CNN Prima News Hearthstone

Hearthstone

Výpis příspěvků ke štítku „Hearthstone“

Na světovém šampionátu v Hearthstone si zahraje i Čech. Už se stihl stát mistrem Evropy

Před dvěma lety měl světový titul ve hře Hearthstone na dosah ruky, nakonec skončil druhý. Letos je český esportovec Jaromír Vyskočil na nejlepší cestě stát se světovým vládcem. Na konci března se stal evropským šampionem a díky tomu si zajistil místenku na mistrovství světa, které se uskuteční ve druhé polovině roku. „Jsem hodně šťastný, že jsem to zvládnul,“ řekl Vyskočil v nejnovějším díle pořadu CNN Prima Gaming. Ten můžete sledovat každou sobotu od 22:35.

Startuje Vodafone Mistrovství ČR v počítačových hrách. Ve kterých titulech se bude soutěžit?

Listopad bude ve znamení esportu. Již tento víkend začíná tradiční vyvrcholení letošní sezóny v podobě Vodafone Mistrovství ČR v počítačových hrách. V jeho rámci se uskuteční turnaje ve hrách Counter-Strike: Global Offensive, PUBG, League of Legends a Hearthstone. A právě posledně jmenovaný titul pozná svého šampiona již tento víkend. Grandfinále mohou diváci sledovat na Twitch kanálu PLAYzoneCZ.

Nejlepší hráči mobilních her se utkají už popáté na Samsung MČR

Hráči mobilního esportu se dočkali svého nejprestižnějšího turnaje v Česku. V pátek začíná jubilejní 5. ročník Samsung Mistrovství České republiky v mobilních hrách, ze kterého vzejde český šampion karetního titulu Hearthstone. V něm se utká 16 nejlepších hráčů této sezóny. Své krále pozná i hra Brawl Stars, která kombinuje prvky strategie, střílečky a žánru MOBA. Do finálové fáze turnaje se kvalifikovalo osm týmů. Celková finanční dotace pro hráče byla stanovena na 133 tisíc korun.

Prima bude hostit MČR. Půjde o jedno z nejmodernějších esportových studií v Evropě

Jubilejní desátý ročník Vodafone Mistrovství ČR v počítačových hrách a 5. ročník Samsung Mistrovství ČR v mobilních hrách jsou celoročním vyvrcholením domácí esportové sezóny. Pořadatelé však letos museli kvůli koronaviru zrušit klasickou akci v Brně, na kterou se loni přišlo podívat přes 52 tisíc diváků, a nahradit ji unikátní on-line podívanou. V prostorách FTV Prima vyroste jedno z nejmodernějších esportových studií v Evropě, které se postará o tři týdny on-line přenosů.