reklama
CNN Prima News hádka

hádka

Výpis příspěvků ke štítku „hádka“

Piráti se do sebe ostře pustili. Jdi do p*dele, vmetla Gregorová Ferjenčíkovi

5. ledna 2022 16:12

Piráti už si před veřejností neberou vůbec žádné servítky. Na sociálních sítích se mezi sebou otevřeně a velmi ostře urážejí a častují se těmi nejsprostšími nadávkami. V hlavní roli je tentokrát bývalý poslanec Mikuláš Ferjenčík, který upozornil na výrok kandidátky na předsedkyni strany Jany Michailidu, která se netají fascinací komunismem. Okamžitě se na něj sesypali další Piráti, kteří nechápou, proč vůbec něco takového zveřejnil. Ferjenčík to po kritice smazal. Redakce CNN Prima NEWS si ale udělala screeny pirátské konverzace.

Ledecký k Prymulovi: Mám s vámi problém. Doporučujete opatření, přitom na nich vyděláváte

30. listopadu 2021 20:28

Na kamarádství to nevypadá. Hudebník Janek Ledecký se v pořadu Co Čech, to politik! televize CNN Prima NEWS postavil exministrovi zdravotnictví Romanu Prymulovi. Na epidemiologovi mu vadí, že doporučuje opatření jako jsou testy a vakcinace, a přitom na tom zároveň vydělává. Podle Prymuly to ale není pravda. Exministr zdůraznil, že ve střetu zájmů není.

Neumíte počítat do jedné, pletete jablka s hruškami. Jaké hlášky zazněly v Partii?

8. listopadu 2021 06:27

V nedělní Partii nebylo nouze o třaskavé výroky i zpochybňování odborných kompetencí. Šéfka TOP 09 Markéta Pekarová Adamová a předseda hnutí SPD Tomio Okamura se pohádali kvůli uniklému návrhu programu budoucí vlády, výrocích o migrantech nebo rozhodnutí Pekarové neucházet se o post ministryně práce a sociálních věcí. Emoce ale rozbouřila i délka Okamurova projevu.

reklama