CNN Prima News Meghan Markleová

Meghan Markleová

Výpis příspěvků ke štítku „Meghan Markleová“

Princ Harry neschvaloval bratrovi svatbu s Kate. William si prý nevybíral srdcem, ale rozumem

William se nerozhodoval srdcem, ale rozumem, když se rozhodl oženit s Kate Middletonovou. Tvrdí to princ Harry, mladší bratr korunního prince. Bratra kvůli tomu kritizoval, a to byl také jeden z důvodů, proč se oba sourozenci začali navzájem odcizovat, píše o tom magazín Page Six s odkazem na slova spisovatele Roberta Hardmana, jehož kniha Zrození krále se dostala ve čtvrtek na pulty knihkupectví.

Šokující odhalení v královské rodině. Meghan odtajnila, kdo jsou „rasisté“ i další záhady

Rivalita za zdmi Buckinghamského paláce, pošramocené rodinné vztahy i důvody, proč Harry s Meghan museli opustit Frogmore Cottage, přetřásá kniha Endgame novináře a spisovatele Omida Scobieho. Ten například tvrdí, že Meghan králi prozradila, kdo měl mít rasistické poznámky před narozením syna Archieho. Scobie píše o tom, jak král Karel III. odmítl pozvání na křtiny nejmladší vnučky, či o tom, jak moc špatné vztahy panují mezi Catherine a Meghan.

Chce se Harry vrátit do vlasti? V Británii má shánět dům, Meghan to nese nelibě

Princ Harry se porozhlíží po novém domově ve Velké Británii, protože se ve Spojených státech cítí izolovaný. Podle informací magazínu OK! by rád koupil nemovitost ve své domovině, pomoc od svého otce krále Karla III. ale nechce. Královský expert tvrdí, že je velmi nepravděpodobné, že by Harryho manželka Meghan Markleová chtěla trávit více času mimo Spojené státy, k Anglii totiž nechová žádné pouto.

Princ William odrazoval bratra od sňatku s Meghan. Mluvil o ní jako o zločinci, tvrdí Harry

Princ William měl o Meghan Markleové už od samého začátku pochybnosti. Byl přesvědčen, že se jí nepodaří zapadnout do královské rodiny, a svého bratra prince Harryho na to opakovaně upozorňoval. Princ z Walesu měl s vévodkyní ze Sussexu údajně zacházet jako s „odsouzeným zločincem“, a to jen proto, že byla americkou herečkou, popsal Harry ve svých memoárech.

Toxický vztah Harryho a Meghan. Už i Američané je vyhazují, říká expertka na královskou rodinu

Manželství prince Harryho a Meghan Markleové vnímá Barbora Koukalová, která se dlouhodobě zabývá britskou královskou rodinou, jako toxický vztah. Pro CNN Prima NEWS zástupkyně šéfredaktora webu Expres.cz řekla, že už i Američané pár ze své země vyhánějí. Podle Cyrila Svobody, bývalého ministra zahraničních věcí, již není možné, aby se Harry do Buckinghamského paláce vrátil jako jeho plnohodnotný člen.