reklama
CNN Prima News Fox News

Fox News

Výpis příspěvků ke štítku „Fox News“

Psychiatrička sní o střílení bělochů do hlav. Svěřila se s tím během přednášky

9. června 2021 07:35

Každý z nás sní o něčem jiném. Někteří lidé by chtěli mít jachtu, jiní lidé zase početnou rodinu a mnozí z nás by se rádi dožili vysokého věku bez zdravotních komplikací. Americká psychiatrička Aruna Khilananiová má ale o mnoho temnější fantazie. Při přednášce na téma „psychopatický problém v mysli bělochů“ svým studentům řekla, že „sní o střílení bělochů do jejich hlav“.

Zakladatelka Black Lives Matter má vily za miliony dolarů. Je to lež, říká hnutí

15. dubna 2021 06:07

Podle deníku The New York Post nakoupila Patrisse Khan-Cullorsová jen ve Spojených státech čtyři nemovitosti celkem za 3,2 miliony dolarů. Dům má vlastnit také v luxusní oblasti na Bahamách. Hnutí Black Lives Matter (BLM) odmítá, že by aktivistka zbohatla na práci pro organizaci bojující proti systematickému rasismu. Pracuje tam údajně na dobrovolnické bázi.

Zemřel kontroverzní komentátor Limbaugh. Magoři objímající stromy, řekl o ekolozích

17. února 2021 21:39

Ve věku 70 let zemřel konzervativní americký rozhlasový komentátor Rush Limbaugh, který byl pro svoje mnohé kontroverzní a provokativní názory a výroky oblíbený u mnohých republikánů a naopak ostře kritizovaný mezi liberály a demokraty. Informovala o tom televize Fox News s odkazem na vyjádření jeho manželky. Limbaughovi diagnostikovali loni v únoru rakovinu plic, jen pár dní nato mu udělil tehdejší šéf Bílého domu Donald Trump prezidentskou medaili svobody při každoročním poselství o stavu unie.

Trump již nemá rád Fox News. Oblíbil si televizi, která sdílí konspirační teorie

13. září 2020 07:30

Pro výkon politické funkce je důležité mít vztah k médiím. Své o tom rozhodně ví i americký prezident Donald Trump. Ten se během let v úřadu mohl spolehnout na jednu z nejznámějších televizních stanic v USA – Fox News. Tu však v poslední době vyměnil za jiné médium. Pochvaluje si práci One America News Network (OANN), která je přitom známá sdílením konspiračních teorií a uveřejňování nepravdivých zpráv.

reklama