CNN Prima News vzpomínka

vzpomínka

Výpis příspěvků ke štítku „vzpomínka“

Tatínka nikdo nenahradí, zavzpomínala Munzarová. Popsala, jak Hlaváčová žije v ústraní

15. listopadu 2022 07:08

Láska ze Zlaté kapličky. České herecké legendy Jana Hlaváčová a Luděk Munzar se do sebe zamilovali, když zářili na prknech Národního divadla. Po smrti milovaného manžela zůstává Hlaváčová už několik let v ústraní, podle své dcery ale žije normální život. Herečka Bára Munzarová to prozradila na křtu dosud nezveřejněných rozhovorů s Luďkem Munzarem.

Nejzábavnější strýček s obrovským srdcem. Jak na „Hagrida“ vzpomínají Harry či Harmiona?

15. října 2022 18:31

Smrt herce Robbieho Coltrana, který se do paměti fanoušků zapsal zejména ztrvárněním Rubeuse Hagrida v sérii Harry Potter, zasáhla lidi z celého světa. Zejména herečtí kolegové ze ságy o mladém čarodějovi okamžitě začali sdílet kondolence a svým sledujícím přiblížili, co pro ně Coltrane znamenal. Co o společných chvílích na place prozradila filmová Hermiona či samotný Harry Potter?

Vondráčková v péči lékařů, se Zagorovou se loučila na dálku. Manažer prozradil, co ji trápí

30. srpna 2022 17:36

V úterý se rodina a nejbližší sešli v pražském kostele sv. Tomáše na Malé Straně, aby se na zádušní mši rozloučili s českou zpěvačkou Hanou Zagorovou. Posledního rozloučení se však nezúčastnila její přítelkyně a pěvecká kolegyně Helena Vondráčková. Kvůli srdečním problémům na ni totiž dohlíží lékaři v IKEM.

Budu mladá až do skonání, říkala Trumpová. Před smrtí přibrala a kulhala, přiznal Laffita

20. července 2022 21:52

Zpráva o smrti Ivany Trumpové módního návrháře Osmany Laffitu šokovala. V exkluzivním rozhovoru pro CNN Prima NEWS uvedl, že exmanželka Donalda Trumpa před smrtí přibrala, kulhala a měla problémy s kyčlemi. „Přesto vždy říkala: Budu mladá až do své smrti, ať to stojí, co to stojí,“ prozradil její dlouholetý přítel. Pohřbu se však nakonec nezúčastnil.

Laffita o Trumpové: Nebyla nafrněná, ale naštvala se raz dva. Milovala Česko a pivo

20. července 2022 09:29

Málokdo měl k Ivaně Trumpové tak blízko jako módní návrhář Osmany Laffita. V exkluzivním rozhovoru pro CNN Prima NEWS zavzpomínal na moment, kdy se s exmanželkou bývalého amerického prezidenta setkal poprvé. „Myslel jsem, že bude nafrněná a arogantní, ale se mnou byla zlatíčko,“ svěřil se. Prozradil také, jaký vztah měla Trumpová k rodné vlasti.