CNN Prima News hlavní role

hlavní role

Výpis příspěvků ke štítku „hlavní role“

Mišík o filmu Banger: Před natáčením jsem měl ochrnutý obličej, na plátno se to ale hodilo

29. září 2022 12:51

Premiéru si film Banger režiséra Adama Sedláka odbyl již v létě na Mezinárodním filmovém festivalu v Karlových Varech. Do kin ale oficiálně vstoupil až 22. září. Hlavní roli drogového dealera Alexe v něm ztvárnil zpěvák Adam Mišík, který pro CNN Prima NEWS přiznal, že ho před natáčením provázely zdravotní problémy. Podle něj to ale atmosféře snímku pomohlo.

Film Zátopek opanoval České lvy. Nejlepší herecký výkon předvedl Neužil

5. března 2022 23:19

Jako nejlepší celovečerní film ocenila Česká filmová a televizní akademie (ČFTA) film Zátopek o slavném československém atletovi. Hlavní role manželů Zátopkových v něm ztvárnili Martha Issová a Václav Neužil, který si odnesl také cenu za nejlepší mužský výkon v hlavní roli. Za ženský výkon v hlavní roli získala Českého lva Pavla Gajdošíková za film Chyby.

Mlčení jehňátek a další kultovní snímky. Podívejte se na nejlepší filmy všech dob

19. června 2021 17:31

V žebříčcích nejlepších filmů všech dob často bývají uvedeny snímky, které sice byly v době své premiéry oblíbené nebo dokonce přelomové, ale v současnosti už se k nim vrací jen málokdo. Do našeho žebříčku nejlepších filmů jsme proto umístili dvacet jedna snímků, které jsou kultovní a zároveň stále aktuální. Samozřejmě jsme si vědomi, že filmové žebříčky bývají vždy silně ovlivněny subjektivními dojmy a každý vnímá toto téma velmi individuálně.