CNN Prima News Fox News

Fox News

Výpis příspěvků ke štítku „Fox News“

Expert za devět miliard. Legendární Brady usedne za mikrofon a vydělá si víc než jako hráč

11. května 2022 19:43

Sport je jako droga, zvlášť při veleúspěšné kariéře se ho vzdává těžko. Vyprávět by o tom mohl zřejmě nejlepší hráč amerického fotbalu všech dob Tom Brady. I přes to, že mu v létě bude 45 let, zůstává závislým a stále je profesionálem. A i když by před sebou měl mít asi už opravdu poslední sezonu, v zámořské NFL se chce pohybovat nadále. U show ho udrží monstrózní nabídka americké televizní stanice Fox.

Povolte dětem výuku o sexuální orientaci, žádá Disney. Firma přijde o miliony dolarů

26. dubna 2022 12:08

Na Floridě vypukla bitva mezi soukromou společností The Walt Disney Company a republikánským guvernérem Ronem DeSantisem. Firma politika obviňuje z diskriminace LGBT menšin a vymezuje se hlavně proti zákonu, který zakazuje učitelům veřejných škol přednášet dětem mladším devíti let o genderu a sexuální orientaci. Disney hodlá finančně podpořit politiky, kteří se zasadí za zrušení tohoto nařízení. DeSantis obratem podepsal zákon, který má do budoucna zrušit společnosti Disney speciální postavení na Floridě a připravit ji tím o desítky miliony dolarů.

Cizinci ve službách Ukrajiny: Část dobrovolníků prchla, na jiné nezbylo místo

22. března 2022 09:17

Na Ukrajinu již dorazily tisíce zahraničních dobrovolníků, kteří chtějí zemi bránit proti ruským agresorům se zbraní v ruce. Na řadu z nich ovšem dolehla úplně jiná realita. Plno dobrovolníků musí čekat ve specializovaných centrech na výcvik a vyzbrojení. Další se po čase rozhodli prchnout zpět domů. Jiní cizinci pro změnu přicházejí s tvrzením, že se je Ukrajinci snažili naverbovat jako vlastní vojáky.

Протест Овсянниковой на Первом канале начал восстание. Российские журналисты увольняются

18. března 2022 15:26

Российские СМИ с начала вторжения на Украину покинул ряд журналистов, и это ещё не конец. Война по обе стороны ведётся не только на фронте, но и всё больше в медиапространстве.

Novináři na Ukrajině: Američané kvůli práci zemřeli, stříleli i na štáb CNN Prima NEWS

18. března 2022 06:45

Válku na Ukrajině mediálně pokrývají novináři z celého světa. Ti se zde velmi často dostávají do drsných situací, kdy jde o život. Kvůli své práci již na Ukrajině v uplynulých dnech zahynuli dva američtí novináři. Švýcarského novináře Rusové postřelili a okradli. Střelbu na vlastní kůži zažili i členové štábu CNN Prima NEWS.

Na Ukrajině zabili dalšího novináře. Kameraman Fox News zemřel u Kyjeva

15. března 2022 16:26
Aktualizováno

Válka na Ukrajině si vyžádala život dalšího amerického novináře. Televize Fox News v úterý v interním prohlášení informovala zaměstnance o smrti dlouholetého kameramana Pierrea Zakrzewského, který se v pondělí ocitl pod palbou severozápadně od Kyjeva společně s reportérem Benjaminem Hallem. Podle poradce ukrajinského ministerstva vnitra Antona Heraščenka při stejném incidentu zahynula i jejich místní spolupracovnice Oleksanda Kuvšynová. Hall podle komuniké šéfky stanice Suzanne Scottové zůstává hospitalizován.

Neustupovat a pohrozit jadernými zbraněmi, radí Trump Bidenovi. Viní ho z války na Ukrajině

11. března 2022 14:15

Smutná a špatná. Těmito slovy pojmenoval pro Fox News bývalý americký prezident Donald Trump situaci na Ukrajině. Trump je přesvědčený, že za válku v Evropě je spoluzodpovědný současný prezident Joe Biden. Podle někdejší hlavy státu vycítil Putin Bidenovu slabost v souvislosti se zpackaným odchodem z Afganistánu. Podle Trumpa by Biden neměl Rusku ustupovat a raději mu nepřímo pohrozit jadernými zbraněmi.