CNN Prima News hádka

hádka

Výpis příspěvků ke štítku „hádka“

Budoval jste Agrofert za pomoci StB, řekl Pavel. Babiš: Jste nejúspěšnější agent cvičený KGB

25. ledna 2023 22:11

Prezidentští kandidáti Petr Pavel a Andrej Babiš (ANO) se v Superduelu: Bitvě o Hrad na CNN Prima NEWS do sebe ostře pustili. Názorově se střetli kvůli holdingu Agrofert, který Babiš před lety vložil do svěřenských fondů, aby vyhověl zákonu o střetu zájmů. Pavel prohlásil, že Agrofert přežil jen díky dotacím a že jej expremiér vybudoval s bývalými agenty StB. Babiš ostře opáčil, že Pavel svými slovy uráží zaměstnance Agrofertu a jejich rodiny. Pavla pak označil za „nejúspěšnějšího špiona cvičeného KGB“.

Spor o prsa Korejky? Šípová se ostře pustila do Pirátů: Ženám se ve straně dobře nedýchá

20. prosince 2022 20:54

Piráti na svém fóru řeší incident, ke kterému došlo krátce po odehrání finálového klání v Kataru. Pirátský exposlanec Mikuláš Ferjenčík totiž k těsnému vítězství fotbalistů Argentiny nad Francií napsal, že bylo „o prsa korejské ženy“. Ve sportu běžně používaná hláška však naštvala některé jeho kolegy. Ohradila se například senátorka Adéla Šípová (za Piráty), která nyní kvůli své reakci čelí na sociálních sítích posměchu. Z pozdějšího vyjádření Šípové vychází, že se jí příliš nezastali ani členové Pirátů. Politička na fóru strany nešetřila kritikou.

Bizarní spor o ženské poprsí. Piráti se pohádali kvůli finálovému klání v Kataru

19. prosince 2022 12:28

Bylo to o prsa korejské ženy, komentoval pirátský exposlanec Mikuláš Ferjenčík výsledek nedělního finále fotbalového mistrovství světa v Kataru mezi Argentinou a Francií. Na Twitteru si za to vysloužil kritiku od některých svých kolegů. Senátorka Adéla Šípová (za Piráty), kterou příspěvek o poprsí očividně urazil, vyzvala Ferjenčíka, aby post smazal. Většina komentujících se ale autora příspěvku zastala.

Hádka kvůli rozpočtu. Jste královna Instagramu, vyslechla si Schillerová od Stanjury

29. září 2022 16:03

Bývalá ministryně financí Alena Schillerová (ANO) se při projednávání státního rozpočtu ostře pustila do svého nástupce Zbyňka Stanjury (ODS). Během schůze dolní komory uvedla, že neodvádí poctivou práci a že avizované příjmy do státní kasy jsou jen „virtuální“. Stanjura se proti své předchůdkyni ohradil a označil ji za „královnu Instagramu“. Podotkl, že sama žongluje s čísly.

Hádka jako v družině. Jste trapný, vmetl Jurečka Okamurovi. Ne, to jste vy, opáčil šéf SPD

26. září 2022 20:32

Ostrá slova kvůli Rusku, skákání do řeči i slovní útoky. Diváci povolební Partie Terezie Tománkové v lánském zámku byli svědky několika hádek mezi vládními politiky a šéfem opozičního hnutí SPD Tomiem Okamurou. Zatímco ministra práce a sociálních věcí Mariana Jurečku (KDU-ČSL) osočil ze lži, šéfa Senátu Miloše Vystrčila kritizoval za údajné překrucování slov. Koaliční politici mu ostrá slova vrátili – Okamura si vyslechl, že se chová trapně a že chce vyjednávat s nepřátelským Ruskem ohledně plynu.

Hádka kvůli obstrukcím: Řešili jsme jen energie, tvrdí Nacher. Skopeček se do něj pustil

28. srpna 2022 13:06

Vládní a opoziční politici se v nedělní Partii pohádali o pátečních „obstrukcích“ v Poslanecké sněmovně, kvůli nimž se jednání protáhlo až do sobotního rána. Poslanec Patrik Nacher (za ANO) opozici hájil, že během 11hodinové debaty chtěla řešit hlavně energie. Jan Skopeček z ODS si naopak stěžoval, že opoziční politici zdržovali řešení energetické krize postranními tématy.

Hrůzný čin má dohru. V Přerově muž zabil známého, policie ho obvinila z vraždy

14. srpna 2022 09:50

Kriminalisté obvinili jednačtyřicetiletého muže z vraždy o tři roky mladšího známého na ulici v Přerově. Tragédii předcházela podle policie hádka mezi dvěma opilými muži, starší z nich poté vytáhl nůž a známého bodl. Oběť zemřela na místě. Útočník z místa utekl, po několika desítkách minut se přišel nakonec sám na policii udat. Podezřelému s trestní minulostí hrozí až 20 let vězení, uvedl na Twitteru policie krajský policejní mluvčí Libor Hejtman. Kriminalisté podali krajskému státnímu zástupci podnět k vydání návrhu na vzetí muže do vazby.