CNN Prima News fitness

fitness

Výpis příspěvků ke štítku „fitness“

Form Factory a Les Mills na DERMACOL LOVE DAY

Nejzamilovanější den v roce a tradiční Prvomájová oslava lásky a krásy DERMACOL LOVE DAY v pražské Grébovce se pomalu blíží! Letos se můžete těšit na hudební vystoupení Evy Burešové, skupiny Lunetic, Sebastiana, Sharloty nebo Simona Oppa, vychutnat si inspirativní módní přehlídky, workshopy, dechberoucí taneční vystoupení, Beauty Talks, divadelní představení, dobré jídlo a pití – zkrátka se přijít bavit v doprovodu svých drahých poloviček i těch nejmenších. Letošní součástí programu bude i Fitness centrum Form Factory, které v rámci programu představí Les Mills s ukázkou.

Influencer zemřel při natáčení videa v Itálii. Spadl do hluboké rokle ve „městě duchů“

Tragická smrt teprve třiadvacetiletého řeckého influencera a milovníka fitness Giorgiho Janelidzeho zasáhla tisíce fanoušků na sociálních sítích. Janelidze, známý pod přezdívkou Tzane, zemřel poté, co uklouzl na balkóně zříceniny v italské opuštěné vesnici Roghudi Vecchio, odkud spadl do několika desítek metrů hluboké rokle, když zrovna natáčel obsah na své sociální sítě. Informoval o tom řecký deník Ethnos.

Léto nekonečných dobrodružství a nezapomenutelných pobřežních kouzel

Léto v Chorvatsku je kouzelný zážitek! Se svou ohromující krajinou, křišťálově čistou vodou a příjemnými teplotami je Chorvatsko skutečným rájem léta. Se svými stovkami pobřežních ostrovů a velkým počtem hodin slunečního svitu patří Chorvatsko mezi nejkrásnější pobřežní krajiny Evropy. Ať už hledáte aktivní dobrodružství, romantický útěk nebo zábavnou rodinnou dovolenou, Chorvatsko má pro každého cestovatele něco. Sůl na kůži, slunce na obličeji a spousta endorfinů v těle - to je pravděpodobně nejlepší způsob, jak shrnout den na chorvatském pobřeží. Obklopen magickou přírodou a okouzlujícím výhledem na moře, Falkensteiner Hotels & Residences v Chorvatsku nabízí nejlepší podmínky pro holistický zážitek z dovolené.

Odborník na fitness: Fitko není o činkách. Je ostuda, že většinou neznáme svůj BQ

Nadváha a obezita jsou čím dál častější problém mnoha Čechů, kteří se po covidových lockdownech snaží vrátit zpět do formy. Příliš povzbudivě na ně zřejmě nebude působit plán vlády, jež chce v rámci úsporného balíčku sáhnout na daňové zvýhodnění zaměstnaneckých benefitů, a to i těch sportovních. Jak se takové rozhodnutí může odrazit na našem zdraví? O tom byla v pořadu Interview PLUS řeč se Štefanem Blahovcem ze společnosti Form Factory. Ten upozorňuje na mezery ve fitness vzdělání Čechů, kteří obvykle neznají ani vlastní BQ.