Gucci

Výpis příspěvků ke štítku „Gucci“

Český dobrovolník měl ukrást na Ukrajině stříbro či brýle Gucci. Je obviněný z rabování

21. dubna 2023 16:31

Česká policie obvinila dobrovolníka, který působil na začátku ruské invaze na Ukrajině, z plenění a služby v cizí armádě. Informují o tom Seznam Zprávy s odkazem na státního zástupce Martina Bílého z Vrchního státního zastupitelství v Praze. Muži hrozí za rabování výjimečný trest, píše web. Podle jeho informací působil šestadvacetiletý obviněný loni koncem března jako voják-dobrovolník v ukrajinském dobrovolnickém praporu Karpatská Sič. Seznam Zprávám se k rabování přiznal.

Prodejkyně v Sapě se chtěla prát s celníky kvůli padělkům. Zabavili jí zboží za pět milionů

7. dubna 2023 14:25

Padělky značkového zboží v hodnotě originálů téměř pět milionů korun zadrželi v úterý pražští celníci v tržnici Sapa. Do skrytého kontejneru s téměř dvěma tisíci výrobků je zavedla sama prodejkyně. Jakmile celníci prozradili, kdo jsou, pokusila se utéct a jednoho z nich se snažila napadnout. Skončila v poutech. Celní správa ČR to uvedla na svém webu.

Komerční banky chtěly v Argentině fandit kryptoměnám, ta centrální řekla ne. Proč?

11. května 2022 16:00

Hned dvě komerční banky v Argentině chtěly v zemi, kterou sužuje masivní inflace, nabízet klientům obchodování s kryptoměnami. Ze slibného návrhu ale brzy sešlo, instituce totiž zaklekla argentinská centrální banka. Co dalšího se děje ve světě kryptoměn – to tradičně prozradí pořad Aktuality z kryptosvěta ve spolupráci se společností Cryfin.

Vetřelec mezi hvězdami filmu a hudby. Značka Gucci dává přelomovou nabídku fotbalistovi

5. dubna 2022 12:56

Jack Grealish z Manchesteru City umí zaujmout. Zaprvé fotbalově, na což bylo dáno razítko loni v létě, když k Citizens přestoupil z Aston Villy za 100 milionů liber a stal se historicky nejdražším anglickým hráčem. Ale je také módní ikonou a oblíbenou personou, která přesahuje hranice fotbalového trávníku. A to registruje i slavná italská oděvní společnost Gucci.

Mikrofon na zádech? Ronaldova láska překvapila na zápase nečekaným předmětem pod tričkem

28. června 2021 15:28

Cristiano Ronaldo, jeden z nejlepších fotbalistů světa, odehrál v neděli zřejmě své poslední utkání na mistrovstvích Evropy. Při příštím šampionátu 2024 v Německu mu bude 39 let. Možná proto pozval do španělské Sevilly, kde se osmifinále proti Belgii hrálo, i svou snoubenku Georginu Rodriguezovou. Anebo za tím mohou být i peníze a spolupráce se streamovací službou Netflix.

Neobjektivní novinář: Komentování fotbalu v Česku? Jako dabing německého porna

18. června 2021 16:44

Fotbalové mistrovství Evropy je v plném proudu. Sledují ho miliony fanoušků po celém světě a výjimkou není ani Česko. „Proč sebereflexe nefunguje i při komentování fotbalu? Byl bych nerad, kdyby tenhle můj komentář vyzněl jako nějaký laciný hejt, ale nechápu, jak je možný, že při hokeji se na ČT objevují komentátoři a experti, kteří mají co říct a jejich glosy působí odborně, a při fotbale tam napochoduje frajer (mimochodem dlouholetý expert), který bez přehánění nedá dohromady souvislou větu,“ píše ve svém komentáři Neobjektivní novinář.

Pražští celníci našli v Sapě desetitisíce padělaných roušek, které se zde i vyráběly

9. prosince 2020 20:12

Pražští celníci při celorepublikové kontrolní akci Rouška 2. a 3. prosince odhalili na tržnici Sapa na Praze 4 velké množství padělaných roušek. Ve skladu našli mnoho nažehlovacích nášivek nejrůznějších světových značek, jako jsou Gucci, Adidas, Nike, Louis Vuitton, Chanel, Dior nebo Apple. Zabavili téměř 65 tisíc kusů zboží, jehož hodnotu odhadli až na 18 milionů korun.

Rabování jsou reparace, tvrdí aktivistka z BLM. Poklidné demonstrace zavrhuje

13. srpna 2020 20:33

Organizátorka protestů hnutí Black Lives Matter v Chicagu otevřeně obhajuje rabování a násilnosti, které o víkendu ve městě proběhly. Podle Ariely Atkinsonové je totiž rabování formou reparací. Černošská aktivistka je také toho názoru, že nazývat někoho z rabujících kriminálníkem, je založeno na rasismu, a odmítá pokojné demonstrace.