reklama

Harry a Meghan skryli na fotografii tvář syna. Snímek přesto dojal tisíce fanoušků

Na fotografii malý Archie drží balónky a je zády k objektivu.
Zdroj: Profimedia.cz

Vévoda a vévodkyně ze Sussexu zveřejnili novou fotografii syna Archieho z oslavy jeho narozenin. Podle blízkých zdrojů rodiny dvojice záměrně syna nevystavuje záři reflektorů a jejich syn je na snímku zády k objektivu. Přesto fotografie zveřejněná na webu Archewell dojal tisíce fanoušků.

reklama

Syn vévody a vévodkyně ze Sussexu ve čtvrtek oslavil druhé narozeniny. Při této příležitosti Meghan Markleová a princ Harry zveřejnili jeho speciální snímek. Na fotografii malý Archie drží balónky a je zády k objektivu.

K tématu

Dvojice se podle nejmenovaného zdroje webu US Magazine rozhodla neukázat syna novinářům záměrně. A důvod? Už dříve, když se rodina vzdala svých královských povinností, prý plánovala „strávit tento den soukromě“. Fotografie je pořízená v jejich sídle v Montecitu, v okrese Santa Barbara v Kalifornii, jehož cena se pohybuje okolo 14 milionů dolarů (300 milionů korun).

Snímek nese také vzkaz. Britský princ Harry a jeho žena Meghan vyzývají prostřednictvím fotografie, zveřejněnou na webu Archewell, k dárcovství, které by pomohlo poskytnout vakcíny proti covidu nejchudším zemím. Pár tím chce jít svému synovi příkladem. „Chtějí, aby Archie vyrostl a porozuměl tomu, že je důležité i dávat,“ dodává zdroj z jejich blízkosti, který si přál zůstat v anonymitě.

Pro dvouletého Archieho jsou to poslední narozeniny, kdy má rodiče jen pro sebe. Už brzy se mu totiž narodí sestřička. Vévodkyně má pro svou nenarozenou holčičku navíc i neobvyklý dárek, který ji vyšel minimálně na sto tisíc korun. Více se dočtete zde.

V úterý Meghan oznámila, že napsala dětskou knížku inspirovanou Archiem a Harrym. Vyjít má příští měsíc. Kniha nese název Lavička (The Bench). Zachycuje vztah mezi otci a syny, který je čtenáři předkládán očima matky.

Na fotografii malý Archie drží balónky a je zády k objektivu.
Na fotografii malý Archie drží balónky a je zády k objektivu.
Zdroj: Profimedia.cz

K tématu

reklama
reklama

Další hlavní zprávy

Sport

„Jako kdybych to znova vyhrál.“ Dojatý Šebrle má po šesti letech zpět ztracené zlato

„Jako kdybych to znova vyhrál.“ Dojatý Šebrle má po šesti letech zpět ztracené zlato

Zlatá olympijská medaile Romana Šebrleho je opět na světě. Ztracený artefakt, který získal v roce 2004, poslal zatím neznámý nálezce v obálce na obecní úřad v Nosislavi na Brněnsku. Šebrle o ni přišel v roce 2016 během dětského golfového turnaje. Za její nalezení dokonce vypsal odměnu. Ve čtvrtek si ji v malé obci 20 km jižně od Brna osobně vyzvedl. Vypsanou odměnu 100 tisíc korun zatím nikdo nechce.

Covid cestovní seriál: Přísný sever Afriky. Co potřebujete do Egypta, Maroka či Tuniska?
Obchod v Olomouci zakazuje vstup očkovaným proti covidu. Úřady prošetřují diskriminaci
reklama
reklama
Zákrok v Teplicích působí na Romy jako veřejná poprava, říká člen rady vlády

Ústecký kraj

Domácí zpravodajství

Předvolební vysílání na CNN Prima NEWS startuje 1. července velkou politickou diskusí
Pirátský kandidát na ministra považuje vyšší zdanění za řešení bytové krize
Tachezy: Indická mutace delta může v Česku převládnout koncem léta
Další články
reklama
reklama