CNN Prima News Karel Voříšek

Karel Voříšek

Výpis příspěvků ke štítku „Karel Voříšek“

Dojemné překvapení ve studiu. Máme tě rádi, popřál Voříšek Doležalové ke kulatým narozeninám

Moderátorka Klára Doležalová slaví padesátiny. Významnou událost si nenechali ujít ani kolegové z redakce Hlavních zpráv a připravili pro ni malé překvapení na konci páteční relace. Její moderátorský parťák Karel Voříšek ji během loučení s diváky přerušil, doběhl pro nádhernou kytici a poblahopřál jí. Hvězda Hlavních zpráv jen těžko skrývala dojetí.

Sledujte ZÁZNAM speciálu ke korunovaci: Vstupy z Londýna, komentář expertů i zákulisí

Sledujte speciální vysílání CNN Prima NEWS ke korunovaci nového britského krále Karla III. Hlavní program od 11:00 moderuje sváteční dvojice Markéta Fialová a Karel Voříšek. Celodenní speciál potrvá až do Hlavních zpráv a kromě přímého přenosu samotné ceremonie nabídne i nespočet zajímavých hostů a vstupy reportérů přímo z Londýna. Už od dopoledne navíc bez reklam.

CNN Prima NEWS je tu pro vás už tři roky. Nyní s rekordním počtem diváků

Zpravodajská multiplatforma CNN Prima NEWS má za sebou třetí a zatím nejúspěšnější rok od svého vzniku. Díky několika náročným projektům, jako například netradičně zpracovanému zpravodajství ke komunálním volbám, a zejména velkolepě pojatým prezidentským volbám, přibýval i počet diváků. Web CNNPrima.cz se od svého startu drží mezi nejnavštěvovanějšími zpravodajskými weby v Česku, v měsíčních číslech to zatím dotáhl nejvýše na 3,9 milionu reálných uživatelů. I díky velkému zásahu na sociálních sítích oslovuje v roce 2023 celá multiplatforma měsíčně v průměru 7 milionů lidí.

Pohled do zákulisí, rozhovory i postřehy z místa. Startuje speciální vysílání ke korunovaci

Korunovace nového britského krále Karla III. přitáhne 6. května pozornost celého světa. Televize CNN Prima NEWS divákům nabídne speciální vysílání už od 1. května. Přímo v Londýně budou atmosféru a veškeré dění zprostředkovávat naši reportéři. Speciálním sobotním vysíláním vás pak provede v den korunovace trojice moderátorů – Terezie Tománková, Markéta Fialová a Karel Voříšek.

Prima kamínkování: Slunečná nebo Sestřičky. Jaký kamínek diváků se vám nejvíce líbí?

Televize Prima na léto připravila dobrodružnou prázdninovou zábavu. Moderátoři a oblíbení seriáloví herci se zapojili do speciální kamínkové hry, která vám zpříjemňovala procházky a výlety po Česku. Třicet jedna tváří televize Prima pomalovalo třicet jedna kamínků pro každý červencový den. A diváci pak kamínky nacházeli díky indiciím na různých místech po celém Česku. To jim ale nestačilo a začali nám posílat vlastní kamínky s tematikou Prima pořadů. Který u vás zaboduje nejvíce?

Dobrodružné léto s Primou: Hledejte kamínky pomalované vašimi oblíbenými hvězdami

Televize Prima pro vás připravila dobrodružnou zábavu pro letní prázdninové dny. Moderátoři a oblíbení seriáloví herci se zapojili do speciální kamínkové hry, která vám zpříjemní procházky a výlety po Česku. Třicet jedna tváří televize Prima pomalovalo třicet jedna kamínků pro každý červencový den, tedy období, kdy bude celá akce probíhat. Pomalované kamínky budou schovány na různých místech po celé republice. Indicie k místům, kde kamínky hledat, odvysílá Prima v Hlavních zprávách.