CNN Prima News Florida

Florida

Výpis příspěvků ke štítku „Florida“

Těsně před smrtí poslala mrazivou zprávu. Barbara Haščáková cítila, že umírá

Zpěvačka Barbara Haščáková věděla, že umírá. Jedna z posledních zpráv, kterou odeslala začátkem listopadu, byla plná bolestných slov. Zdravotně na tom byla špatně již delší dobu, informoval slovenský web Plus 7 Dní. Muzikantka na Floridě, kde žila, neměla dostatek peněz na léčbu. V rodném Slovensku se ale léčit nechtěla. Obávala se, že dopadne jako Iveta Bartošová.

Student kvůli malichernosti zbil asistentku ve škole. Už nemůžu učit, říká zoufalá žena

Za dobrotu na žebrotu. Tak by se dala popsat situace asistentky učitele v americkém státě Florida, kterou v únoru brutálně zmlátil do bezvědomí sedmnáctiletý student kvůli herní konzoli. Po téměř roce od incidentu je ve finanční nouzi, potýká se se zdravotními problémy a škola jí nedovoluje učit. „Jsem teď úplně jiný člověk, celý můj život se obrátil vzhůru nohama,“ popsala.

Záběry útoku zuřícího hrocha: Nemohli jsme mu uniknout, popsali drama na safari manželé

Momenty hrůzy zažili turisté z Floridy Bill a Lina Klippovi, na které během výletní jízdy na safari v Botswaně zaútočil rozzuřený hroch. Běsnící zvíře vystartovalo na jejich automobil poté, co se hrocha rozhodli natočit na video. Divoký sudokopytník se třikrát v krátkém sledu zakousl do předních dveří jejich vozu, čímž jim na několik zdánlivě nekonečných okamžiků znemožnil únik do bezpečí. Nakonec se však řidiči podařilo vycouvat a celá posádka vyvázla bez zranění. Bill a Lina celý incident nahráli na kameru a záběry následně sdíleli na svém youtubeovém profilu.

Není mi jasné, jak mohl být v ČR zvolen tento prezident, vzkazuje Olga Matušková z Floridy

Zpěvačka Olga Matušková, manželka zesnulého legendárního zpěváka Waldemara Matušky, 2. října slaví 75. narozeniny. Dvanáct let po manželově smrti se znovu vdala, a to za rodinného přítele, bývalého provozního ředitele Semaforu, o čtrnáct let staršího Jiřího Plannera, který do USA emigroval už v roce 1963. V rozhovoru pro CNN Prima NEWS promluvila nejen o svém soukromí, ale i o politické situaci v ČR a USA, kde od roku 1986 žije.

Do Evropy se žene nejsilnější bouře podzimu. Jak Agnes ovlivní počasí v Česku?

Tropická bouře Agnes, která na přelomu týdne trápila východní pobřeží Spojených států, se žene na Evropu. Nad mořem se postupně změnila na extratropickou bouři a už ve středu by podle webu Severe Weather Europe měla dorazit na území Velké Británie, ovlivní však počasí také ve střední Evropě. Meteorolog Miloš Dvořák pro CNN Prima NEWS uvedl, že se projeví přechodným ukončením babího léta.