CNN Prima News Meghan Markleová

Meghan Markleová

Výpis příspěvků ke štítku „Meghan Markleová“

Proč se Meghan nerozloučila s Alžbětou II.: Nový král si to nepřál. Co vzkázal Harrymu?

10. září 2022 10:17

Zřejmě nastal konec všem spekulacím. Důvodem, proč vévodkyně Meghan nepřijela na zámek Balmoral, aby se rozloučila s královnou Alžbětou II., byl údajně fakt, že si to Karel III. nepřál. Podle britského deníku The Sun o tom král svého nejmladšího syna informoval po telefonu. Zmínil také, že na zámek nepřijede ani choť prince Williama Kate.

Ikonické snímky královny: Umazaná od oleje či v koňském sedle, těžkosti zaháněla smíchem

9. září 2022 12:44

Ve čtvrtek britská monarchie přišla nejen o jeden z nejmilejších úsměvů, ale také o symbol jistoty, elegance a důstojnosti. Truchlící Velkou Británii snad těší alespoň myšlenka, že zesnulá královna Alžběta II. prožila naplněný život plný dobrodružství a setkání s nepřeberným množstvím zajímavých lidí. Redakce CNN Prima NEWS přináší výběr fotografií, které vykreslují šlechtičnu v rozdílných rolích.

Unikátní vztah Alžběty II. a Harryho: Vnuka i přes neshody zbožňovala. Rozloučit se nestihli

9. září 2022 07:12

Vztah mezi zesnulou královnou Alžbětou II. a jejím vnukem, princem Harrym, lidé z jejich okolí popisovali jako unikátní. Podle mnohých byl mladší syn princezny Diany miláčkem britské panovnice, v mnohém se podobal jejímu manželovi princi Philipovi. Škádlení mezi babičkou a vnukem bylo běžné a mnohé princi procházelo. K poslednímu rozloučení však nedošlo – princ Harry do skotského zámku Balmoral dorazil pozdě.

Děsivý zážitek vévodkyně Meghan: Můj syn málem uhořel, my museli pokračovat v oficialitách

25. srpna 2022 17:30

Meghan Markleová spustila svůj dlouho očekávaný podcast s názvem Archetypes (Archetypy). Do první epizody si pozvala svou dlouholetou přítelkyni a tenisovou šampionku Serenu Williamsovou. Posluchače pak šokovala svým příběhem z turné po Jižní Africe. Zatímco se ona s manželem účastnila oficiálního programu, její syn Archie málem uhořel v dětském pokoji.

Už jich mám plné zuby a nechci je ani vidět. Novinářka se opřela do Harryho s Meghan

18. srpna 2022 00:17

Princ Harry a jeho manželka Meghan se velké lásce u Britů dál netěší. Nedávno oznámili, že se v září chystají opět navštívit Londýn. Místo chvály se na ně ovšem snesla kritika. Do manželského páru se opřela například novinářka Carole Maloneová nebo moderátor Piers Morgan. Maloneová dokonce Sussexům vzkázala, že je v Británii vůbec nechce a ani by jí nevadilo, kdyby se do země už nevraceli.