reklama
CNN Prima News vzpomínka

vzpomínka

Výpis příspěvků ke štítku „vzpomínka“

Nakažená Rottrová vzpomíná na Žbirku. Prozradila, jak jí je a kdy se vrátí na pódia

12. listopadu 2021 16:01

Informace, že má Marie Rottrová koronavirus, znervóznila její fanoušky. Zpěvačka totiž zrušila oslavy ke svým 80. narozeninám a je doma v karanténě. Své příznivce ale v rozhovoru pro rozhlasovou stanici Impuls uklidnila. „Mám lehký průběh, jsem očkovaná,“ vzkázala. Svěřila se i s tím, na co se nejvíce těší. Doma teď vzpomíná na svého hudebního kolegu Mira Žbirku, který ve středu náhle zemřel.

Poslední Žbirkova fotka: Slavil narozeniny, svůj velký sen si už splnit nestihl

12. listopadu 2021 12:33

Smrt legendárního zpěváka Miroslava Žbirky ve středu 10. listopadu zasáhla fanoušky na Slovensku i v Česku. Se zdravotními problémy se hudebník potýkal delší dobu. V polovině října byl dokonce hospitalizován a skončil na kapačkách. Když ho na jeho 69. narozeniny propustili domů, vznikla pravděpodobně jedna z jeho posledních fotografií. Kvůli úmrtí muzikanta vzaly za své i jeho společné plány s blízkým přítelem Kamilem Peterajem.

Žbirka měl Beatles v DNA, uvedl autor jeho biografie. Nikdy je nezmínil, reagoval režisér

11. listopadu 2021 23:27

Čím byl zesnulý zpěvák Miro Žbirka výjimečný? Tak třeba tím, že se s ním dalo mluvit o jakékoliv hudbě z jakéhokoliv období, shodli se v pořadu 360° na CNN Prima NEWS dva muži, kteří se slovenskou hvězdou spolupracovali – režisér dokumentu Meky Šimon Šafránek –⁠ a Honza Vedral, autor biografie Miro Žbirka – Zblízka. Na čem se však úplně neshodli, byl Žbirkův vztah ke kapele Beatles.

Šafránková brala osud s lehkostí. Na její smrti jsem se nezviditelňovala, říká Lukášková

18. října 2021 06:37

Už je to pět měsíců, co odešla oblíbená herečka Libuše Šafránková. Spisovatelka Markéta Lukášková v té době sdílela na sociálních sítích příspěvek, ve kterém na ni vzpomínala. Mimo jiné napsala, že Šafránková léčbě nevěnovala přílišnou pozornost a ze smrti si dělala legraci. Veřejnost svým vzkazem šokovala a někteří ji vinili z toho, že se chce akorát zviditelnit. Podle Lukáškové však bylo hlavním posláním jejího vzkazu to, jaký byla Šafránková skvělý člověk.

Dojemné vzpomínky na zesnulého běžce z Mont Blancu: Dělal mě lepším, teď je pryč

28. srpna 2021 23:32

Tragický pád běžce Ondry při závodě Ultra Trail du Mont Blanc z noci na středu zasáhl Česko. Oblíbený 35letý muž byl pro mnohé vzorem a blízkým přítelem. Kolegové z běžecké komunity nyní nešetří vzpomínkami a připomínají, jakou oporou pro ně byl. Na sociálních sítích jsou zveřejněny emotivní vzkazy, které oslavují nadaného běžce a člověka „se srdcem na správném místě“.

Potměšil přišel před smrtí kvůli zákeřné nemoci o hlas. Spálili mu hlasivky, řekl kolega

13. července 2021 19:50

Na zesnulého herce Ladislava Potměšila vzpomínají jeho kolegové z branže jako na velkého profesionála. Zahrál si nejen v desítkách filmů, ale také propůjčil svůj nezapomenutelný hlas řadě postav ze zahraniční filmové produkce. V posledních měsících života však o něj přišel. Jeho přítel a kolega Martin Zahálka popsal, co tomu předcházelo.

Šok i zlá předtucha. Proč tak brzy, truchlí kolegové zesnulého hudebníka Štrupa

1. července 2021 19:11

Nečekaná smrt hudebníka Jana Štrupa, o jehož smrti ve středu večer informoval muzikant Jakub Ryba, šokovala českou hudební scénu. Zpěvák a kytarista zemřel nečekaně ve 39letech. Někteří kolegové a přátelé však měli zlou předtuchu. „V pondělí, když nedorazil na poradu, jsem v sobě cítil divné chvění,“ informoval na svém Facebooku Martin Raien Jeník.

reklama