reklama
CNN Prima News Forbes

Forbes

Výpis příspěvků ke štítku „Forbes“

Zápasil jen jednou, přesto McGregor vydělal za poslední rok ze sportovců nejvíc

Loni na jaře se začaly utahovat opasky, takřka u všech sportovních akcí se objevilo „zrušeno“, v lepším případě „odloženo“. Přesto si ti nejlepší sportovci rozhodně nežili špatně. Magazín Forbes zveřejnil seznam nejvýdělečnějších hvězd za posledních specifických 12 měsíců. Všem vévodí MMA celebrita Conor McGregor, ačkoliv v tomto období nastoupil jen do jednoho zápasu.

Křetínský po Kellnerovi žezlo nepřevezme, myslí si novinář Šimůnek

Po tragické smrti miliardáře Petra Kellnera mnozí spekulují, co se stane se společností PPF, ve které nejbohatší Čech působil jako majoritní vlastník. Podle novináře Petra Šimůnka, který byl hostem v pořadu Interview na CNN Prima NEWS, firmu převezme Kellnerova rodina a další spolupracovníci. Šimůnek zároveň nepředpokládá, že Kellnerovo postavení v budoucnu nahradí některý z další českých miliardářů.

Kellner od loňska zchudl, vítězem koronavirové krize je premiér Babiš

S celkovým majetkem 293 miliard korun zůstává nejbohatším Čechem nadále Petr Kellner, majitel investiční skupiny PPF, podle žebříčku časopisu Forbes. Jako jediný z první desítky nejmajetnějších ale od loňského roku zchudl, přišel zhruba o 57 miliard korun. Za Kellnerem se umístili podnikatelé Radovan Vítek a Daniel Křetínský. Na čtvrtém místě figuruje premiér Andrej Babiš, který patří podle Forbesu mezi ty, jimž se během koronavirové krize dařilo nejlépe.

reklama