Ke smrti kamarádky i kolegyně se vyjádřila jedna z hlavních tváří tuzemského fitness Filip Grznár. Podle něj doplatila Kosinová, jež závodila pod jménem Hatvani, na „nové metody“.

Aby se jen nehrbili u PC. Vrcholová sportovkyně chce srovnat hráče do latě

25. července 2021 23:45

Hráči počítačových her nejsou většinou spojováni s aktivním pohybem. To se pokouší změnit osminásobná mistryně světa v racketlonu a fitness trenérka Zuzana Kubáňová v rámci iniciativy Zdravý hráč. Hned na začátek dostala za úkol rozpohybovat dvojici českých profesionálních hráčů z esportového týmu Inside Games, který se řadí mezi nejlepší tuzemské skupiny v populární on-line hře League of Legends.

PŘEHLEDNĚ: Od pondělí končí na prvních stupních rotační výuka, rozvolní se i sport

13. května 2021 23:59
Aktualizováno

Do konce května se Češi opět o další krok přiblíží k normálnímu životu před pandemií. Nově se rozvolní sport, kdy od 17. května bude povoleno sportování pro deset lidí uvnitř a třicet venku. Od pondělí se mohou radovat i štamgasti, otevřou se totiž zahrádky u stravovacích zařízení. I přes rozvolnění mají tyto úlevy své podmínky.

Sledujte ŽIVĚ Nový den s Karlem Havlíčkem: Jak se bude testovat ve firmách a ve školách?

13. května 2021 06:57

Dál pokračuje rozsáhlé rozvolňování protikoronavirových opatření. Zákazníci s radostí nakupují v obchodech a užívají si služeb. Od pondělí 17. května si navíc budeme moci po několikaměsíční pauze zajít i na zahrádky restaurací a hospod. Od stejného data se navíc otevřou s omezením i fitness centra. Co zatím přinesl poslední rozvolňovací balíček a jaká bude další strategie? Sledujte čtvrteční Nový den po sedmé hodině ranní s ministrem průmyslu a obchodu Karlem Havlíčkem (za ANO).

Žaloba fitness center kvůli opatřením: Nemáme se jak připravit, říká Kynychová

14. dubna 2021 14:48

Provozovatelé vnitřních sportovišť, fitness center, bazénů a saun podali v úterý Nejvyššímu správnímu soudu návrh na zrušení části opatření ministerstva zdravotnictví, která zakazuje jejich provoz. Trenérka Hanka Kynychová ve vysílání CNN Prima NEWS uvedla, že je jednání vlády diskriminační. „Když už se nějaká opatření zveřejní, během chvíle se stáhnou. Nemáme žádné orientační možnosti, abychom se na návrat do center připravili,“ uvedla v pořadu Nový den.

Velká proměna bývalé fotbalové hvězdy. Torres nabírá kila a je z něj kulturista

4. března 2021 07:05

V jeho nejlepších časech v anglickém Liverpoolu měl z útočníka Fernanda Torrese obavy snad každý stoper v Premier League. Pokud by měl stejnou fotbalovou formu jako kdysi, defenzivu každého soupeře by teď možná tolik netrápil svojí rychlostí, ale odstavit od balonu by šel velmi těžko. Mistr světa i Evropy po kariéře, která skončila v roce 2019, tráví více než dost času v posilovně a fanoušci žasnou nad jeho proměnou.

Policie zasahovala ve fitness centru Hanky Kynychové. Někdo ji udal

10. února 2021 15:15

Fitness centrum známé cvičitelky Hanky Kynychové v odpoledních hodinách navštívila Policie České republiky. Na udání někoho z okolí přišli strážníci zkontrolovat, proč se v místnosti svítí a hraje hudba. „Nevím, o koho se jedná, ale ráda bych dotyčnému vzkázala, že se ve fitku svítí proto, že zde vedu on-line lekce a doporučila mu, aby místo udávaní raději začal cvičit,“ vzkázala udavači Kynychová.

reklama