CNN Prima News Havířov

Havířov

Výpis příspěvků ke štítku „Havířov“

Hasiči evakuovali nádraží v Havířově, vlaky nejezdí. U trati stavaři poškodili plynové potrubí

Aktualizováno

Hasiči v pondělí odpoledne z preventivních důvodů evakuovali železniční nádraží a jeho okolí v Havířově na Karvinsku. Nedaleko tratě stavaři poškodili plynové potrubí. Doprava je mezi Ostravou a Albrechticemi u Českého Těšína zastavena, řekl mluvčí Správy železnic Martin Kavka. Oprava plynového potrubí podle něj potrvá tři až čtyři hodiny. Dopravce zavedl náhradní autobusovou dopravu.

Kauza, která nemá v Česku obdoby. Dva muži chtěli rychle zbohatnout, zabít mohli 158 000 lidí

Kauza, která nemá v historii české kriminalistiky obdoby. Rudolf Fian a Tomáš Křepela rozjeli smrtící byznys plán, který spočíval v míchání lihu s metanolem. Pančovaný alkohol pak zabil 50 lidí. Mohlo jich být ještě daleko víc. Pachatelé dostali doživotí. V Česku kvůli tomu zavládla prohibice. Metanolovou kauzu řeší další díl videopodcastu HLASY ZLOČINU.

Horko v Havířově: Rakušan čelil ostrým výpadům. V debatách ho vystřídá Nerudová a Farský

Kdo vás platí? A nestydíte se za sebe? I těmto dotazům čelil ministr vnitra Vít Rakušan (STAN) během závěrečné debaty v havířovském domě Reneta. S kritiky se neshodl například v otázce Ukrajiny. Velké vášně vzbuzovala také diskuse o migraci. Debaty bez cenzury budou pokračovat dál. Rakušana vystřídají lídři STAN do europarlamentu Jan Farský a Danuše Nerudová.

Rakušan znovu ve volejbalové šatně. Pánové, tohle nebylo špatný, prohlásil a zmínil posilu

Ministr vnitra Vít Rakušan (STAN) zveřejnil v pondělí ráno další propagační video z volejbalové šatny, v níž „hecuje“ své spoluhráče. „Pánové, tohle nebylo špatný. Lidi nám nadávaj, ale některý nám i fanděj,“ prohlásil. Vicepremiér a šéf Starostů rovněž naznačil, že v příštích Debatách bez cenzury by mohli mít hlavní slovo další představitelé hnutí STAN.

MAPA: Kde v Česku najdete nejzajímavější vánoční trhy? Okouzlí prostředím i programem

Aktualizováno

Vůně svařáku, cukroví, zasněžené náměstí či náves a čas strávený s nejbližšími. Každoročně se na vánoční nebo adventní trhy těší statisíce lidí. Mezi nejvyhlášenější patří ty na Staroměstském náměstí v Praze, stejně krásnou vánoční atmosféru však mohou nabídnout i menší trhy napříč republikou. Redakce CNN Prima NEWS pro vás vybrala patnáct míst, kam můžete s rodinou a přáteli vyrazit před Štědrým dnem načerpat sváteční náladu.