reklama
CNN Prima News vzpomínka

vzpomínka

Výpis příspěvků ke štítku „vzpomínka“

Cibulka po rozloučení s Šafránkovou: I když jen seděla a mlčela, tak byla nejlepší

Na pražský Spořilov do kostela svaté Anežky České zamířily tisíce lidí, kteří se chtějí veřejně rozloučit se zesnulou herečkou Libuší Šafránkovou. Na pietní místo dopoledne dorazil i moderátor Aleš Cibulka. „Až když jsem uviděl tu světlou rakev s věncem, tak mi došlo, že je to pravda a vážně se to stalo. Naše generace má pocit, že legendy jako Karel Gott nebo Libuše Šafránková jsou zde navždy. Ony ale najednou odcházejí a člověk ztrácí jistoty,“ uvedl v pořadu K věci na CNN Prima NEWS.

Kněz o Šafránkové: Byla naším světélkem. Do poslední chvíle se snažila přiblížit Ježíši

Libuše Šafránková byla šarmantní paní s hlubokou duší. Milovala svou rodinu a zvlášť v posledních letech jí velmi záleželo na přibližování se Bohu. Její úsměv mi zůstává v srdci. Těmito slovy vzpomínal na oblíbenou herečku františkánský kněz Jakub Sadílek v pořadu Radio Proglas 13+. Se Šafránkovu se několik let přátelil a poslední roky jí dělal zpovědníka.

Vzpomínka na poslední český titul. Jágr proti Křovákům a bázlivé oči Honzy Marka

Už je to jedenáct let, co se Češi stali naposledy hokejovými mistry světa. Byla to tenkrát prvotřídní senzace, sami hráči triumf nazývali krádeží století. Poprávu, vždyť po strašidelném vstupu do turnaje nikdo nečekal žádnou slávu. Jako novinář jsem byl u toho, s vítězným týmem jsem se dokonce vracel stejným letadlem do Prahy. Dodnes mám z těch vzpomínek husí kůži.

Doufali jsme v zázrak. Lidé na sociálních sítích truchlí za 15letého Tomáše

Příběh, který sledovala celá země, skončil ve středu ráno zdrcující informací – nalezené tělo v řece Svratce patří 15letému Tomášovi, po kterém se téměř tři týdny pátralo. „Je to strašná tragédie, proč takto mladí lidé umírají?“ ptají se lidé na sociálních sítích. Vyjadřují rodině upřímnou soustrast a mrzí je, jak pátrání po mladíkovi skončilo.

reklama