reklama
CNN Prima News HC Škoda Plzeň

HC Škoda Plzeň

Výpis příspěvků ke štítku „HC Škoda Plzeň“

Hokejová Plzeň uzavřela s fanoušky unikátní sázku. Chce je přilákat zpět na stadion

16. října 2021 11:40

Hokejové týmy pořádně odskákaly nejtužší koronavirové časy – povolená návštěva v krytých halách byla žádná nebo minimální. A příjmy ze vstupného logicky zrovna tak. Proto v extraligových organizacích zavládla euforie, když se před sezonou 2021–2022 dozvěděly, že tribuny se mohou kompletně zaplnit. Jenže čtvrtina soutěže je prakticky pryč a žádný hlad po vstupenkách nenastal. Jedním z klubů, který nad nezájmem fanoušků kroutí hlavou, je Škoda Plzeň.

Hokejové Plzni začíná éra „pogulašová“. Zvládne tým odchod mašiny na body?

27. dubna 2021 16:58

Útočník Milan Gulaš se v Plzni poprvé objevil v roce 2012. Během necelé sezony zvládl udělat 55 bodů a vydal se do ruské KHL. Když se na západ Čech před ročníkem 2017/2018 vracel, plzeňští fanoušci si dobře pamatovali jeho několik let starý příspěvek. Nezklamal je. Za čtyři sezony zaznamenal celkem 278 bodů, třikrát se v dresu „Škodovky“ stal nejproduktivnějším hráčem základní části extraligy. Teď se však vrací do rodných Českých Budějovic.

Už žádné tréninky venku v Dobříši. Hokejová extraliga se možná rozjede příští týden

22. října 2020 14:34
Aktualizováno

Nejvyšší hokejová soutěž se 11. října v České republice na základě vládních nařízení zastavila a „zmrazená“ zůstane minimálně do 3. listopadu. I přes nepříznivé tuzemské koronavirové statistiky by se mohla extraliga znovu rozběhnout už příští týden. Podmínkou bude zrychlené testování, jak stojí ve zprávě směřované klubům, kterou přinesl web iSport.cz. Brzy by mělo dojít také na fotbalové soutěže.

Hokejoví fanoušci vzkazují vládě, že opatření dělají z milovaného sportu parodii

18. srpna 2020 14:53

Je jasné, že sport nejen v tuzemsku bude ještě mnoho měsíců dusit koronavirová pandemie a s ní spojená restriktivní opatření. I hokejové kluby výrazně trápí upravená maximální možná kapacita, kvůli které budou se začátkem extraligy nadále tratit miliony korun. To, že je vstup na stadion masivně omezen 500 diváky, se logicky nelíbí ani fanouškům. Skalní příznivci ze všech koutů republiky proto v pondělí zveřejnili společnou výzvu adresovanou vládě. Níže v článku naleznete rozhovor se zástupcem fanouškovské skupiny Škodovácí, která aktivně podporuje tým HC Škoda Plzeň.

reklama