CNN Prima News gymnastika

gymnastika

Výpis příspěvků ke štítku „gymnastika“

Tvrdá odplata za válečný symbol Z na hrudi. Ruský gymnasta dostal roční zákaz

18. května 2022 14:13

Disciplinární komise Mezinárodní gymnastické federace (FIG) potrestala ročním zákazem startů ruského gymnastu Ivana Kuljaka za veřejnou podporu ruské invaze na Ukrajinu. Prohřešku se dopustil na březnovém Světovém poháru v Dauhá, kde si přišel na slavnostní vyhlášení pro bronzovou medaili za cvičení na bradlech s připnutým písmenem Z na hrudi. Stejný znak na sobě mají na Ukrajině ruská vojenská vozidla.

Gymnastka, kterou si zamilovalo celé Rusko. Co víme o Putinově údajné milence?

8. března 2022 11:58

Ruský prezident Vladimir Putin je známý tím, že si velmi ostře střeží soukromí. To platí i o jeho rodině, do které by podle spekulací měla patřil ruská moderní gymnastka Alina Kabajevová. Bývalá olympijská vítězka, která by s hlavou Ruska měla mít čtyři děti, se nyní pravděpodobně skrývá ve Švýcarsku. Jaký je příběh „první milenky“?

Poprask v gymnastice. Rus si dal na dres válečné písmeno Z a stál vedle Ukrajince

6. března 2022 15:28

Někteří Rusové, kteří jsou vidět, válku na Ukrajině mlčky přecházejí, jiní říkají, že krvavý konflikt je vždycky špatný a další invazi veřejně podporují. Do této skupiny patří ruský gymnasta Ivan Kuljak. Na Světovém poháru v katarském Dauhá měl na svém dresu napsané písmeno Z. Jak se nyní celý svět z videí a fotografií dozvídá, právě bílé „zetko“ se při ostřelování Ukrajiny nachází na vozech či tancích armády Vladimira Putina.

Existuje jen medaile, nic jiného. Zlaté olympioničky se vyhýbají sociálním sítím

30. července 2021 17:03

Nové téma olympijských her v Tokiu nastavila hvězdná gymnastka Simone Bilesová. V úterý mnohé šokovala tím, že odstoupila z finále ženské týmové gymnastiky a později i víceboje, ve kterém měla obhajovat zlato. Důvodem je její psychický stav. Právě ten se snaží „v normě“ udržovat i nové držitelky zlatých medailí: plavkyně Ariarne Titmusová a cyklistka Annemiek van Vleutenová.

Psychika ničí olympioniky. Kvůli hlavě hvězdná gymnastka Bilesová o zlato nebojovala

27. července 2021 23:53

Jedna z největších amerických nadějí na nejcennější kov z letních olympijských her v Tokiu, Simone Bilesová, v úterý odstoupila z finále ženské týmové gymnastiky. „Je to na nic, když bojujete s vlastní hlavou,“ sdělila novinářům poté, co oznámila, že se obává o své duševní zdraví. Právě to je podle ní důležitější. Není první sportovkyní, kterou na olympiádě v Tokiu trápí psychika.