reklama
CNN Prima News Gruzie

Gruzie

Výpis příspěvků ke štítku „Gruzie“

Bizarní změny pro Plzeň. S běloruským klubem měla hrát v Gruzii, nakonec letí do Arménie

Vinou aktuální situace v Bělorusku a s ní související neexistence přímých leteckých spojů bylo už dva týdny rozhodnuto o tom, že fotbalová Viktoria Plzeň neodehraje odvetu předkola premiérového ročníku Evropské konferenční ligy s Dynamem Brest v zemi prezidenta Aleksandra Lukašenka. Jako náhradní destinaci si běloruský klub vybral Gruzii. To už ale teď není aktuální.

Ruská GRU, americká CIA i izraelský Mosad: Tajní agenti se maskují na každém rohu

Že se intrikám tajných agentů nevyhnula ani Česká republika, je po odhalení skandálu ve Vrběticích zřejmé. Zpravodajské služby totiž v utajení operují po celém světě každý den. Veřejnost se přitom o jejich práci dozví zpravidla jen ve chvíli, kdy agenti dosáhnou výrazného úspěchu, nebo naopak při misi fatálně selžou. Jak fungují nejznámější tajné služby světa?

Bitky ve Sněmovně? Na Ukrajině nic neobvyklého, zkušenosti mají i Slováci

V Poslanecké sněmovně ČR došlo ve čtvrtek k bitce. Nezařazený poslanec Lubomír Volný se dostal do střetu s místopředsedou Poslanecké sněmovny Tomášem Hanzelem (ČSSD), kterému museli pomoci další poslanci jeho strany a dokonce ochranka. V tuzemském Parlamentu jsou pěstní souboje takřka nevídané, ale v jiných zemích je tomu naopak. Například na Ukrajině nejsou nijak neobvyklé. Bitku na sněmovní půdě zažili i Slováci.

reklama