CNN Prima News hlavní role

hlavní role

Výpis příspěvků ke štítku „hlavní role“

Čerti s Mikulášem? Tradice, která může vést k traumatům. Hlavní roli přitom hrají rodiče

Návštěva Mikuláše s čerty a andělem je krásnou tradicí, postupem času se však mnohdy mění v byznys a nepřiměřeně děsivá představení. Myslí si to matky, které redakce CNN Prima NEWS oslovila. To, zda si dítě z návštěvy odnese psychické trauma, však mnohdy nezáleží na tom, jak se chovají převlečení lidé v kostýmech, ale jak na situaci zareagují rodiče. Psycholožka a vedoucí oddělení klinické psychologie Fakultní nemocnice Plzeň Dana Chmelařová poradila, na co si dát během Mikuláše pozor a jak své ratolesti v případě šoku uklidnit.

Zemřela legenda rakouského filmu. Simonischek natáčel s Menzelem, kondoloval i prezident

Ve věku 76 let zemřel rakouský filmový a divadelní herec Peter Simonischek. Známý je například jako představitel hlavní role v rakouské komedii Toni Erdmann, která byla v roce 2017 nominována na Oscara. Agentura APA napsala, že Simonischek, který zemřel v noci na úterý, je jedním z nejoblíbenějších herců Rakouska. Hlavní roli ztvárnil také ve slovensko-českém snímku Tlumočník režiséra Martina Šulíka, kde si zahrál po boku režiséra a herce Jiřího Menzela.

V Praze natáčí hollywoodské hvězdy. Slavný herec v mikině překvapil fanoušky v polévkárně

Od února se v české metropoli natáčí remake slavného němého hororu Nosferatu. Další neoficiální adaptace Draculy tak s sebou přináší možnost potkat v pražských ulicích řadu celebrit. Fotografiemi s některými z nich se již nyní chlubí fanoušci na sociálních sítích. V chystaném hororu se totiž objeví například americký herec Willem Dafoe, známý coby Goblin ze série Spider-Man. Kdo dál na filmu spolupracuje?

Exkluzivní seriály i filmy v předpremiéře. Prima startuje novou streamovací službu prima+

Trh streamovacích služeb se rozrůstá o přitažlivou novinku. Již ve středu 8. února spustí skupina Prima vlastní videoslužbu. Nová česká streamovací služba pro celou rodinu prima+ nabídne vedle televizních předpremiér tisíce filmových i seriálových titulů, včetně exkluzivní seriálové tvorby pod hlavičkou prima+ ORIGINALS. Uživatelé se mohou těšit například na komediální gangsterku Bodyguardi, politické drama Sedm schodů k moci, detektivní seriál Půlnoční zpověď či tajemnou detektivní love story Zákony vlka. Každý si může vybrat hned ze tří tarifů předplatného od prémiové verze bez reklam až po sledování zdarma s reklamami. Originální zaváděcí kreativní kampaň se opírá o animovanou rodinu Plusákových a mimozemšťana Pýtýho.

Mišík o filmu Banger: Před natáčením jsem měl ochrnutý obličej, na plátno se to ale hodilo

Premiéru si film Banger režiséra Adama Sedláka odbyl již v létě na Mezinárodním filmovém festivalu v Karlových Varech. Do kin ale oficiálně vstoupil až 22. září. Hlavní roli drogového dealera Alexe v něm ztvárnil zpěvák Adam Mišík, který pro CNN Prima NEWS přiznal, že ho před natáčením provázely zdravotní problémy. Podle něj to ale atmosféře snímku pomohlo.

Film Zátopek opanoval České lvy. Nejlepší herecký výkon předvedl Neužil

Jako nejlepší celovečerní film ocenila Česká filmová a televizní akademie (ČFTA) film Zátopek o slavném československém atletovi. Hlavní role manželů Zátopkových v něm ztvárnili Martha Issová a Václav Neužil, který si odnesl také cenu za nejlepší mužský výkon v hlavní roli. Za ženský výkon v hlavní roli získala Českého lva Pavla Gajdošíková za film Chyby.