Gottova dcera překvapila písní pro Karla: Volala jsem o pomoc a tatínek to shůry zařídil

Dominika Gottová.

Nečekaný singl Dominiky Gottové

Dominika Gottová přicestovala po téměř roce z Helsinek do Prahy, aby představila píseň Pro tebe. V songu se vyznává z citů k zesnulému otci Karlu Gottovi, v jeho stopách se však nevydala. Ve videoklipu pouze recituje.

O hudební doprovod a zpěv se postaral její dávný kamarád, italský hudebník Gabriel Grilotti. Text upravil a producentsky se na klipu podílel Petr Vojnar. „Nedalo se tam vměstnat všechno, to by z písně mohl být muzikál, ale hlavní pocity tam jsou – co jsem tím chtěla tatínkovi říct. Že mi tady chybí jeho duševní podpora. Sice ji teď nepotřebuji, protože jsem šťastná, ale on mi vždy dodal kuráž,“ přiblížila Gottová.

Užívám si, co život nabízí

V době, kdy psala text, žila v Česku a byla prý velmi nešťastná. „Bylo to takové volání o pomoc, která se dostavila. Tatínek to shůry zařídil, že je to tak, jak má být,“ doplnila. Na první pohled spokojená Dominika přiletěla z Helsinek, kde žije bezmála rok s manželem Timem. Návrat ke kytaristovi kapely Stratovarius, se kterým si prošla vleklou krizí, je prý to nejlepší, co ji mohlo potkat.

„Takhle už jsem se dlouho necítila, je to to nejlepší, co se mi mohlo stát, že jsme opět spolu. Žijeme v klidu a soukromí, nikdo se za mnou neotáčí,“ přiznala Gottová. Spěchat domů ale nebude, plánuje si v Praze užít maminku, potkat se s přáteli a dopřát si kulinářských zážitků. Právě české knedlíky si ve Finsku jen tak nedá. „Chyběly mi knedlíky, svíčkovou jsem si už také dala, dokonce dvakrát,“ podotkla.

Jak přiznává, jídlo si neodpírá. „Ať kilíčka nabývají. Jak mě nazval kamarád: Ty jsi poživačná požitkářka. Užívám si, co mi život nabízí,“ uzavřela.

Tagy: