reklama
CNN Prima News heroin

heroin

Výpis příspěvků ke štítku „heroin“

Zdechovský: Za propuštěním Terezy jsou i tajné služby. Ukrývá se na bezpečném místě

20. listopadu 2021 17:50

Za případem Terezy Hlůškové byla napsána tečka. Češka, kterou věznil Pákistán poté, co ji celníci zadrželi v lednu 2018 na mezinárodním letišti v Láhauru s necelými devíti kilogramy heroinu, byla v sobotu propuštěna a může se vrátit domů. „Je to obrovský úspěch,“ poznamenal pro CNN Prima NEWS europoslanec Tomáš Zdechovský (KDU-ČSL), jenž se v případu angažoval.

Záhadná smrt modelky. Zdrogovali ji a odhodili u nemocnice, druhá dívka bojuje o život

20. listopadu 2021 14:15

Smrt čtyřiadvacetileté modelky Christy Gilesové otřásla Los Angeles, teď ji vyšetřují místní policisté. Skupina mužů měla ženu zdrogovat heroinem a následně ji vyhodit před jednou z kalifornských nemocnic, kde ji našli mrtvou. Kamarádka Gilesové, která s ní onen osudný večer trávila, bojuje o život. Šanci na zotavení má velmi malou.

Odročení kvůli kriketovému turnaji i stávce soudců. Jak probíhala kauza Terezy v Pákistánu?

1. listopadu 2021 17:27

Případ Terezy H. z Uherského Hradiště, která byla v roce 2018 zadržena na letišti v Pákistánu za pašování drog, oblétl svět. I přesto, že několik let strávila ve vazbě a vězení, byla mladá Češka v pondělí zproštěna obžaloby. Soud tak vyhověl jejímu odvolání. Redakce CNN Prima NEWS pro vás připravila časovou osu celé kauzy. Provázely ji i bizarní momenty.

Někdo zatýkal, jiný předával drogy. Jak pákistánská policie chybovala v případu Terezy?

1. listopadu 2021 14:28

Případ 25leté Češky Terezy H., která byla v Pákistánu nepravomocně odsouzena k více než osmi letům ve vězení za pašování heroinu, pokračuje zvratem. Mladou ženu v pondělí 1. listopadu odvolací soud zprostil obžaloby, policie údajně nepostupovala ve vyšetřování správně. To potvrdila i novinářka Tereza Engelová, která případ dlouhodobě sleduje. V čem měla pákistánská policie pochybit?

Australané našli mezi dlaždicemi 450 kg heroinu. Zachránili jsme životy, raduje se policie

16. října 2021 23:22

Australská policie zabavila dosud největší zásilku heroinu v historii země. V přístavu ve městě Melbourne úřady odhalily na 450 kilogramů drogy v hodnotě přibližně 140 milionů australských dolarů (téměř 2,3 miliardy korun). Informoval o tom server BBC News. Policisté v souvislosti s případem zatkli muže z Malajsie, za pašování a držení velkého množství narkotik mu hrozí až doživotní vězení.

Neplačte pro mě. Známý herec sdílel mrazivý vzkaz, za šest dní ho našli mrtvého

8. září 2021 19:34

Když poslední srpnový den herec Michael K. Williams sdílel příspěvek na svých sociálních sítích, nikdo netušil, že bude jeho poslední. Jen o šest dní později byl herec ze seriálu The Wire – Špína Baltimoru, nalezen mrtvý ve svém bytě ve Williamsburgu. Příčina smrti není jasná, existuje však podezření na předávkování heroinem. V příspěvku na Instagramu publikoval klip svého kolegy Tracyho Morgana „Neplačte pro mě“.

reklama