CNN Prima News Frýdecko-Místecko

Frýdecko-Místecko

Výpis příspěvků ke štítku „Frýdecko-Místecko“

Další dodavatel energií končí. Zkrachovalá firma Lumius má 1500 odběratelů

Společnost Lumius ze Sviadnova na Frýdecko-Místecku ukončí dodávky elektřiny a plynu zákazníkům. Firma uvedla, že v poslední době měla zhruba 5 500 odběrných míst, kterým poskytovala dodávky elektřiny a plynu. Znamená to přibližně 1 500 zákazníků. Většina z nich je chráněna institutem dodavatele poslední instance, a mají tak dodávky elektřiny a plynu zajištěny.

Chlapec, který zemřel s covidem, měl i další onemocnění. Co o tragickém případu víme?

Chlapec, který v Ostravě zemřel s covidem, by za pár dní oslavil třetí narozeniny. Podle informací CNN Prima NEWS měl další chronické onemocnění, patřil tak do rizikové skupiny. Takovým pacientům lze pro zmírnění nemoci podávat monoklonální protilátky, ovšem až od 12 let, dodal Zdeněk Zíma z Odborné společnosti praktických dětských lékařů.

Policisté našli tělo 21letého mladíka. Nehoda ve Frýdlantu si vyžádala tři životy

Potápěči v sobotu dopoledne našli tělo třetího mladíka, který se v pátek topil ve Frýdlantu nad Ostravicí, potvrdila mluvčí moravskoslezské policie Pavla Jiroušková. Tragická událost má tři oběti. K incidentu došlo v pátek odpoledne. Záchranáři dva z trojice mladíků z vody vytáhli a resuscitovali. I přes lékařskou pomoc však jeden zemřel. Druhého odvezli v kritickém stavu do nemocnice, i on ale následkům zranění podlehl.

Vražda ženy na Frýdecko-Místecku: Podezřelý muž zemřel v nemocnici

Dvaatřicetiletý muž, kterého policisté podezřívali ze zabití o 20 let starší manželky ve Frýdlantu nad Ostravicí na Frýdecko-Místecku, zemřel v nemocnici. Novinářům to v pondělí řekla mluvčí moravskoslezské policie Pavla Jiroušková. Po vraždě se muž pokusil spáchat sebevraždu. Utrpěl při tom zranění, kterým v noci na pondělí podlehl.

Srážka auta s vlakem na Frýdecko-Místecku. Řidič s dítětem utrpěli vážná zranění

Čtyřiačtyřicetiletý řidič dnes utrpěl těžké zranění při srážce s vlakem v Horních Tošanovicích na Frýdecko-Místecku. Těžce zraněno bylo také dítě, které ve vozidle cestovalo s ním. Řidič zřejmě nerespektoval dopravní značení a vjel na nechráněný železniční přejezd v době, kdy místem projížděl osobní vlak. ČTK to sdělila policejní mluvčí Pavla Jiroušková.