reklama
CNN Prima News Meghan Markleová

Meghan Markleová

Výpis příspěvků ke štítku „Meghan Markleová“

Meghan byla směšná, rozčílil se její otec. Trvá na tom, aby jí odebrali šlechtický titul

22. listopadu 2021 17:19

Meghan Markleová si v posledních dnech vysloužila kritiku hned dvakrát. Poprvé, když se na televizních obrazovkách během slavnostního galavečera s názvem Pozdrav svobodě (Salute to Freedom), na němž se předávala vojenská vyznamenání, objevil její královský titul před titulem jejího manžela, prince Harryho. Podruhé čelila silné kritice, když vystoupila v televizní show americké moderátorky Ellen DeGeneresové. Podle jejího otce Thomase Marklea by jí měli za její trapné vystoupení šlechtický titul odebrat.

Meghan mňoukala před zkoprnělými prodavači. Za svůj výstup schytala ostrou kritiku

19. listopadu 2021 21:09

Uživatelé sociálních sítí si dobírají vévodkyni Meghan Markleovou, která v pátek vystoupila v televizní show americké moderátorky Ellen DeGeneresové. Bývalá herečka se snažila divákům předvést bezstarostnější stránku své povahy, kterou se prý odlišuje od královské rodiny. Podle kritiků se však svým chováním ztrapnila.

Meghan ve sporu s bulvárem zatajila podstatný detail. Prostě jsem zapomněla, hájí se

15. listopadu 2021 16:01

V minulém týdnu začal soud v Londýně projednávat odvolání britského bulvárního média s manželkou prince Harryho – Meghan Markleovou. Nikdo však nečekal, že od ní uslyší omluvu. Vévodkyně ze Sussexu uvedla, že když v případu dříve vypovídala, „nevzpomněla si“ na rozhovory se svým bývalým tajemníkem pro komunikaci. Ty se měly týkat spolupráce s autory její a Harryho biografie.

Rozparek a hluboký výstřih. Meghan ve vyzývavých rudých šatech uchvátila válečné veterány

11. listopadu 2021 21:22

Na slavnostním galavečeru v New Yorku s názvem Pozdrav svobodě (Salute Freedom), na němž se předávala vojenská vyznamenání, získala nejvíce pozornosti manželka prince Harryho Meghan Markleová. Oslnila vyzývavými rudými šaty s hlubokým výstřihem, rozparkem a holými zády. Harry oblékl smoking, na který si připnul své medaile z vojenské služby. Uniformu kvůli královským protokolům obléknout nesměl.

Za propagaci placené rodičovské dostali poukazy do Starbucks. Meghan podpořila aktivisty

3. listopadu 2021 17:01

Meghan Markleová se nevzdává a pokračuje ve svém boji za placenou rodičovskou dovolenou v USA. Tentokrát na sebe upozornila tím, že skrze svoji nadaci Archewell darovala zaměstnancům organizace, která vede národní kampaň za získání placené rodičovské dovolené a nemocenské, dárkové poukazy na kávu do řetězce Starbucks v hodnotě 25 dolarů (přibližně 550 korun).

Princ Harry se od svatby s Meghan téměř nesměje. Rozvod je nemine, tvrdí bratr vévodkyně

2. listopadu 2021 07:20

Thomas Markle junior se opět pustil do své mladší sestry Meghan Markleové. Během premiéry australské televizní reality show označil vévodkyni ze Sussexu za povrchní ženu, které peníze a sláva stouply do hlavy. Meghan prý odkopla svého prvního manžela a stejný osud nemine ani prince Harryho. Její chování pak spolu s dalšími účastníky show označil za chladnokrevné.

reklama