CNN Prima News Fox News

Fox News

Výpis příspěvků ke štítku „Fox News“

Smrtící jahody při charitě: Osmiletý školák v Kentucky zemřel. Úřady vydaly varování

Policie v Kentucky vyšetřuje úmrtí osmiletého chlapce, který zemřel poté, co snědl jahody zakoupené na školní dobročinné sbírce. Ačkoliv vše nasvědčovalo tomu, že se jednalo o alergickou reakci, tamní nemocnice oznámila, že musela ošetřit i několik dalších pacientů s problémy po konzumaci tohoto druhu ovoce. Prozatím všem doporučuje jahody z jídelníčku vynechat.

Rozvášněný Biden označil Putina za „šíleného hajzla“. Hulvátství, ohradil se Kreml

Americký prezident Joe Biden ve středu označil ruskou hlavu státu Vladimira Putina za „šíleného hajzla“. Výraz, který použil, by se ovšem dal přeložit také jako zku***syn. O Bidenově výroku, který padl v San Francisku při setkání s podporovateli jeho kampaně, informovala agentura Reuters. Urážlivá slova jsou ostudou USA, šéf Bílého domu předvádí chování ve stylu „hollywoodského kovboje“ kvůli domácím politickým zájmům, reagoval mluvčí Kremlu Dmitrij Peskov.

Hamás se o Palestince nezajímá, slouží Íránu, říká syn zakladatele teroristického hnutí

Teroristické hnutí Hamás se vůbec nezajímá o palestinský lid a neváží si lidského života. V rozhovoru pro americkou televizi Fox News to řekl Mosab Hassan Jusúf – syn jednoho ze spoluzakladatelů zmiňované organizace. Prozradil dále, že ve světě Hamásu si žil jako princ, ale i tak se staví proti němu. Podle Jusúfa teroristické hnutí slouží pouze Íránu.

Omyl Pentagonu, který může přijít USA draho. Tajné informace měl posílat přímo spojenci Ruska

Pentagon musí řešit solidní průšvih. Americké ministerstvo obrany totiž přišlo na to, že nechtíc posílalo až miliony jinak úzkostlivě tajených informací po e-mailu jinam než na cílenou adresu. Za vše může chybějící písmenko na konci mailového adresáta. Citlivé zprávy tak místo do jednotlivých složek armády zamířily do afrického státu Mali. Informaci zveřejnil list The Finacial Times s odvoláním na nizozemského podnikatele Johannese Zuurbiera.

Tragická střelba na slavnosti v Baltimoru. Dva lidé zemřeli, mezi zraněnými je asi 14 dětí

Aktualizováno

Nejméně dva lidé přišli o život a 28 utrpělo zranění při střelbě ve městě Baltimore v americkém státu Maryland. Mezi zraněnými je zřejmě i 14 dětí. Tři ze zraněných jsou v kritickém stavu, pachatelů bylo několik a jsou na útěku, uvedla policie. Starosta Brandon Scott vyzval obyvatele k podání informací, které by vyšetřovatelům pomohly dopadnout útočníky, uvedla agentura AP.