reklama
CNN Prima News Frýdecko-Místecko

Frýdecko-Místecko

Výpis příspěvků ke štítku „Frýdecko-Místecko“

Policisté našli tělo 21letého mladíka. Nehoda ve Frýdlantu si vyžádala tři životy

Potápěči v sobotu dopoledne našli tělo třetího mladíka, který se v pátek topil ve Frýdlantu nad Ostravicí, potvrdila mluvčí moravskoslezské policie Pavla Jiroušková. Tragická událost má tři oběti. K incidentu došlo v pátek odpoledne. Záchranáři dva z trojice mladíků z vody vytáhli a resuscitovali. I přes lékařskou pomoc však jeden zemřel. Druhého odvezli v kritickém stavu do nemocnice, i on ale následkům zranění podlehl.

Vražda ženy na Frýdecko-Místecku: Podezřelý muž zemřel v nemocnici

Dvaatřicetiletý muž, kterého policisté podezřívali ze zabití o 20 let starší manželky ve Frýdlantu nad Ostravicí na Frýdecko-Místecku, zemřel v nemocnici. Novinářům to v pondělí řekla mluvčí moravskoslezské policie Pavla Jiroušková. Po vraždě se muž pokusil spáchat sebevraždu. Utrpěl při tom zranění, kterým v noci na pondělí podlehl.

Srážka auta s vlakem na Frýdecko-Místecku. Řidič s dítětem utrpěli vážná zranění

Čtyřiačtyřicetiletý řidič dnes utrpěl těžké zranění při srážce s vlakem v Horních Tošanovicích na Frýdecko-Místecku. Těžce zraněno bylo také dítě, které ve vozidle cestovalo s ním. Řidič zřejmě nerespektoval dopravní značení a vjel na nechráněný železniční přejezd v době, kdy místem projížděl osobní vlak. ČTK to sdělila policejní mluvčí Pavla Jiroušková.

Lidé na Frýdecko-Místecku odloží roušky v obchodech. Kraj ruší mimořádná opatření

Aktualizováno

Ostravští hygienici ruší od 1. září mimořádná opatření kvůli šíření COVID-19 platná pro Moravskoslezský kraj. Lidé na Frýdecko-Místecku tak už například nebudou muset mít roušky v autech a obchodech. Řekl to mluvčí hygieniků Aleš Kotrla. V celém kraji ale budou od stejného dne platit celostátní opatření. Tedy povinnost nosit roušky v MHD, na úřadech či ve zdravotnických zařízeních.

V sobotu přibylo v Česku 125 nových pacientů s koronavirem, nejméně za týden

V sobotu přibylo v Česku 125 nových případů onemocnění COVID-19, nejméně za posledních sedm dnů. Číslo ale může být zavádějící, protože o víkendu se testuje méně než během pracovního týdne. V současnosti je v tuzemsku nemocných rekordních 4 700 lidí, přičemž nejvyšší počet infikovaných od počátku epidemie v zemi byl zaznamenán už v sobotu v podvečer. Vyplynulo to z údajů na webu ministerstva zdravotnictví.

reklama