CNN Prima News hádka

hádka

Výpis příspěvků ke štítku „hádka“

Hádka ve studiu: Co si to dovolujete, chlape? soptila Balaštíková. Lži, tvrdil Zdechovský

Zemědělství nerozumíte a v této otázce říkáte jednu lež za druhou, opřel se v pořadu 360° na CNN Prima NEWS europoslanec Tomáš Zdechovský (KDU-ČSL) do zákonodárkyně Margity Balaštíkové (ANO). Poslankyně se proti jeho slovům ostře ohradila. „Co si to dovolujete, chlape?“ hřímala a oponovala, že se zemědělci komunikuje od začátku svého působení ve Sněmovně.

STAN „dostal čočku“ od všech. Na koaliční schůzi měli zuřit Pekarová i Stanjura, co zaznělo?

První dohodovací řízení vládní koalice vedené premiérem Petrem Fialou (ODS) se mělo podle zjištění Deníku N nést ve velmi vyhroceném duchu. Zástupci všech koaličních stran se měli opřít především do Starostů, a to kvůli obsazení pozice zmocněnce pro euro ministrem pro evropské záležitosti Martinem Dvořákem (za STAN). Podle svědectví zdroje Deníku N prý hnutí doslova „dostalo čočku“.

Mynářová: Nám novináři viseli na bráně. Hrad bych hlídala jako za Zemana, vmetla Witowské

Nechť je „Kolářův Hrad“ alespoň z poloviny střežen jako ten „Mynářův“, napsala na Facebooku novinářka a manželka bývalého kancléře Alexandra Mynářová. Reagovala tím na výroky své kolegyně z oboru Světlany Witowské, která se vymezovala proti spekulacím o střetu zájmů svého partnera a současného prezidentova rádce Petra Koláře. Mynářová Witowskou nepřímo osočila z používání dvojího metru v novinářském přístupu k hradnímu osazenstvu. Witowská na sociálních sítích nereagovala.

Ostrá přestřelka Fialy a Babiše: Spílali si do drzých miliardářů a akademiků z jiné galaxie

Na sociálních sítích došlo ke slovní přestřelce mezi premiérem Petrem Fialou (ODS) a šéfem opozičního hnutí ANO Andrejem Babišem. Politici se přeli o to, kdo z nich je blíže běžným lidem. Předseda vlády se ohradil proti nařčení svého politického soka, že občanům nerozumí. Podle Fialy jsou to od dlouhodobě privilegovaného člověka a miliardáře „nehorázná a drzá slova“. „Nenechám se poučovat akademikem odtrženým od reality,“ reagoval Babiš.

Omluvím se, až vy se omluvíte, vzkazuje Schillerová premiérovi. Nastavuji vám jen zrcadlo

Hádka pokračuje, omluva nebude. Předsedkyně poslaneckého klubu hnutí ANO Alena Schillerová odmítá kritiku ze strany šéfky Sněmovny Markéty Pekarové Adamové (TOP 09) a premiéra Petra Fialy (ODS). Za svými slovy o „gaučové válečnici“ a „Mariji Zacharovové české politiky“ si prý stojí a jen nastavovala vládní koalici zrcadlo za to, že často volí podobnou rétoriku proti hnutí ANO. „Minulý týden mě paní Pekarová označila za hlásnou troubu Kremlu, o kolegovi Karlu Havlíčkovi koaliční politici mluví jako o agentu Rosatomu,“ sdělila redakci CNN Prima NEWS. Obdobně se vyjadřovali i její kolegové a kolegyně z hnutí.

Schillerová: Gaučová válečnice Pekarová je jako mluvčí Kremlu. Ubohost, reagovala poslankyně

Na sociální síti X došlo k ostré přestřelce mezi předsedkyní Sněmovny Markétou Pekarovou Adamovou (TOP 09) a místopředsedkyní ANO Alenou Schillerovou. Zástupkyně pětikoalice se vymezila proti úternímu vystoupení své opoziční kolegyně a jejímu výroku o strašení jadernou válkou. Schillerová se v odpovědi ohradila proti nálepkování, předsedkyni TOP 09 nazvala „gaučovou válečnicí“ a přirovnala ji k mluvčí ruského ministerstva zahraničí Mariji Zacharovové. Podle Pekarové Adamové šlo o ubohou reakci. Podle ministra vnitra Víta Rakušana (STAN) je komentář Schillerové neomalený.

Dramatický silvestr v Hradci Králové: Alkohol rozpoutal v rodině peklo, dvě ženy zkolabovaly

K neobvyklému konfliktu několika lidí v rámci rodiny vyjely o silvestru do domu na Pražském Předměstí v Hradci Králové dvě policejní hlídky. Na místě navíc zkolabovala mladá dívka, která přestala dýchat. Život jí zachránili policisté tím, že ihned zahájili resuscitaci. Další dvě ženy byly odvezené na záchytku a do nemocnice. O události informovala policie až nyní.

Oběť, nebo agresor? Brutálně zavražděná Patrícia měla sousedy terorizovat, roli hrál alkohol

Představy o domácím násilí vám naruším. Se zavražděnou Patrícií jsem byla neustále ve sporu a psát o ní, že byla milá a ochotná pomoci, je z kategorie sci-fi. Těmito slovy zahájila své svědectví Monika Kozelová, bývalá slovenská poslankyně a sousedka brutálně usmrcené 48leté ženy. Tvrdí, že Patrície, jíž měl vrah vyříznout srdce a další orgány, byla těžká alkoholička, která sousedy terorizovala. Její popis událostí, k nimž v domě, kde obě ženy žily, docházelo, se liší od dalších svědectví. V nich je za agresora popisován partner Jozef, kterého policisté zadrželi.