reklama
CNN Prima News grandslam

grandslam

Výpis příspěvků ke štítku „grandslam“

Expert: Žalob ve sportu kvůli covidu může přibývat. U Djokoviče selhali organizátoři

18. ledna 2022 06:18

Expert na sportovní právo Jan Šťovíček se v pořadu 360° na CNN Prima NEWS rozpovídal o sporu srbského tenisty Novaka Djokoviče s australskou vládou. Světová jednička nakonec nemohla nastoupit na Australian Open a pokusit se tak přidat 21. grandslamové vítězství. Předmětem sporu mezi Djokovičem a australskou vládou je fakt, že sportovec není očkován proti covidu.

Další zvrat u Djokoviče. Austrálie tenistovi opět zrušila vízum a chce ho deportovat

14. ledna 2022 07:58

Australský ministr pro imigraci Alex Hawke srbskému tenistovi Novaku Djokovičovi znovu zrušil vízum a země jej hodlá deportovat. Nakonec to tedy vypadá, že si světová jednička na Australian Open nezahraje. Srbský tenista však může znovu požádat o setrvání v zemi. Grandslamový turnaj začíná už v pondělí. Předmětem sporu mezi Djokovičem a australskou vládou je fakt, že sportovec není očkován proti covidu.

Ve finále svázaná, jinak úžasná. Jednou jí grandslam klapne, říká o Plíškové expertka

11. července 2021 08:13

Ani druhý finálový pokus na grandslamu neproměnila v trofej. Karolína Plíšková zvládla ve Wimbledonu vyhrát šest zápasů, v sedmém nestačila na Ashleigh Bartyovou. „Celou dobu tvrdím, že Káje se to jednoho dne sejde a grandslam vyhraje. Nemládne, má 29 let, ale pořád jí věřím,“ říká pro CNN Prima NEWS bývalá špičková česká tenistka Klára Koukalová.

Krejčíková: Akce se Šafránkovou mě napadla po výhře. Titul jsem oslavila před čtyřhrou

14. června 2021 19:59

„Triumfy z French Open mi stále nedocházejí,“ popsala s radostným úsměvem po svém návratu do Česka z veleúspěšného francouzského turnaje tenistka Barbora Krejčíková. Na pařížském stadionu Roland Garros šokovala svojí cestou do finále turnaje, kde nakonec zvítězila a získala svůj první grandslamový titul ve dvouhře. Krejčíková prozradila, jak ji napadlo do kamery během turnaje napsat jméno zesnulé herečky Libuše Šafránkové.

reklama