Hlavní zprávy v 18.55: Česko má další ohnisko nákazy

Hlavní zprávy

CNN Prima NEWS - živé vysílání

Ty nejnovější ověřené zprávy z domova i ze světa. Česko má další ohnisko nákazy. V Čečelicích na Mělnicku je 10 nových případů. Kolik dalších lidí muselo do karantény? Nejen o tom poskytneme informace v Hlavních zprávách od 18:55 – dnes s Klárou Doležalovou a Karlem Voříškem.

Česko má další ohnisko nákazy. Na ubytovně zemědělského družstva v Čečelicích na Mělnicku je 10 nových případů. 29 dalších lidí muselo do karantény. Více informací již v Hlavních zprávách od 18:55.

Další čtvrteční program na CNN Prima NEWS:

Cestovní byznys Richarda Questa (5) ve 20:15

Novinář CNN Richard Quest radí, jak si co nejvíc zpříjemnit a usnadnit časté pracovní cesty. Provede nás po hotelích a letištních saloncích, porovná letecké společnosti a představí věrnostní programy a benefity pro ty, kteří často cestují.

Svět vědy (54) ve 20:40

Jaké jsou nejnovější poznatky vědců, konstruktérů a objevitelů všeho druhu? Spousta problémů, se kterými se setkáváme v každodenním životě, má překvapivě zázračná řešení.

360° ve 21:10

Je to přesně 51 let, co odstartovalo na svůj let Apollo 11. Právě tento let skončil dobytím Měsíce. Připomeneme si slavnou misi a probereme nejnovější plány na dobývání Měsíce.

Tagy: