Herečka Emma Stone porodila a zahraniční média vyzradila pohlaví. Je to holka

Herečka Emma Stone porodila svého prvního potomka. S manželem si své soukromí dobře střeží: Nejprve utajený vztah, pak utajená svatba a teď dobře střežené těhotenství a porod. Zahraniční média ale přišla na to, že herečka porodila holčičku, jméno ovšem novopečení rodiče neprozradili.

Podle zdrojů losangeleského magazínu TMZ porodila oscarová herečka už 13. března v Los Angeles, kde i s partnerem žije. Ona i otec miminka režisér a scénárista Dave McCary si své soukromí dobře střeží a svůj osobní život na sociálních sítích nesdílejí. Podle magazínu People se jim však narodila holčička.

Hvězda snímku La La Land sociální sítě nepoužívá vůbec a McCary jejich společnou fotografii na Instagramu sdílel naposledy začátkem prosince 2019, kdy oznámili zásnuby. Následnou svatbu ale nepotvrdili a nic dalšího ze svého soukromí neprozradili. Podle magazínu Elle se však tajně vzali v roce 2020.

Paparazzi těhotnou Emmu naposledy zachytili minulý měsíc po návštěvě lékaře a nákupech v Los Angeles. Měla na sobě pohodlné dlouhé černé šaty a přestože jí to moc slušelo, pokročilé těhotenství už nešlo přehlédnout.

Dvaatřicetiletá herečka před lety prozradila, že dříve nad svatbou ani nad dětmi nepřemýšlela. „Když jsem byla v pubertě, tvrdila jsem, že se nikdy vdávat nebudu a ani nikdy nebudu mít děti. Pak jsem ale dospěla a uvědomila si, že se chci vdát a mít děti,“ řekla své kolegyni Jennifer Lawrence pro Elle v srpnu 2018.

Emma Stone a Dave McCary se dali dohromady už v roce 2016, ale jak je páru vlastní, svůj vztah nějakou dobu tajili. Na veřejnosti se spolu poprvé objevili až v roce 2019 na udílení cen Sdružení filmových a televizních herců.

Tagy: