Holán musel s neobvyklým zánětem do nemocnice. Cítil jsem, že zase přichází bolest, říká


Herec a dabér Michal Holán musel být hospitalizován. Informoval o tom v příspěvku na svém instagramovém profilu. Naštěstí se nejednalo o nic závažného a již byl propuštěn domů.

Holán byl hospitalizován již minulý týden, kdy se měl účastnit natáčení talk show Jana Šípa. „Místo toho jsem skončil v nemocnici na Homolce,“ napsal Holán.

ČTĚTE TAKÉ: Josef Kemr za zprávu o blížícím se konci lékařům poděkoval. Jeho hrob si koupil herec Bareš

Nemocničnímu personálu poděkoval za jeho péči. „Chci ze srdce poděkovat všem sestřičkám a doktorům za jejich neuvěřitelnou péči, nádhernou energii a lidskost. Všichni by si zasloužili zlatou kartu za to, co pro lidi dělají,“ dodal Holán.

Důvodem hospitalizace herce, který před 12 lety podstoupil operaci tlustého střeva, byl zánět. „Cítil jsem tu bolest, že zase přichází. Byl to zánět, který není úplně běžný,“ řekl Holán pro web extra.cz.

„Rozhodl jsem se jít na Homolku a oni mi tam naměřili vysoké CRP. Bohužel, když jde o to střevo, tak se musí na nitrožilní antibiotika,“ doplnil Holán.

Svůj pobyt v nemocnici hodnotí pozitivně. „Já jsem si ten týden nádherně odpočinul, člověk má čas sám pro sebe. Takže něco špatného je k něčemu dobré,“ doplnil Holán.