Focus

Výpis příspěvků ke štítku „Focus“

SMER-SD podle nového průzkumu nadále vede žebříček popularity. Rozdíly jsou ale těsné

Slovenská strana SMER - sociálna demokracia expremiéra Roberta Fica podle průzkumu agentury Focus před sobotními parlamentními volbami v zemi nadále vede žebříček popularity s podporou 18 procent před stranou Progresívne Slovensko (PS), jejíž preference dosáhly 16,6 procenta. Průzkum Focusu zadala televize Markíza, která v úterý o jeho výsledcích informovala. Dříve zveřejněné výsledky volebního modelu od jiné agentury naopak tvrdí, že PS se poprvé stalo nejoblíbenější stranou.

Snoubenec zazdil svatbu. Nevěstu ponížil před dvěma stovkami hostů, roli hrála nevěra

Pár snů –⁠ úspěšný bankéř čtyřiašedesátiletý Massimo Segre a známá politická poradkyně sedmačtyřicetiletá Cristina Seymandiová pořádali předsvatební večírek. V jedné z nejkrásnějších vil v Turíně za přítomnosti 200 vybraných hostů. Stačily dvě minuty a přeslazená romantika se pro nevěstu stala fiaskem. Budoucí ženich jí dal veřejně košem, píše web deníku Bild.

Drama u Nizozemska. Záchranáři likvidují ekologickou „bombu“. Ani nedýcháme, bojí se starostka

Nizozemské záchranné složky zahájily v sobotu přípravy na speciální operaci, jejímž cílem je odtažení hořící lodi s nákladem téměř čtyř tisíc aut od nizozemského pobřeží. V pátek se podařilo čtyřem zaměstnancům speciální vyprošťovací firmy dostat na palubu nákladní lodi a nainstalovat tam zařízení, které pomůže loď lépe ovládat a především odtáhnout, píše web týdeníku Focus.

Krvavá bitka na koupališti v Německu: Pod vodou drželi chlapce, pak se s noži rvalo 40 lidí

Koupaliště v Mannheimu ve spolkové zemi Bádensko-Württembersko se stalo v neděli odpoledne dějištěm divoké bitky více než 40 lidí. Kromě pěstí došlo i na nože. Při incidentu byl čtyřiadvacetiletý muž pořezán a další čtyři lidé lehce zraněni a jeden okraden o mobil a peníze. Policisté intenzivně pátrají po dvou mužích, kteří bitku rozpoutali, píše web týdeníku Focus.