Gucci

Výpis příspěvků ke štítku „Gucci“

Svět módy oblékl černou. Nový kreativní ředitel Moschino pár dní po nástupu do funkce zemřel

Svět módy zasáhla smutná zpráva. Ve věku 46 let zemřel světově známý návrhář Davide Renne, nový kreativní ředitel značky Moschino. Jeho skon potvrdila mateřská společnost Aeffe S.P.A, přičemž ve zprávě označila za příčinu smrti nenadálou nemoc. Jmenování Renneho na význačnou pozici přitom bylo oznámeno teprve 16. října letošního roku. O úmrtí návrháře informoval web CNN.

Český dobrovolník měl ukrást na Ukrajině stříbro či brýle Gucci. Je obviněný z rabování

Česká policie obvinila dobrovolníka, který působil na začátku ruské invaze na Ukrajině, z plenění a služby v cizí armádě. Informují o tom Seznam Zprávy s odkazem na státního zástupce Martina Bílého z Vrchního státního zastupitelství v Praze. Muži hrozí za rabování výjimečný trest, píše web. Podle jeho informací působil šestadvacetiletý obviněný loni koncem března jako voják-dobrovolník v ukrajinském dobrovolnickém praporu Karpatská Sič. Seznam Zprávám se k rabování přiznal.

Prodejkyně v Sapě se chtěla prát s celníky kvůli padělkům. Zabavili jí zboží za pět milionů

Padělky značkového zboží v hodnotě originálů téměř pět milionů korun zadrželi v úterý pražští celníci v tržnici Sapa. Do skrytého kontejneru s téměř dvěma tisíci výrobků je zavedla sama prodejkyně. Jakmile celníci prozradili, kdo jsou, pokusila se utéct a jednoho z nich se snažila napadnout. Skončila v poutech. Celní správa ČR to uvedla na svém webu.

Výměna kopaček za čtvrt miliardy. Klenot Grealish pokračuje v uzavírání luxusních smluv

Druhý nejdražší hráč v historii Premier League Jack Grealish má za sebou další přestup. Záložník Manchesteru City nevyměnil klub, ale obuv – dal „kopačky“ společnosti Nike tím, že už dál nebude nosit její kopačky a plácl si s Pumou. Dostal velmi lukrativní smlouvu, která potvrzuje, že anglický reprezentant je pro oděvní firmy ternem. Loni se stal prvním fotbalistou, který podepsal kontrakt s italským gigantem luxusní módy Gucci.

Vetřelec mezi hvězdami filmu a hudby. Značka Gucci dává přelomovou nabídku fotbalistovi

Jack Grealish z Manchesteru City umí zaujmout. Zaprvé fotbalově, na což bylo dáno razítko loni v létě, když k Citizens přestoupil z Aston Villy za 100 milionů liber a stal se historicky nejdražším anglickým hráčem. Ale je také módní ikonou a oblíbenou personou, která přesahuje hranice fotbalového trávníku. A to registruje i slavná italská oděvní společnost Gucci.

Mikrofon na zádech? Ronaldova láska překvapila na zápase nečekaným předmětem pod tričkem

Cristiano Ronaldo, jeden z nejlepších fotbalistů světa, odehrál v neděli zřejmě své poslední utkání na mistrovstvích Evropy. Při příštím šampionátu 2024 v Německu mu bude 39 let. Možná proto pozval do španělské Sevilly, kde se osmifinále proti Belgii hrálo, i svou snoubenku Georginu Rodriguezovou. Anebo za tím mohou být i peníze a spolupráce se streamovací službou Netflix.

Neobjektivní novinář: Komentování fotbalu v Česku? Jako dabing německého porna

Fotbalové mistrovství Evropy je v plném proudu. Sledují ho miliony fanoušků po celém světě a výjimkou není ani Česko. „Proč sebereflexe nefunguje i při komentování fotbalu? Byl bych nerad, kdyby tenhle můj komentář vyzněl jako nějaký laciný hejt, ale nechápu, jak je možný, že při hokeji se na ČT objevují komentátoři a experti, kteří mají co říct a jejich glosy působí odborně, a při fotbale tam napochoduje frajer (mimochodem dlouholetý expert), který bez přehánění nedá dohromady souvislou větu,“ píše ve svém komentáři Neobjektivní novinář.